Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γλύψιμο ποδιών!!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ποδολαγνεία' που ξεκίνησε από το μέλος giwrgakhs, στις 27 Ιουνίου 2016.

  1. giwrgakhs

    giwrgakhs New Member

    Καλημέρα ομάδα!!
    Πως να πω στο κορίτσι μου ότι θελω να της γλύψω τις πατούσες;
     
  2. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Απλα κάντο
     
  3. moxito

    moxito Travel for the dream!!!

    Πολυ σωστα...
    Καποιες φορες τα λογια ειναι περιττα απο τις πραξεις  
     
  4. afenthsbikys

    afenthsbikys αφεντης ντινας απο σημερα

    οταν θα την εχεις στο κρεβατι κ θα την γλυφεις κατεβα μπουτια κ πηγαινε προς τα κατω κ απλα καντο
     
  5. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    bikys u rock!!!
     
  6. Garfield

    Garfield Regular Member

    Δεν χρειάζεται να της το πεις. Οταν θα είστε στο κρεβάτι και θα «παίζετε» καθώς θα την φιλάς παντού συνέχισε και φίλησέ της και τις πατούσες.
     
  7. gregoryred

    gregoryred New Member

    Απλά να της το ζητήσεις, θα ήθελα να κάνω κάτι εδώ και καιρό μωρό μου που με εξιτάρει και νομίζω πως θα εξιτάρει και εσένα. Δεν νομίζω να σου πει όχι. Εάν σου πει όχι το ξανασυζητάμε.
     
  8. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Τόσος καιρός και δε μάθαμε τελικά τι έκανε...
    Ρε παιδιά...έρχεστε...ρωτάτε...απαντάμε...
    και μετα καμια ενημέρωση αν σας τα λέμε καλά.
    Εκμετάλλευση παντου ρε φίλε...
     
  9. desire

    desire No one like you https://youtu.be/aZcXD6bCK8U

    dina να ζητηθουν και οι τοκοι απο τους δικαιουχους ,αμαρτια να πανε χαμενοι ,,,,
     
  10. JohnPA

    JohnPA Regular Member

    Πρόσεχε όμως μην ξεκινήσεις από τις καμαρες γιατί οι περισσότερες γαργαλιωντε εκεί άρχισε από τα δάχτυλα
     
  11. ΤΡΥΦΕΡΑ! ΚΑΙ ΕΡΩΤΙΚΑ! ΑΠΛΑ.....
     
  12. zwg

    zwg Regular Member

    Αυτό που δεν έχω καταφέρει μέχρι τώρα είναι πως να κάνω μια κοπέλα να καταλάβει πως απόλαυσα το άρωμα που είχαν τα πόδια της... και οτι με άναψε όσο δεν πάει... πως μπορείς να το πεις αυτό σε κάποια;;