Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Εκμυστηρεύσεις Συναισθημάτων..

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος obeisant, στις 15 Νοεμβρίου 2010.

  1. obeisant

    obeisant Guest

    Εγώ και ο γλυκός μου σκλάβος heeler είπαμε να μοιραστούμε μαζί σας κάποιες προσωπικές μας στιγμές μέσα απο την ματιά και των 2..

    Αρχίζουμε λοιπόν.. 

    ---------- Post added at 23:13 ---------- Previous post was at 23:12 ----------

    Παρασκευή απόγευμα μόνη στο σπίτι. Ένιωθα την ζέστη και την προσμονή να κυριεύει το κορμί μου. Ανυπομονούσα να έρθει η στιγμή που ο μικρός μου θα τελείωνε τη δουλειά και θα ερχόταν σε μένα. Ήξερα ότι κ αυτός αγωνιούσε. Φόρεσα τον πιο σέξυ εαυτό μου (μαύρο καλτσον,δαντελένιο σορτσάκι,μαύρες 6ποντες γόβες κ ένα ριχτό μαύρο μπλουζάκι), έβαλα μουσική και τον περίμενα..
    Αναστατώθηκα μόλις τον είδα..Το κατάλαβε..Χαμογέλασε!. Ήρθε η ώρα λοιπόν. Τον φιλώ γλυκά στα χείλη και τον προστάζω να μείνει καθισμένος στα γόνατα και να χαμήλωσει το βλέμμα του. Αμέσως πρόσεξα πόσο εκστασιάστηκε όταν οι γόβες μου χάιδεψαν απαλά τα γόνατα του. Καθώς του χάιδευα τα μαλλάκια του, έδεσα στον όμορφο λαιμό του το μικρό,μαύρο κολλάρο του. Πέρασα το λουράκι απο τον κρίκο και τον έδεσα στο πόδι της καρέκλας. Βρισκόμασταν στην κουζίνα κ έτσι άδραξα την ευκαιρία να μαγειρέψω κάτι γιατί ήξερα πως χρειαζόταν δυνάμεις για να αντέξει το τριήμερο που θα ήμασταν μαζί..
    Τον διέταξα να μην τολμήσει να σηκώσει το βλέμμα του παραπάνω απο την μέση μου όσο εγω θα μαγείρευα. Όσο λοιπόν εγώ ετοίμαζα ήξερα πως παρατηρούσε την κάθε κίνηση του κορμιού μου και ιδιαίτερα των ποδιών μου. Ήθελα να τον κάνω να ανάψει ακόμα περισσότερο. Έσκυψα χαιδεύοντας τον αστράγαλο μου κ καθώς ξανασηκωνόμουν κοίταξα τριγύρω. Το βρήκα! Ήταν σε μια γωνιά..Ένα μπαλάκι μαλακό κ έτοιμο για παιχνίδι. Το έσπρωξα με την μύτη απο την γόβα μου και το άφησα ανάμεσα απο τα πόδια μου. Τον άκουσα να ανασαίνει πιο γρήγορα. Σε όλη τη διαδικασία του μαγειρέματος έπαιζα και πατούσα βασανιστικά το μικρό μου παιχνίδι. Δεν κοίταξα ούτε για μια στιγμή τον μικρό μου και αυτό τον τρέλαινε.
    Αφού έβαλα φαγητό στα πιάτα, έκατσα στην καρέκλα που τον είχα δεμένο και του άφησα μπροστά του το μερίδιο του. Του έπιασα τα μαλλιά με δύναμη κ του έδειξα το πίατο του κ του είπα "Κάτσε στα τέσερα και τρώγε σκλαβε.Ελπίζω να μην πέρασε απο το μυαλό σου πως θα φας στο ίδιο ύψος με μένα". Δεν έφερε αντίρρηση κ άρχισε να τρώει όπως ο σκύλος. Κατά την διάρκεια του γεύματος, έβαλα το τακούνι μου στο πιάτο του. Ξαφνίαστηκε αλλά κατάλαβε αμέσως τι έπρεπε να κάνει. Σταύρωσα τα πόδια μου με το λερωμένο τακούνι μου να βρίσκεται στον αέρα. Το έγλειφε και το καθάριζε για ώρα. Είχε καυλώσει τόσο που είχε ξαχάσει να τελειώσει το φαγητό του. Έβγαλα το τακούνι απο το στόμα του και τον έσπρωξα με την γόβα ώσπου να αγγίξει με τα χείλη του το πιάτο του. Συνέχισε να τρώει στα τέσσερα και εγώ του χάιδευα το κωλαράκι του όσο τελείωνα κ εγώ το γεύμα μου. Τον ήθελα.. Δεν άντεχα άλλο.. Έπρεπε να τον κάνω ολοκληρωτικά δικό μου!!
    Συνεχίζεται...
     
