Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Εκκολαπτόμενος Κυρίαρχος

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος Ίσις Αλεξάνδρα, στις 6 Αυγούστου 2019.

  1. Καλησπέρα καλησπέρα. Τι κάνετε; Ως νέο μέλος είπα και εγώ να υποβάλλω την ερωτησούλα μου. Πως αντιμετωπίζουμε έναν άντρα που μαθαίνει τώρα να "περπατά" σε αυτό το χώρο; Πως με λίγα λόγια θα φερθούμε, ως υποτακτική μιλάω πάντα, σε έναν Κυρίαρχο που "γεννιέται" τώρα, που τώρα εμπνεύστηκε από την Χ γυναίκα υποτακτική και εκδήλωσε ένα μεγάλο κομμάτι που καταπίεζε;
     
  2. Mr__despicable

    Mr__despicable Regular Member

    Καλησπέρα καλησπέρα. Καλά είμαστε. Εσείς; Εγώ θα πρότεινα το εξής. Του ρίχνεις 2 χαστούκια (το ένα πίσω από το άλλο) του πετάς και ένα "άσε ρε γατακι που ξαφνικά την είδες Κυρίαρχος" και περιμένεις να δεις αντιδράσεις.
     
  3. Γενικά πολύ βοηθητική απάντηση ευχαριστω    αλλά το θέμα μας είναι ότι ξέρουμε ήδη πως είναι Κυρίαρχος απλά τον πετυχαίνουμε στη γέννηση του που λέμε.
     
  4. espimain

    espimain Contributor

    Χαλάρωσε και απόλαυσε το.
    Και μόνο που το σκέφτεσαι και το κουβεντιάζεις, τον κάνεις κυρίαρχο χωρίς υποτακτική.
    Το έχεις ακυρώσει ήδη.
    Με τας υγείας σας.
     
     
  5. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Step by step και τα άλλα έρχονται στην συνέχεια. ^^ enjoy!
     
  6. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Μην τον πιεσεις. Άσε να του βγει φυσικα, ώστε αν είναι να το έχει, να το εχει από μέσα του.
     
  7. Higita

    Higita Brain_alcoholic

    Όπως σε κάθε αρχή, χρειάζεται χρόνος...
    Εφ όσον είναι κάτι πού του αρέσει, θα του βγεί φυσικά.
    Εσύ αυτό που μπορείς να κάνεις είναι υπομονή  
    Να του δώσεις την δυνατότητα τής αποτυχίας..
    Την δυνατότητα να κάνει λάθη..
    Και να είσαι χαρούμενη με αυτό!
    Εάν πραγματικά τον νιώθεις ως Κ σου, να είσαι χαρούμενη πού κάνει λάθη, πού αποτυγχάνει πολλές φορές..
    Γιατί είναι κάτι απολύτως φυσιολογικό!
    Υπάρχουν πολλοί τρόποι να δείς κάποιον ως Κ σου..
    Αλλά ο βασικότερος είναι το μυαλό!
    Δώστου το μυαλό σου λοιπόν και θα δείς πως σιγά σιγά...θα τα πάρει όλα!
    Όλα όσα ποθεί και θεωρεί δικά του!
    Η συμβουλή μου είναι :
    Δείξε του ότι είσαι δικιά του και το θέλεις..
    Όλα τα υπόλοιπα θα έρθουν με τον καιρό και την εμπειρία πού κερδίζει κάθε φορά!
     
  8. Ευχαριστώ πολύ πολύ όλους για τις απαντήσεις.
     
  9. tithon

    tithon Contributor

    θα βρει τι θα κάνει.
     
  10. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Περιμενα αυτους τους προβληματισμους απο τον ιδιον.
    Ετσι οπως το διατυπωνεις, διακρινω αμφιβολια.
    Αλλα πες μου, στ αληθεια. Ενας πιλοτος μαθσινει απο μονος του να πεταει? Διαβαζοντας στο ιντερνετ?
    Πως σου φαινεται εσενα η ιδεα ¨αστον, θα μαθει, θα του βγει¨?
    Μπορει να φαινεται φιλικη, αλλα δεν ειναι σοβαρη.
    Σορυ.
     
  11. Αρχικά ευχαριστώ για την απάντηση. Καμία αμφιβολία. Απλώς η ερώτηση είναι πολύ απλή για να διατυπώνονται τόσα ερωτήματα. Όλοι οι Κυρίαρχοι από κάπου ξεκίνησαν για να φτάσουν να έχουν εμπειρία. Από κάποιο σημείο πυροδοτήθηκε αυτό που είχαν μέσα τους. Δεν είπα άλλωστε πουθενά ότι θα τον αφήσω να μάθει ή θα του βγει. Οπότε δυσκολεύομαι να καταλάβω και για ποιο λόγο η ελαφρα ειρωνεία
     
  12. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    The road to hell is paved with good intentions οπότε θα συνιστούσα πολλή πολλή προσοχή.