Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Εδώ οι καλές αφέντρες. Περάστε κόσμε...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος cornilios, στις 6 Νοεμβρίου 2015.

  1. Αφέντρα η περιλάλητη, αφέντρα η περιζήτητη, αφέντρα η ακριβοθώρητη. Αλήθεια, ποιες αφορά στην πραγματικότητα ετούτος ο κακόηχος τίτλος; Πόσες φορές διάβασα εδώ μέσα τον ίδιο καημό;
    Μα δεν υπάρχουν αφέντρες επιτέλους;
    Όχι παίδες, δεν υπάρχουν επειδή πρόκειται για πλάσματα της φαντασίας και των φαντασιώσεων σας, αερικά χτισμένα από την επιθυμία και τα υγρά σας όνειρα. Δεν υπάρχουν «αφέντρες», υπάρχουν γυναίκες που θα ζήσουν μαζί σας
    τις φαντασιώσεις σας η θα φύγουν τρέχοντας μόλις τις ακούσουν. Όλα τα άλλα είναι για επαγγελματίες και ημιέπαγγελματίες αλλά στις περιπτώσεις αυτές «αφέντης» είναι το χρήμα και ο κάτοχος του.
    Αντιλαμβάνομαι τις επιπτώσεις της στέρησης αλλά δεν νομίζω πως οι επιθυμίες σας θα γίνουν πραγματικότητα αν κρατάτε το πουλί σας στο χέρι συνεχώς. Τα εμμονικά βίτσια και τα φετίχ, παρά τα αντιθέτως θρυλούμενα, κάνουν την
    σεξουαλική ζωή κλειστή και δύσκολη και η έλλειψη αυτογνωσίας και τρόπων την κάνουν ακόμα δυσκολότερη.
    Η προσωπική εμπειρία μου λέει πως κάποιος έχει περισσότερες πιθανότητες να ζήσει τις φαντασιώσεις του αν καταφέρει να σαγηνεύσει (αν μπορεί) παρά αν αναζητεί μανιωδώς εξειδικευμένη σεξουαλικότητα .
    Τον τίτλο «αφέντρα» ξεχάστε τον, είναι άτοπος και σε ό,τι με αφορά δεν ξέρω και τι ακριβώς σημαίνει. Ασφαλώς δεν υπονοώ ότι η εμπειρία μου είναι το μέτρο των πάντων αλλά την καταθέτω για όποιον ενδιαφέρεται
    να δει τα πράγματα λίγο διαφορετικά.
     
  2. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    εοκ και νατο το ιδιο συνδικατο!
     
  3. Παρακαλώ;
     
  4. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Δεν υπάρχουν κοκκινομάλλες!
    Μααα... δε μου κάθεται κιαμιά  
     
  5. Λάθος πόρτα, δεν είμαι απο αυτούς που λέω πως δεν υπάρχουν επειδή δεν μου κάθονται καθότι εμένα μου κάθονται σχεδόν όλες και χατίρι δε μου χαλάνε.
    dark explorer, θεωρείς πως έχει σχέση το σχόλιο σου με το θέμα η δεν αντιλαμβάνεσαι καθόλου τι διαβάζεις; Κάνε ένα κόπο να σκεφτείς όσο δύσκολο και αν είναι.
    Εκείνο που με ενοχλεί μερικές φορές είναι ότι πολλοί θα πετάξουν την κοινοτοπία τους είτε κολλάει είτε δε κολλάει
     
  6. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    Αλλά για κάθε τι που σ' ενοχλεί υπάρχουν και τα  
     
  7. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Άρχισες πάλι τις γκρίνιες σου τσαχπινοσυντεκνάρα.
    Άσ'τα τουτανά και στείλε κιαμιά ρακονταμιτζάνα στην ξενιτιά  
     
  8. angel42

    angel42 Regular Member

    Θεωρώ ότι ο @cornilios έχει πολλά δίκια... Και θα μπορούσε με αφορμή την "πρόκλησή" του να ανοίξει μία ρεαλιστική και καθόλα χρήσιμη συζήτηση προς τους ενδιαφερόμενους και πάντα αναζητούντες... Είναι αργά για Εμένα απόψε... Θα επανέλθω όμως κάποια στιγμή με ενέργεια και καθαρό μυαλό... Α.
     
  9. Δεν υπάρχουν αφέντρες ..μάλιστα! Μονο επί πληρωμή.. ξανά μάλιστα. Όπως δεν υπάρχουν και αφέντες αντρες δηλαδή! Γιατί πολύ απλά είναι άντρες που το μόνο που θέλουν είναι να πηδήξουν και κρύβονται πίσω από την ταμπέλα μάστερ.. επίσης δεν υπάρχουν ούτε υποτακτακτικης ψυχολογίας άτομα. Πρόκειται για άχρηστα πλάσματα χωρίς ίχνος αυτοεκτίμησης.
    Τέλος θα ηθελα να αναφερθω στους by. Δεν υπάρχουν ούτε αυτοί. Είναι απλά μπερδεμένοι. Όπως και οι perv. Είναι ανώμαλοι.
    Cross δεν υπάρχουν σίγουρα.. απλά μπέρδεψαν τα ρούχα στην ντουλάπα..
    Τι άλλο?! Α ναι!! Δεν υπάρχουν ούτε καν κοπρολαγνοι.. απλά κάναν το σκατο τους παξιμάδι λόγο κρίσης.
    Αυτά!
     
  10. Απο πανίβλακες πάντως που δεν αντιλαμβάνονται τι διαβάζουν έχουμε σε αφθονία.
     
  11. Δόξα να έχει ο πανμεγιστος.
     
  12. Μωρε κάτσε και απόψε, που θα βρείς χειρότερα