    Last edited by a moderator: 16 Νοεμβρίου 2010
  2. heeler

    heeler Regular Member

    Απάντηση: Εκμυστηρεύσεις Συναισθημάτων..

    Μετά την δουλειά, ήθελα να αφεθώ στην υποταγή της Κυρίας μου και είχα πολύ αγωνία για αυτό.
    Ξεκίνησα να την βρω για να νιώσω αυτό το συναίσθημα υποταγής που μου προσφέρει, να με πλημμυρίζει και να με λυτρώνει.
    Όσο έφτανα κοντά της η καρδιά μου φτερούγιζε σαν τρελή. Συναισθήματα ικανοποίησης όσο και χαράς με πλημμύριζαν.
    Σάστισα όταν την αντίκρισα. Θεά με sexy περιβολή.
    Έλαμπε με αυτές τις υπέροχες μαύρες 6ποντες γόβες της, το μαύρο καλτσόν της, το δαντελένιο μαύρο σορτσάκι της και το μαύρο ριχτό μπλουζάκι της. Είχα καθηλωθεί, αλλά και εκείνη είχε αναστατωθεί...

    Μέτα από το γλυκό φιλί του καλωσορίσματος μου έδωσε διαταγή να γονατίσω και να μείνω εκεί μέχρι να μου πει. Ένιωθα την καρδιά μου να χτυπάει δυνατά όταν με χάιδεψε με τις γόβες τις στα γόνατα μου.
    Μου έβαλε το κολάρο μου.
    Αισθάνθηκα μια απελευθέρωση στη ψυχή μου.
    Μετά ακούστηκε ο μαγικός ήχος από το του κλίψ του λουριού και τότε κατάλαβα ότι ήμουν στα πόδια της πια.
    Ηρέμησα...

    Με έδεσε στην καρέκλα της κουζίνας. Δεν τολμούσα να την κοιτάξω. Μου το είχε απαγορεύσει. Αλλά το ήθελα τόσο πολύ...
    Παρατηρούσα κάθε της κίνηση...
    Κάθε της πάτημα με απογείωνε...
    Με έστελνε σε άλλους κόσμους...
    Είχα ξεχάσει κάθε τι που με προβλημάτιζε και ήθελα μόνο να την βλέπω και να ακούω τον υπέροχο θόρυβο που έκαναν τα τακουνάκια της στο πάτωμα...
    Ήταν υπέροχη με αυτές τις γόβες...
    Η καρδιά μου είχε ξεφύγει...
    Το μυαλό μου είχε ξεφύγει...
    Εγώ είχα ξεφύγει...
    Ήθελα να με υποτάξει...
    Να με κάνει δικό της...
    Ολοκληρωτικά...
    Να με πατήσει σε κάθε εκατοστό του κορμιού μου...
    Να με πονέσει γλυκά όπως μόνο εκείνη ξέρει...
    Να με πάει αλλού...
    Κάθε της κίνηση μοναδική...
    Κάθε βήμα ένα ποίημα...

