Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Βαδίζοντας σε νέους δρόμους

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος Rotoras, στις 20 Μαϊου 2021.

  1. Mr__despicable

    Mr__despicable Regular Member

    Εφτασεεεειιιι
     
  2. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Η τρολια είναι τέχνη, οτιδήποτε άλλο είναι γελοιότητα
     
  3. Rotoras

    Rotoras Regular Member

    Απάντησα σε ότι ρώτησες. Δεν καταλαβαίνω τι εννοείς.
     
  4. Rotoras

    Rotoras Regular Member

    Σε αυτό το σημείο να ευχαριστήσω τα λίγα μέλη που μιλάμε σε π.μ για αυτό το σπορ και μου δίνουν πληροφορίες.
    Οι υπόλοιποι θα παίρνετε τις απαντήσεις που σας αξίζουν.
     
  5. rea..

    rea.. Contributor

    Το ξεκίνημα σου ήταν όμορφο, κρίμα που δεν μπόρεσες να συνεχίσεις έτσι. Διέγραψα το ποστ μου γιατί δεν θέλω να ενθαρύνω αυτές τις συμπεριφορές.. παλιές γνώριμες συμπεριφορές.
     
  6. Rotoras

    Rotoras Regular Member

    Α μάλιστα, τώρα κάτι λες. Πρώτη φορά γράφω εδώ πέρα. Τώρα αν κάποιοι δεν μπορούν να δεχθούν ότι ο καθένας βλέπει τις περιπέτειές του
    και τις περιγράφει όπως τις ζει-βιώνει, δεν φταίω εγώ. Προσωπικά πολύ καλά έκανα κι έγραψα ότι έγραψα χωρίς να δώσω στίγμα
    διοτι έτσι φαίνονται και τα πιστεύω μου. Αν δεν θέλετε να συμμετέχετε, δεν με νοιάζει.
    Ήδη μιλάω με λίγα άτομα σε π.μ και ρωτάω ότι θέλω λαμβάνοντας απαντήσεις.
     
  7. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Ένα καθοριστικό σημείο είναι το εξής:
     
  8. Rotoras

    Rotoras Regular Member

    Ωραία, αυτό λύνεται. Αν με άφηνε το σύστημα, θα το είχα κενό. Σου γράφω πως φέρομαι και πες μου εσύ τι να βάλω.
    Θα σου γράψω τα πάντα. Θυμίζω ότι δεν έχω γνώσεις κι είμαι ακατέργαστος στο θέμα σας.

    Άνδρας μόνο ενεργητικός, δεν πηδάω άνδρες, δεν με πηδάνε άνδρες, δεν ασχολούμαι με άνδρες, το μέγιστο να ερεθίζω -μέχρι εκεί-
    και μόνο αν κρίνω τον άλλον ότι θέλει καυλάντα κι όχι σεξ. Φιλάω, γαμάω, σαλιώνω, γλύφω μόνο γυναίκες, με νοιάζει ο αμοιβαίος οργασμός
    διότι μόνο έτσι χαίρομαι και το λέω ευθέως. Προκαλώ μόνο ήπιο/μέτριο πόνο ή ρίχνω μέτρια/γερά χαστούκια όπως και ξύλο
    τα οποία ζυγίζω σωστά κι όταν απαραίτητα σιγουρευτώ ότι η αλλη είναι οκ στις αποφάσεις της.
    Αλλιώς δεν κάνω τίποτα. Δεν γνωρίζω από αυτά, απλώς νιώθω την γυναίκα και την χειρίζομαι χωρίς να μου λέει πολλά.
    Σε εμένα φτάνει σαν αόρατα κύματα οτιδήποτε νιώθει. Πρέπει να την αγγίζω ή να την βλέπω απαραίτητα. Παρατηρώ το παραμικρό.
    Αυτό είναι φυσικό μου χαρακτηριστικό, δεν το καθορίζω, δεν το ελέγχω. Προτιμώ βαρβάτους οργασμούς.
    Νιώθω την ανάγκη της ηδονής ή του πόνου που θέλει όποια σπανίως μου τυχαίνει να είναι στο στυλ σας.
    Το λαμβάνω ως εκτόνωση ή απελευθέρωση ή κατάλοιπο καταστάσεων.
    Χρησιμοποιώ αγγούρια, καρότα, δονητές κτλ με τρόπο που κρίνω με την συνεργασία της γυναίκας και με γεωμετρικά αυξανόμενη ηδονή
    όπως επιθυμούμε παρατηρώντας πάλι την ίδια. Δένω απαλά για να την φτάνω να λιώνει παρακαλώντας από την διέγερση
    τρενάρω πολύ το κυρίως θέμα ενώ της μιλάω με σταθερή φωνή μικρών εναλλαγών κλίμακας
    προετοιμάζοντάς την να λαχταρά αυτό που έρχεται. Λειτουργώ αργά, γρήγορα, σκληρά, τρυφερά ή βίαια ενώ παίζω ερωτικά παιχνίδια και ρόλους.
    Κουμάντο κάνουμε παρέα με την γυναίκα αλλά αν ζητήσει να έχω τον πλήρη έλεγχο, οφείλει να με αφήσει να κάνω ότι θέλω αφού την χαλαρώσω
    επιθυμώντας φυσικά να μου βγάζει πράγματα.
    Αν τότε η γυναίκα προσποιηθεί ή κάνει ξεπέτα, τελειώνω τα πάντα κι αποχωρώ ή της ρίχνω ένα χατηρικό ίσα να χύσουμε.

