Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Εκεινη η φορά................

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Mirella_trans_Domme, στις 19 Ιουλίου 2008.

  1. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Σιγουρα υπηρξε.
    Εκεινη η φορά που ολα ηταν τελεια!
    Ασχετα απο στατους, μιλαμε για εκεινη την ολοκληρωση που σας εκανε να ουρλιαξετε απο ηδονη, που τα δωσατε κυριολεκτικα ολα, που νοιωσατε πως ζειτε οχι μονο για να την θυμαστε, αλλα και που καποιες φορες αυτοικανοποιηθηκατε αφηνοντας την σκεψη σας να την αναπολησει.
    Εκεινη η αξεχαστη φορά. Που νοιωσατε ταχυπαλμια, που ειπατε, "αυτο ηταν οργασμος"!
    Με οποιον ή οποιαν να ηταν.
    Τοτε που ο-η παρτεναιρ σας προλαβαινε την σκεψη σας.
    Λοιπον?
     
  2. smari

    smari Regular Member

    Για μένα ακόμα δεν έχει υπάρξει, εκείνη η φορά...

    Τουλάχιστον δεν την θυμάμαι...αν είχε υπάρξει δεν θα την θυμόμουν?

    Τι λες γλυκό Μιρελάκι?  
     
  3. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Για εμενα υπηρξε και ηταν με vanilla ανδρα.
    Μονο που..............τον εφερα στα νερα μου πανω στο κρεββατι και..................χαχαχαχα οσο το θυμαμαι, τελειωσα τοσο εντονα που ειλικρινα και χωρις υπερβολες φωναζα "βοηθειαααααααα" διοτι συνεχιζε να με γλυφει μεχρι που........κομματια της μαξιλαροθηκης απο την λυσσα μου βεθηκαν στο στομα μου, ο τυπος παραλιγο να αγορασει περουκινι απο το "aggelos hair" μια που τα χερια μου βρεθηκαν στα μαλλια του, ενω τον εβριζα (πανω στην καβλα), τοσο πολυ που κομπλαρε.
     
    Last edited: 19 Ιουλίου 2008
  4. kiss_me

    kiss_me Regular Member

    μμμμ.....καλό θεματάκι...θυμήθηκα...τώρα...τι θυμήθηκα...

    ουφ....φούντωσα!
    κακιά Μιρέλα! μας ξεσηκώνεις....απορίες είναι αυτές τωρα ?!
    θα σας το περιγράψω...άλλη ώρα !
     
  5. Maley

    Maley Contributor

    Απάντηση: Εκεινη η φορά................

    εχω πιασει πατο στο θεμα αυτο..αλλο..
     
  6. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Εκεινη η φορά................

    εχει γινει, αλλα η επομενη θα ειναι καλυτερη οπως και η μεθεπόμενη απο την επομενη.... 
     
  7. Tropical_Storm

    Tropical_Storm Regular Member

    Εχω ζησει εντονες στιγμες, ευγνωμονω τη ζωη γι'αυτο. Παρα πολυ εντονους οργασμους ειχα μεσα σε bdsm σχεση, οπου ανακαλυψα οτι δεν γνωριζω τον τελικο αριθμο που μπορω να εχω σε ενα session.

    Αλλα το αξεχαστο, το τελειο, η αισθηση οτι ειμασταν πλασμενοι ο ενας για τον αλλο και γνωριζαμε ακριβως τι ξετρελλαινει τον αλλο, το εχω ζησει μονο με εναν - vanilla κι αυτος - ανδρα. Ζουσαμε στην κρεβατοκαμαρα μερες και νυχτες ολοκληρες, με μικρες στασεις για μπανιο και φαγητο. Αλλα και το φαγητο συνηθως στο κρεβατι το τρωγαμε, και στο μπανιο παλι μαζι ειμασταν. Κριμα ομως, γιατι τελικα, μονο σ'αυτο ταιριαζαμε.
    Θα θημαμαι αυτο το καλοκαιρι για παντα, και ελπιζω να μπορεσω να ξαναζησω κατι παρομοιο, η και καλυτερο πριν τιναξω τα πεταλα.
     
  8. female

    female Contributor

    Re: Απάντηση: Εκεινη η φορά................



    + 100

    Σ' αυτό ακριβώς το πνεύμα...!

    Τις πιο όμορφες μέρες μας
    δεν τις έχουμε ζήσει ακόμα







     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  9. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Μην μου λες οτι θα τιναξεις τα πεταλα και με πληγωνεις. Ουτε σαν αστειο δεν το μπορω.
    Τελικα ομως ναι, η υπερτατη ηδονη αποδεδειγμενα ερχεται παντα απο εκει που δεν το περιμενεις.
    Και αυτο το "ξαφνικο" ειναι τοσο υπεροχο.
    Σε ποιον η ποιαν δεν ετυχε να βρισκεται με καποιον ή καποιαν και να λεει μεσα του , "καλα θα παρει φωτια το κρεββατι" και τελικα..........ανθρακες ο θησαυρος, ενω αντιθετα η απολυτη ολοκληρωση να ερθει απο κατι που ουτε καν το ειχαν λογαριασει ή που το θεωρουσαν εξω απο τα προτυπα τους.
     
  10. MasteR_PieR

    MasteR_PieR Regular Member

    Απάντηση: Εκεινη η φορά................

    +1000  

    Ευτυχως που αυτη τη φραση "αυτο ηταν οργασμος"! την εχω πει παραπολλες φορες και ελπιζω να την λεω συνεχεια. 
     
  11. llazouli

    llazouli Contributor

    Re: Απάντηση: Εκεινη η φορά................

    Πολλές φορές μού έρχεται και η φράση: ''Κάθε πέρσι και καλύτερα'', αλλά τι να κάνω...σφυρίζω δήθεν αδιάφορα... 
     
  12. bluzz

    bluzz Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Εκεινη η φορά................

    Ή ήταν τοσο έντονες οι προηγούμενες στιγμές ή οι αναζητήσεις σου έχουν ανοίξει φτερά {αισθησιακά} ωραίο ειναι αυτό βέβαια...