Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Δυσκολια διαλογου με σκλάβα

Συζήτηση στο φόρουμ 'Master / slave' που ξεκίνησε από το μέλος masterattilas, στις 13 Οκτωβρίου 2007.

Tags:
  1. masterattilas

    masterattilas Regular Member

    Εγω προσωπικα δυσκολευωμαι πολυ να κανω διαλογο με μια σκλαβα.Την βλεπω σαν μια κατωτατη υπαρξη που εξαρταται απολυτα απο εμενα.Πιστευω δε οτι καθε αληθινοs αφεντηs κανει το ιδιο με εμενα.Πραγματικα απορω με καποιουs κυριαρχουs εδω μεσα που ακομα και καλοπιανουν τιs σλκαβεs με το δελεαρ τιs γνωριμιαs.Iσωs ειμαι πολυ βαρβαροs.Ομωs ετσι δεν πρεπει να ειναι καθε αληθινοs κυριαρxοs........?
     
  2. L_Strike

    L_Strike Contributor

    Γιατί αναλώνεσαι τότε με το να ασχολείσαι με μια "κατώτατη ύπαρξη"; Από την στιγμή που δεν αξίζει τίποτα, γιατί της δίνεις τον χρόνο σου και την παρουσία σου;
    Παρεμπιπτόντως, Κυρίαρχος είναι αυτός που μπορεί να κυριαρχήσει - διαχειριστεί μια υποτακτική, όχι ο Κόναν ο Βάρβαρος.
     
  3. masterattilas

    masterattilas Regular Member

    Απάντηση: Re: Δυσκολια διαλογου

    Δεν καταλαβατε. Ασχολουμαι με τιs κατωτατεs υπαρξειs αλλα δεν κανω διαλογο.Τελεια και παυλα.
     
  4. alex_greece2

    alex_greece2 Regular Member

    Χμ....ενδιαφέρον ακούγεται και το μουγγάτο....αν και εμένα μου αρέσει να "μιλάω" και να ακούω....οπότε εκλαμβάνω την ομιλία από κάποια υπό μου ως υπακοή στις επιθυμίες μου...!
     
  5. iJ

    iJ Regular Member

    Απάντηση: Re: Δυσκολια διαλογου

    Τότε σταμάτα αυτό που κάνεις. Γίνεσαι επικίνδυνος!!!
     
  6. L_Strike

    L_Strike Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Δυσκολια διαλογου

    Αυτό το κατάλαβα. Από την στιγμή που τις θεωρείς όμως κατώτατες, γιατί ασχολείσαι μαζί τους; Η συναναστροφή μαζί τους δεν σε μειώνει;
     
  7. Kah

    Kah Guest

    Πως ορίζεται ο αληθινός αφέντης για σένα? Περιέγραψέ τον
     
  8. sapfw

    sapfw λιβελούλα Contributor

    Απάντηση: Re: Δυσκολια διαλογου

    ούγκα ούγκα
     
  9. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    sapfw το παραλες!ενα υποτυποδες me tarzan you jane πρεπει να υπαρχει χεχεχε!σοβαρα τωρα εγω δεν σε κρινω masteratillas!αν σου καθονται οι γκομενες ετσι πολυ καλα κανεις!
     
  10. sapfw

    sapfw λιβελούλα Contributor

    Απάντηση: Re: Δυσκολια διαλογου

    όντως τα παραλέω... ένα "ούγκα" ήταν αρκετό
     
  11. Kah

    Kah Guest

    Γιατί προσβάλλεις τον Conan, ε????????
     
  12. female

    female Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Δυσκολια διαλογου



    (Αν και το "κλέβω" από σένα...) sapfw - ντουζ πουάν



    "Καλοπιάνουν τις σκλάβες με το δέλεαρ της γνωριμίας" Εννοείς οτι προκειμένου να τις ...ψήσουν να τους κάτσουν για καμιά ντουζίνα σφαλιάρες μετά πηδήματος ή άνευ, κάνουν ...συμβιβασμούς στο αφεντιλίκι;

    Υπάρχουν και οι άλλοι, που πουλώντας το ίματζ "Δε σηκώνω μύγα στη χατζάρα μου" περιμένουν να τους έρθουν γονατιστές ικέτιδες.

    Άμα κάποιος δε θέλει να 'χει κεσάτια στην αγορά, φροντίζει για το πιο "ιν" πακέτο, και γι' αυτό που ταιριάζει καλύτερα στο στυλ του. Αν υπάρχουν κι αγοραστές, ακόμα καλύτερα.