    Αυτά, βγάλε άκρη εσύ τώρα.
     
    Last edited: 21 Μαϊου 2021
  9. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    @Rotoras :
    Top : θέλει να έχει τον έλεγχο, να αποφασίζει αυτός, να επιβάλλεται μόνον όσο διαρκεί το σεξ ή, γενικότερα η καύλα.
    Dom (inant) : θέλει να έχει τον έλεγχο, να αποφασίζει αυτός, να επιβάλλεται και εκτός καύλας σε κάποιες ή όλες τις πτυχές της ζωής του άλλου και φέρει την ευθύνη γι' αυτές.
    Master: θέλει να έχει τον έλεγχο, να αποφασίζει αυτός, να επιβάλλεται σε όλες τις πτυχές της ζωής του άλλου, ο άλλος να αποτελεί ιδιοκτησία του με την κυριολεκτική σημασία της λέξης, φέρει την ευθύνη για την ζωή και τις πράξεις του άλλου.
    Συναίνεση : η συμφωνία του άλλου για όσα πρόκειται να του συμβούν, είτε γενικά, είτε συγκεκριμένα.

    Περιγράφετε έναν Top.
     
  10. finglock

    finglock Regular Member

    Μιλάς μεταφορικά, κρύβεσαι στην είσοδο περιμένοντας, ή είσαι ο κηπουρός τους;
     
  11. espimain

    espimain Contributor

    Οι πιθανότατες να είσαι γυναίκα, παλιά γνώριμη και να τρολάρεις, είναι μεγαλύτερη από το να ισχύουν αυτά που γράφεις ότι είσαι, τις δύο μέρες που έχεις γίνει μέλος στο φόρουμ.
    Ειδικά όταν με το «καλημέρα σας» και χωρίς να σου έχει μιλήσει κανένας "παλιός" γράφεις :

     
  12. Rotoras

    Rotoras Regular Member


    Λαμβάνοντας υπόψη όλα όσα έχω καταθέσει και συνδυάζοντας τους ορισμούς των εννοιών που χρησιμοποιούνται σε αυτό το σπορ
    τότε ναι, μου ταιριάζει ο Τοp. Aν και δεν αποφασίζω για όλα μόνος μου αλλά κινούμαι γαιτανάκι με το έτερο ήμισυ, σχεδόν πάντα οδηγώ την κούρσα
    η την παίρνω πάνω μου, όταν το έτερο ήμισυ αυτοπεριορίζεται, ντρέπεται ή δεν εμβαθύνει.
    Όλα αυτά για την ομαλή διεξαγωγή της (κάθε) συνάντησης. Συνεπώς αλλάζω την λέξη στο προφίλ.