    Όταν πήρε αυτό το μαλακό μπαλάκι η αναπνοή μου κόπηκε. Είχα βάλει τον εαυτό μου στη θέση του. Ήδη με είχε καυλώσει απίστευτα αλλά μου είχε απαγορέψει καν να χαϊδευτώ.
    Το μπαλάκι άρχισε να υποφέρει κάτω από της ωραίες τις γόβες. Έβγαζε διάφορους ήχους που με τρέλαινε ακόμα περισσότερο και όσο τα τακούνια της έμπαιναν μέσα του τόσο εγώ ριγούσα και έτρεμα.
    Έβαλε φαγητό σε δυο πιάτα.
    Όταν μου το άφησε μπροστά μου αισθάνθηκα την αγάπη της και με πρόσταξε να φάω. Άρχισα να τρώω με βουλιμία γιατί είχα ήδη πεινάσει αρκετά. Δεν είχα φυσικά βλέψεις να φάω δίπλα της αλλά κάτω, δίπλα στα αγαπημένα μου γοβάκια της. Ήξερα την θέση μου εκείνη την στιγμή. Αυτό ήθελα και το ήξερε καλά.
    Όταν έβαλε το τακουνάκι της στο πιάτο μου ξαφνιάστηκα και ένιωσα ένα δέος και ναι πράγματι ήξερα τι έπρεπε να κάνω μετά. Άρχισα να το γλύφω με πολύ όρεξη για αρκετή ώρα. Η γλώσσα μου έκανε τον γύρο του συνέχεια και το έπαιρνα όλο στο στόμα μου με μεγάλη ευχαρίστηση. Αυτό φαίνονταν και έκανε την Κυρία μου πολύ ευχαριστημένη. Έτρεμα ολόκληρος. Το καθάρισα όλο. Τότε το έβγαλε από το στόμα μου και μου πάτησε το κεφάλι μου ώστε να ακουμπήσω πάλι το πιάτο και να συνεχίσω το φαΐ μου. Ένιωσα να με χαϊδεύει. Είχα εκστασιαστεί. Την ήθελα και με ήθελε πολύ.
    Ήθελα να κάνω ότι θέλει για να την ευχαριστήσω...

    To be continued...
     
    Last edited: 16 Νοεμβρίου 2010
  3. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Απάντηση: Εκμυστηρεύσεις Συναισθημάτων..

    Διακρίνω μια διάχυτη τρυφερότητα!
    Και πολύ γνήσια θαλασσί..!
     
  4. heeler

    heeler Regular Member

    Απάντηση: Εκμυστηρεύσεις Συναισθημάτων..

    Δηλαδή αγαπητέ?
     
  5. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Απάντηση: Εκμυστηρεύσεις Συναισθημάτων..

    Aς πούμε πως είναι το χρώμα που σηματοδοτεί την τάση του ανθρώπου να ασχοληθεί με τον εαυτό του, να κυττάξει το μέσα του...
     
  6. heeler

    heeler Regular Member

    Απάντηση: Εκμυστηρεύσεις Συναισθημάτων..

    Υπέροχα! Ευχαριστούμε. Πράγματι έτσι είναι...
     
  7. Απάντηση: Εκμυστηρεύσεις Συναισθημάτων..

    αχ τι όμορφα... 
     
  8. obeisant

    obeisant Guest

    Απάντηση: Εκμυστηρεύσεις Συναισθημάτων..

    Σε ευχαριστούμε cadpmpc.. Ακριβώς αυτο το θαλλασί μας πλημμυρίζει!! οπως και πολλά άλλα χρώματα ανάλογα την διάθεση!! (βλ ροζ,κοκκινο)  

    ---------- Post added at 09:39 ---------- Previous post was at 09:28 ----------

    Καλή μου assassina σε ευχαριστούμε πολυ!! χαίρομαι που σου άρεσε!
     
  9. Queen_of_Wands

    Queen_of_Wands Regular Member

    Απάντηση: Εκμυστηρεύσεις Συναισθημάτων..

    ναι ναι...κ θαλασσί κ άλλα χρώματα πολλά..!!
     
  10. zou

    zou

    Απάντηση: Εκμυστηρεύσεις Συναισθημάτων..

    μου αρεσει παρα πολυ να διαβαζω την ιδια σκηνη πως τη βιωνουν τα δυο μελη... μπραβο σας παιδια... να χαιρεστε παντα τα παθη σας και τον ερωτα σας!
     
  11. obeisant

    obeisant Guest

    Απάντηση: Εκμυστηρεύσεις Συναισθημάτων..

    Σαε ευχαριστουμε Queen_of_Wands και zou.. Αυτός ήταν ο στόχος μας..Να μοιραστούμε εικόνες και συναισθήματα κ απο τις δύο πλευρές του νομίσματος!! Έχει κ συνέχεια..!
     
  12. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Απάντηση: Εκμυστηρεύσεις Συναισθημάτων..

    Πολυ φοβερη αυτη η εικονα που μας μεταδιδετε. Και οι 2 μαζι απο την διαφορετικη του σκοπια ο καθενας, μας κανετε κοινωνους των συναισθηματων και των δυο σας. Οι παραλληλες πραγματικοτητες σας οι οποιες δενονται. Αριστουργηματικο!!!