Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ελένη

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος mds, στις 3 Ιουλίου 2007.

  1. mds

    mds Regular Member

    Είμαστε συνάδελφοι στην ίδια εταιρεία σε διαφορετικά τμήματα.
    Η Ελένη... ένα αστεράκι 25 χρονών, δροσερή και ζουμερή.
    Μπορεί να μην έχει φάτσα μοντέλου, είναι μελαχρινή, με μαύρα μάτια, κατακκόκινα χείλη, μακριά μαύρα μαλλιά, ντεκολτέ που ανασταίνει νεκρούς, μέση λεπτή με κάτι οπίσθια που ακόμα και γυναίκα στην εταιρεία μου έχει εκμυστηρευθεί ότι τα ζηλεύει γιατί απλά...."βλέπουν τον ουρανό".
    Οταν η Ελένη σκάει μύτη με σαγιονάρα και κάπρι παντελόνι αγριεύω...γίνομαι πύραυλος, αναστατώνομαι καθώς βλέπω τα πόδια της. Λεπτή φτέρνα, με τονισμένο αστράγαλο, λεπτή καμάρα που μπροστά το πόδι όσο πλησιάζει προς τα δάχτυλα φαρδαίνει.
    Καταπληκτικά ίσια δάχτυλα, βαμένα ροζ τις περισσότερες ημέρες το μήνα.
    Η Ελένη έχει σταθερό δεσμό και το διατυμπανίζει συνεχώς.
    Και εγώ μία απ τα ίδια και ακόμα παραπάνω...
    Δεν έχω όμως πρόθεση να κάνω καμία κίνηση προς εκείνη, ούτε απ' οτι βλέπω και εκείνη σε εμένα. Αλλωστε είναι 25, είμαι 38 έχουμε κάποια διαφορά, είμαστε κοινώς αλλού.
    Ομως, είμαστε κοντά όσο αφορά την "κοινωνική κριτική" στο γραφείο και κάποιες, ας μου επιτρεπεί να πω συμβουλές, που ζητάει για την προσωπική της ζωή.
    Γιατί η Ελένη ζει και συμπεριφέρεται σαν κοριτσάκι μικρό.
    Η Ελένη και εγώ ανήκουμε σε διαφορετικά τμήματα στην εταιρεία, όμως κάποια στιγμή έπρεπε να πάμε οι δυό μας επαγγελματικό ταξίδι της μιας ημέρας στην Αγγλία.
    Και μάλιστα σε διαφορετικές εταιρείες ο καθένας, απλά θα ταξιδεύαμε μαζί και θα μέναμε το βράδυ στο ίδιο ξενοδοχείο. Εννοείται σε διαφορετικά δωμάτια.
    Αναχώρηση πρωινή και επιστροφή νυχτερινή την επόμενη ημέρα.
    Σαν "συναδέλφοι" όπως είπα μιλούσαμε για πολλά και διάφορα και για ένα δικό της προφανώς λόγο, έδινε βάση στα λεγόμενά μου και ζητούσε την γνώμη μου για πολλά θέματα στη ζωή της. Ισως και γιατί σαν παιδί χωρισμένων γονιών δεν έβρισκε εκεί αυτό που ζητούσε? Ισως γιατί ο αδερφός της 7 χρόνια μικρότερός της τι να απαντούσε?
    Φτάσαμε στο Heathrow του Λονδίνου κατά τις 11:30 και πήγαμε στο ξενοδοχείο.
    Μπήκαμε στα δωμάτια αφήσαμε τα πράγματά μας και κατεβήκαμε του σκοτωμού για να πάμε ο καθένας στη δουλειά του. Οκ...κινητά σε λειτουργία "άντε καλη επιτυχία" κλπ κλπ. και το απόγευμα στο ξενοδοχείο.
     
