Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Δανεισμός του υ σε άλλον - η Κ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κυριαρχία - υποταγή D/s' που ξεκίνησε από το μέλος Θρυαλλίς, στις 5 Νοεμβρίου 2016.

  1. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Για μία ώρα ; Για ένα Σαββατοκύριακο ; Για μία εβδομάδα; Δεν έχει σημασία το για πόσο.

    Θα ήθελα να διαβάσω οποιαδήποτε σκέψη υ και Κ εξίσου σε ότι αφορά τον δανεισμό. Όλα τα πιθανά σενάρια, υ γυναίκα straight σε γυναίκα , υ άντρας gay σε γυναίκα, σε άγνωστο άτομο για το υ, για την καυλα του Κ, επί πληρωμή (το πήγα ένα βήμα παραπέρα εδώ, πείτε το και πορνεια δεν με νοιάζει ), σε ζευγάρι, συναισθήματα από φόβο -αηδία έως καυλα μέχρι θανάτου, το έχω θέσει ως σκληρό όριο και τελικά μου αρέσει ως ιδέα, είχα συμφωνήσει δεν το έκανα όμως ή πήγα και τελικά σηκώθηκα και έφυγα.

    Ως Κ το τιμωρώ, το επιβραβευω (ανάλογα την εξέλιξη πάντα), το ξαναστέλνω; Γενικά ότι έμπνευση έχετε ή εμπειρίες.

    Merci.
     
  2. Γυναικα αυτοκινητο και οδοντοβουρτσα δεν δανειζονται.......ποσο μαλλον αν ο Κ αγαπα και νοιαζεται για την υ...... ταπεινη μου αποψη παντα........
     
  3. Προσωπικά δεν θα το έκανα. Είμαι πολύ κτητικός για να δώσω κάτι δικό μου σε άλλον ή άλλη και δεν αντέχω να αγγίζουν τις ιδιοκτησίες μου. Μέχρι και τα αντικείμενα στο σπίτι μου γνωρίζω που ακριβώς βρίσκονται με ακρίβεια χιλιοστού. Ένα τρίο με άλλη γυναίκα υποτακτική θα το έκανα. Αλλά να δανείσω χωρίς να ξέρω τι γίνεται, όχι.

    Τώρα αν θα λάμβανα εγώ άτομο που κάποιος Αφέντης θέλει να μου δανείσει; Και πάλι όχι. Δεν θέλω να είμαι υπεύθυνος για την ιδιοκτησία κάποιου άλλου. Ούτε και με αναστατώνει η ιδέα του "μεταχειρισμένου" αγαθού.

    Θα συμμετείχα όμως σε όργιο όπου πολλοί άντρες "χρησιμοποιούν" μια γυναίκα και φεύγουν. Εκεί δεν υπάρχει ευθύνη και δέσμευση. Αρκεί όμως να ήμουν σίγουρος για την υγεία των συμμετεχόντων. Δεν ξέρεις τι αρρώστια μπορεί να κουβαλάει ο καθένας.
     
  4. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Δεν το έχω κάνει και ούτε το επιθυμώ.
     
  5. Γυναικες δανειζονται, αρκει να μην ειναι θρυαλλιδες... Εκει υπαρχει θεμα! Διοτι οι θρυαλλιδες τα κανουν ολα παραναλωμα του πυρος...
     
  6. Lazycat

    Lazycat Αριστόγατα

    Μου αρέσει ιδιαίτερα να προσφερω το πλάσμα που εχει εκπαιδευτεί απο τα χερακια μου. Είναι ειδος ναρκισσισμου. Τύπου " θαυμάστε και απολαύστε τι εχω καταφέρει ". Επισης θεωρω εξαιρετικη γαλαντομια να μου προσφέρεται η ιδιοκτησία καποιου άλλου. Υπεροχες στιγμές
     
  7. Dasein

    Dasein Regular Member

    Δεν μου είχε τύχει ποτέ. Η φαντασία μου δε πηγαίνει αποκλειστικά και μόνο μέχρι τον δανεισμό προς ικανοποίηση σεξουαλικων επιθυμιων - σε αυτό μπορώ να νιώσω την καυλα και των δύο..
     
  8. MindFeeder

    MindFeeder Η ζωή Μου, να το ξέρεις, είναι επικηρυγμένη. Contributor

    .. Εμπειρία τέτοια δεν έχω, και δεν πρόκειται να αποκτήσω:
    Γιατί δεν θα το έκανα ποτέ .. να της επιβάλλω να κάνει κάτι με άλλον/η/ους, που είναι τελείως αντίθετο με τις προτιμήσεις της .. χωρίς να είμαι εγώ παρών
     
  9. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Τις προϋποθέσεις του δανεισμού τις αποφασίζει το Κ. και έχει το Κ και το δικαίωμα να ρωτήσει την σ. του σχετικά με τις προτιμήσεις της, άσε που μπορεί να είναι και επιθυμία της ίδιας. Ως άλλοθι για να αφήσουν την σεξουαλικότητα τους ελεύθερη, κάποιες χρειάζονται εντολή του Κ. και επιβεβαίωση της πεποίθησης πως δεν είναι τσούλες, είναι τσούλες Του. Πολλά τα πιθανά σενάρια.
    Αυτό!  
    Και εγώ ως ιδιοκτησία, επειδή είμαι επέκταση Του Ιδιοκτήτη μου, εκείνη την στιγμή νιώθω διπλή απόλαυση, γιατί βλέπει κι Εκείνος τα αποτελέσματα της δουλειάς Μ/μας.
     
  10. vanilla30

    vanilla30 κι αλλο!!

    Ειναι σκληρο οριο για μενα δε θα το ηθελα για κανενα λογο μα στη περιπτωση που ο Κ δε το επιθυμει αλλα το θελει η υ ;το καταφερνει με καποιο τροπο;
     
  11. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Εννοείς πως την δανειζει μόνο εάν δεν την αγαπά ; Αυτό το αγαπά μπορώ να το μεταφρασω και ως την νοιάζεται ;

    Τι γίνεται στην περίπτωση που

    @MindFeeder ;
     
    Last edited: 6 Νοεμβρίου 2016
  12. mad_hatter

    mad_hatter You can always take more than nothing

    Δεν ξερω αν μπορεσω να γινω κατανοητη...
    Ανεκαθεν να με δανεισει δωσει ανταλλαξει κτλ ως ερωτικο παιχνιδι ηταν και ειναι για τη δικη μου ψυχολογια σκληρο οριο.
    Ομως πολλες φορες εχω βρεθει σε public service η να παιξει μαζι μου εν κοινω..
    Να υποδεχθω κοσμο σχεδον γυμνη...
    Μ εχουν αγκαλιασει ξενα χερια αλλα βαση μου ηταν πως ειναι Παρων και με διαβαζει..