Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γιατι μου βγαινει παντα ετσι????

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Mirella_trans_Domme, στις 10 Οκτωβρίου 2007.

  1. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Το εχω ομολογησει και αλλοτε!
    Μου αρεσουν πολυ και οι γυναικες!
    Τις προτιμω χυμωδεις, με καμπυλες και με πολυ πλουσιο στηθος!
    Την Κυριακη ηταν μια απεναντι μου στην καφετερια. Την κοιτουσα, αυτη κατι διαβαζε.
    Ηταν γυρω στα 40 κοκκινομαλλα και με ολα τα παραπανω!
    Ηθελα να σηκωθω, να δωσω μια κλωτσια στο τραπεζι μπροστα της, να την αρπαξω, να την δεσω σε ενα δεντρο, να της σκισω τα ρουχα, να φωναξω τον κοσμο να δει αυτο το γυμνο κορμι να ιδρωνει απο τον φοβο, να δουν ολοι αυτα τα υπεροχα βυζια πριν τα μαστιγωσω αλυπητα.
    Ηθελα αν γινοταν να φορεσω ενα τεραστιο στραπ ον, να την παρω απο πισω ετσι στεγνα, να βλεπω την εκφραση του πονου στα ματια της, να την βριζω, να την ξευτιλιζω ανελεητα!
    Ειχα φτασει στο σημειο να σκεφτομαι πως οχι μονο θα ηθελα να της μαστιγωσω τον κωλο με βεργα απο τριανταφυλλια, αλλα να της τον δαγκωσω και αλυπητα, να την ακουσω να ουρλιαζει!
    Υστερα μαλακωσα, ειχα οντως ιδρωσει, και εστρεψα την σκεψη μου σε κατι τρυφερο μαζι της, σε κατι πιο soft!
    Ξενερωσα αμεσως, λες και ηταν κατι ξενο, λες και σκεφτομουν τι θα αγορασω αυριο απο το super market!
    Πληρωσα τον καφε μου και εφυγα.
    Στον δρομο ενω προχωρουσα για το σπιτι σκεφτομουν, γιατι μου βγαινει παντα ετσι????
    Και αντρας να ηταν αν δεν περιεχει βια, εξευτελισμο, ταπεινωση, δεν με φτιαχνει.
    Κουτη ερωτηση θα μου πειτε! Και θα εχετε και δικιο!
    Απλα θελησα ετσι αυθορμητα να μοιραστω μαζι σας, το τι φαντασιωνομουν με αυτην την υπεροχη γυναικα την Κυριακη το απογευμα σε μια καφετερια.
    Αυτο που με απασχολει ειναι το εξης: Εκλεισαν ανεπιστρεπτι για εμενα οι πυλες του vanilla sex?
    Η εγω τις εκλεισα μονη μου απο την στιγμη που εκανα τις επιλογες μου?
     
  2. nnds

    nnds New Member

    Να υποθέσω πέρα από τέτοιου είδους φαντασιώσεις,με τον ίδιο τρόπο
    ενεργείς και στην πραγματικότητα???
     
  3. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Εννοειτε!
    Αυτο ακριβως λεω!
    Φυσικα παραλειποντας το σημειο οπου θα εδενα στο δεντρο δημοσια.
    Εκτος πια κι αν εγω και αυτη ειμασταν μονοι σε ενα δασος!
    Και για οσους δεν θυμουνται, δαση λεγαμε παλια κατι μερη με πολλα δεντρα, που στην συνεχεια τα καψαμε ολα και μας εμεινε μονο η αναμνηση τους!
     
  4. nnds

    nnds New Member

    Καλή η φαντασίωση,ενδιαφέρουσα η πραγματικότητα...δέντρα-δάσος,που τα θυμήθηκες?
     
  5. mds

    mds Regular Member

    Απάντηση: Γιατι μου βγαινει παντα ετσι????

    Από την στιγμή που έκανες τις επιλογές σου έκλεισες μόνη σου τις πύλες του vanilla sex.
     
  6. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Ε να! Εκει που καθομουν θυμηθηκα το παρελθον, εκεινα τα παλιααααααααααα τα χρονια που υπηρχαν δεντρα και δαση, και που οι ανθρωποι οταν πηγαιναν εκδρομη εκει , αλλοτε τα εκαιγαν η εχεζαν μεσα σε αυτα μουρμουριζοντας :"ΑΑΑΑΑ!!!! ξαλαφρωσα", και "αυτο το πλατανοφυλλο βρε παιδι μου τυφλα ναχει το extra long της Softex"! 
     
  7. Seduction

    Seduction Regular Member

    α. Oι πύλες δεν είναι για να κλείνουν ever, όταν εμείς τις κλείσουμε-περάσουμε-διαβούμε. Παραμένουν πάντα εκεί. Και αυτό είναι πολύ χρήσιμο στην συνειδητοποίηση οτι αυτό που κάνει ο κάθ' ενας μας είναι αυστηρή επιλογή, όχι δρόμος χωρίς επιστροφή επειδή οι πύλες πίσω μας είναι σφραγισμένες!

    Είναι χρήσιμο να υπάρχουν εκεί και να αντικρύζουν την πλάτη μας, γιατί η επιλογή μας είναι να προχωράμε μπροστά στον δρόμο που επιλέξαμε, στη ρότα που γουστάρουμε, στο μονοπάτι που είμαστε εμείς.

    β. Από την άλλη η τρυφερότητα όταν είναι αληθινή, πηγαία, στο σωστό timing και στην απαραίτητη δόση, δεν είναι μια κατάσταση που οδηγεί στη σκέψη "γιατρέ τι έχω"!

    Δεν είναι καθόλου κακό (απορώ γιατί από πολλούς και πολλές φαντάζει τόσο τρομερό!) μια slave ή κάποιες απο τις slaves να είναι τόσο ικανή-ες ώστε να κερδίσει-ουν το δικαίωμα να την-τις αποκαλέσουμε και "χαζούλι μου", και "μωρό μου"!!! Ας ηρεμήσουν οι πολέμιοι-ες, ούτε κονταίνουν, ούτε παθαίνουν ανίατη και θανατηφόρα αρρώστεια!

    (Διαβάζω "συνέχεια" για κάποιους τύπους που γράφουν-δηλώνουν ότι μόνο γαμάνε και δέρνουνε! ε ας κατουρήσουν και λίγο).
     
  8. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Γλυκε μου Seduction, ειναι παμπολλες οι φορες που φωναξα σκλαβο μου και "σκνιπακι μου" και "μπισκοτακι μου".
    Και εχω κανει και ερωτα με σκλαβο μου, και με σκλαβα μου!
    Μιλω για την πραξη αυτη την ιδια!
    Για την στιγμη του σεξ!
    Εκει που για να φτασω στην κορυφωση πρεπει απαραιτητα να υπαρχει βια (οχι απαραιτητα πονος), εξευτελισμος εστω λεκτικος, διαφορετικα δεν θα τελειωσω ποτε, απλα θα τυρρανιεμαι.
    Οσον αφορα τους υποτακτικους μου, αντρες η γυναικες, τους εχω σαν υποτακτικους μονο κατα την διαρκεια της συνεδριας.
    Απο εκει και περα, ειμαστε φιλοι και φερομαστε ο ενας στον αλλον οπως ακριβως οι φιλοι.