  2. mds

    mds Regular Member

    Απάντηση: Ελένη

    Το απόγευμα κατά τις 6 πήγα στο ξενοδοχείο, αλλά δεν είχε γυρίσει ακόμα.
    Εκανα ένα μπάνιο έβαλα κάτι πιο άνετο, δηλαδή t-shirt και βερμούδα και ΦΥΣΙΚΑ έκατσα στο δωμάτιό μου να πιώ ένα καφέ και να κάνω κανα τσιγάρο. Γι' αυτό και το ΦΥΣΙΚΑ με κεφαλαία επειδή στο Λονδίνο τώρα πιά έτσι και καπνίζεις μόνο που δεν σε εκτελούν επιτόπου.
    Κατά τις 7:30 8 παρά πήρε τηλέφωνο η Ελένη η οποία ήταν στο δωμάτιό της και έμπαινε στο μπάνιο. Ραντεβού για φαί στις 9 παρά στην reception. Για να κουβεντιάσουμε και τα της δουλειάς βέβαια.
    Στις 9 ακριβώς συναντηθήκαμε κάτω ντυμένοι και οι 2 πιο ελαφρά σε σχέση με τις κουστουμογραβατιές και βγήκαμε έξω. Η Ελένη μακρύ και αραχνούφαντο φόρεμα μέχρι τις γάμπες και πέδιλο το οποίο τύλιγε το 40 νούμερο πόδι της.
    Το οποίο και πρόσεξε ότι πρόσεξα.
    Πήγαμε και φάγαμε αρχοντικά, βλέπεις η εταιρεία μας είναι large και δεν κολάει σε τέτοια θέματα. Αλλά όσο αρχοντικά και να φάγαμε η ανάγκη για ένα τσιγάρο μας οδήγησε στο να επιστρέψουμε σχετικά γρήγορα στο ξενοεδοχείο.
    "Να πιούμε ένα ποτό και να κάνουμε κανά τσιγάρο" πρότεινε η Ελένη.
    "Ε τι φύγαμε τότε" απάντησα εγώ.
    "Θα βάλω κάτι και θα έρθω" είπε η Ελένη
    "ΟΚ" περιμένω απάντησα την ώρα που είμαστε στο διάδρομο.
    Εβαλα πάλι το t-shirt και αλλά όχι την βερμούδα. Ο διάολος με οδήγησε στο να βάλω ένα σορτσάκι σκέτο, χωρίς εσώρουχο. Μη με ρωτήσετε γιατί...έτσι κι αλλιώς δεν περίμενα την Ελένη να έρθει γυμνή στο δωμάτιό μου!
    Αυτό δεν πέρναγε απο το μυαλό μου. Αλλά κάτι με οδήγησε στην κίνηση αυτή.
    Η Ελένη ήρθε σε λίγο, νορμάλ ντυμένη, μπλούζα χωρίς σουτιέν, (τι να το κάνει κιόλας) και φούστα πολύ φρού φρού, μέχρι το γόνατο.
    Και βέβαια σαγιοναρίτσα guru.
    Με τα τσιγάρα στο χέρι, πήραμε και από ένα Johnie με κόκα εκείνη και ένα Martini εγώ και μιλήσαμε για το τι έγινε. Χαλαροί, στις 2 πολυθρόνες εγώ ως επι το πλείστον σταυροπόδι, η Ελένη έχοντας βγάλει τις σαγιονάρες και έχοντας σηκώσει τα πόδια στην άκρη του κρεβατιού.
    Είναι στιγμές που σκέφτομαι να της πω "Ουστ από δω!"
    Γιατί όμως? Επειδή σκέφτομαι ότι υπό άλλες προυποθέσεις από τη στιγμή που μπήκε στο δωμάτιό μου θα την είχα πιάσει και θα την είχα ξεσκίσει ενώ τώρα δεν μπορώ?
     
