Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Βαδίζοντας σε νέους δρόμους

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος Rotoras, στις 20 Μαϊου 2021.

  1. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Θα έπαιζα μαζί του, αλλά μιλάει πολύ. Παίζει να κατατροπώσει κι εμένα η φλυαρία του! @Rotoras σε έχουν φιμώσει ποτέ;  
     
  2. NewKatrin

    NewKatrin Very irregular member

    "Στην ζωή εκτός bdsm, οι γυναίκες κυριαρχούν (όταν συμβαίνει) με την αβάντα της πολιτικής και των νόμων
    ενώ στο bdsm κυριαρχούν (όταν συμβαίνει) με την ανοχή ή την επιλογή του ανδρός.
    Μόνες του θα κάνουν επιτέλους τίποτα; δεν ακούγεται ωραία αυτό που γράφω αλλά θα πάρω τη ευθύνη. "

    Σκεφτομουν να απαντησω, αλλα ρωτησα τον υποτακτικο μου και δεν με αφηνει....
     
  3. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Τέτχοιοι είναι Αντωνάκη μου!!!!
     
  4. mystique

    mystique Owned Premium Member Contributor

      
     
  5. NewKatrin

    NewKatrin Very irregular member

    Ματαιοδοξα παλιοκαθικια!  
     
  6. Rotoras

    Rotoras Regular Member

    Ετσι ετσι παιδια γραψτε να εχουμε να ασχολουμαστε, ειμαι σε αποστολη τις Κυριακες. Τα λεμε μετα.
     
  7. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default



    Εγώ την τελευταία φορά θυμάμαι κάτι σε μπουζί ότι της έλειπαν ξεκίνησαν και τα φώτα τώρα;;;;
     
     
  8. espimain

    espimain Contributor

    Χάλια ένα πράμα      
    Πολλή καταπίεση βρε παιδί .
     
  9. NewKatrin

    NewKatrin Very irregular member

    Αστα. Λεω να τον δειρω!
    Θα τον ρωτησω αν θελει.....
    Επιλογη του ειμαι αλλωστε
     
  10. espimain

    espimain Contributor

    Πρέπει να βρω κι εγώ καμιά με σύγχρονες απόψεις, να με επιλέξει.
    Όσες βρίσκω θέλουν να κάνω κουμάντο εγώ.
    Δεν αντέχεται πια.
    Άχρηστες όλες.
         
     
  11. Rotoras

    Rotoras Regular Member

    Ευτυχισμένη επιστροφή από αμοιβαίο στράγγισμα γεννητικών οργάνων κι εκτόνωση κορμιών εμού και μιανής, συνοδείας ποιοτικού light ξύλου
    με βρίσκει χαρούμενο (και) στο νήμα. Μπράβο παιδιά. Να αντιδράτε, μην στέκεστε αμέτοχοι.
    Δια της τριβής παράγεται θερμότης και κατ'επέκταση...διάλογος. Συμβαίνει με την συναίνεσή σας όπως βλέπετε.
    Βέβαια...για να έχουμε τριβή, χρειαζόμαστε δυνάμεις δράσης-αντίδρασης και εν προκειμένω ερεθισμό.
    Το τσίγκλισμα αποτελεί μελέτη-σκοπιμότητα και νομοτελειακά εφαρμόζεται για να εξάγονται συμπεράσματα οπότε και καταχωρούνται αποτελέσματα.
    Το τσίγκλισμα προκαλεί τον ερεθισμό, κάτι που όλοι γουστάρουμε πάνω στον πλανήτη για να συνεχίσει να επιβιώνει.
    Κάνετε -δεν κάνετε- παραθέσεις, γουστάρετε, δράτε κι αντιδράτε, οπότε τραγουδάτε.

    Περί των αποριών μου κάτι;;;
     
  12. Rotoras

    Rotoras Regular Member

    Θα το πάρω ως ναζάκι.

    Θα ταίριαζε καλύτερα το "Παίζει να κατατροπώσει ΑΚΟΜΑ κι εμένα η φλυαρία του!" Σε θέλω λαρτζ, να απλώνεσαι, μην περιορίζεσαι.