  3. mds

    mds Regular Member

    Απάντηση: Ελένη

    Μιλήσαμε κάμποση ώρα για πολλά και διάφορα περί δουλειάς και κάποια στιγμή το εξαντλήσαμε το θέμα. Είχε δημιουργηθεί και μια ατμόσφαιρα με τον καπνό γιατί το παρακάναμε με τα καπνικά προιόντα και συνεχίστηκε η κουβέντα για το περιβάλλον στο γραφείο, για το Λονδίνο, για το αεροπλάνο, για πολλά και άσχετα μεταξύ τους πράγματα.
    Είχαμε πιεί από 2 ποτά και το 2ο ακόμα δεν είχε τελειώσει..
    Ασυναίσθητα κρατούσα το τηλεκοντρόλ της tv η οποία έπαιζε με κλειστό ήχο αλλά την είχαμε έτσι ασυναίσθητα ανοιχτή... και παίζοντας με τα κανάλια βρέθηκα και σε ένα αισθησιακό, όχι πορνό, το οποίο μόλις το είδε η Ελένη πετάχτηκε με ένα Α! τι είναι αυτό?
    Με αιφνιδίασε λίγο και το άλλαξα. "Βάλτο πάλι" λέει
    "Ελα βρε Ελένη" απαντάω, τι να δεις? "Βάλτο, βάλτο, βάλτο" και το ξαναέβαλα.
    Είδε 2 λεπτά το ζευγάρι να υπονοεί στοματικές και διάφορες άλλες σκηνές και το άλλαξα.
    Αλλά όμως τα 2 λεπτά ήταν αρκετά να μου ανεβάσουν το αίμα στο κεφάλι, και στα 2 κεφάλια. Για κάποιο λόγο εκνευρίστηκα γιατί θεώρησα ότι είτε με παίζει με τον τρόπο της, είτε είναι τόσο...μα τόοοοοοσο ηλίθια που θέλει να δει και αισθησιακή ταινία.
    Τη στιγμή εκείνη χτύπησε το τηλέφωνό της και ήταν ο φίλος της.
    Μου έκανε νόημα να μην μιλήσω, και να μην το έκανε βέβαια δεν είμαι και τόσο μαλάκας.
    Η ώρα στο Λονδίνο τώρα είναι σχεδόν μία. Ο ερωτευμένος μαλάκας πήρε από την αθήνα τηλέφωνο για να πει καληνύχτα ή για να κάνει έλεγχο?
    Μάλλον το δεύτερο.
    Γιατί τα "μωράκι μου και μωρούλι μου" και οι αγαπούλες αυτές γρήγορα σταμάτησαν και έκλεισε το τηλέφωνο με την ευχή "άντε και γαμήσου μαλάκα"!
    Αυτό ίσως ήταν η αρχή? η αιτία? η αφορμή για αυτό που θα γινόταν.
    "ΩΧ! τι έγινε Ελένη?" ρώτησα
    "Τι να γίνει μωρέ με τον μαλάκα, άσε με"
    Ενοιωσα λίγο άβολα αλλά την είδα και ήταν πολύ "φορτωμένη".
    "!"
    Σηκώθηκε με δύναμη από την καρέκλα, άνοιξε το παράθυρο και έσκυψε λίγο να χαζέψει έξω σηκώνοντας ελαφρά τα πόδια να στηριχτεί στα δάχτυλα και μονολογούσε," παλιομαλάκα θελεις να κάνεις και έλεγχο! Αλλά τα θέλεις μαλάκα...τα θέλεις"
    Δεν πίστεψα στα αυτιά μου με αυτό που άκουσα και με φόβο ανταπάντησα...
    "Ε... τώρα συγγνώμη αλλά αυτό που είπες....εσύ που λιώνεις γι αυτόν 3 χρόνια τώρα και έχετε φτάσει εκεί?"
    "Τι συμβαίνει?"
    "Τι να συμβαίνει?" γύρισε και απάντησε... δεν λιώνω πιά... γιατί να λιώσω?
    Τώρα με αυτές τις απαντήσεις ένοιωθα ότι δεν ήθελε να μιλήσει γι αυτό, ή ότι ήθελε και πολύ αλλά έπρεπε να τα βγάλω με το τσιγκέλι.
    Δεν ξεχνούσα ότι είχα να κάνω με μια 25άχρονη, ε όσο νάναι εγώ 38 άλλος τρόπος σκέψης και προσσέγγισης γενικότερα.
    "Ενα μαλακισμένο και μισό είναι" άρχισε να λέει,
    "ούτε να με ικανοποιήσει δεν μπορεί"
    "Εεεεεελα τώρα, 3 χρόνια είσαστε μαζί ρε Ελένη..δηλαδή με συγχωρείς αλλά θα το πω, 3 χρόνια τι κάνεις? μαλακίζεσαι?"
    "Πως το κατάλαβες?" απάντησε.
    "Είμαι γυναίκα...είμαι γυναίκα και......" και εκεί έβαλε τα κλάματα.
    "Αμαν τώρα για τέτοια είμαι..." σκέφτηκα.
    Πήγα κοντά της την έπιασα και τι να κάνω "έλα ηρέμησε θα τα βρείτε κλπ κλπ" παρηγοριά στον άρρωστο.
    "Τι να βρούμε? είναι πολύ μικρός... εγώ δεν θέλω έρωτα..θέλω να γαμηθώ...δεν θέλω να ερωτεύομαι..αυτός θέλει έρωτα..δεν γαμάει..κάνει έρωτα"
    Αυτά άκούγοντάς τα ξαφνικά ένοιωσα 2 χέρια να με χαστουκίζουν αλύπητα και ταυτόχρονα να φωνάζουν "ΞΥΠΝΑ ΜΑΛΑΚΑ"
    "Ε τώρα ρε Ελένη... αυτό που λες είναι...."
    "Τι είναι??? Ε τι είναι? πρόκληση είναι? και εσύ έρωτα κάνεις? Ολοι τα ίδια είσαστε!!!"
    Το παιχνίδι τώρα είχε χοντρύνει. Αλλο να μιλάς για άλλους και άλλο οι άλλοι για εσένα και πολύ περισσότερο μπροστά σου.
    Μπορεί να την γούσταρα την Ελένη, αλλά δεν θα έφτανα σε τέτοιο σημείο. Γιατί είμαι και εγώ αλλού, όχι σε σχέση αλλά στην ουσία παντρεμένος.
    "Ελένη" είπα με αυστηρό σχετικά ύφος και σταμάτησα.
    Αλλά όμως είχα αρχίζει να τρελλαίνομαι κιόλας. Από τη μια ένα "μη" απ την άλλη ένα "ναι"
    η Ελένη απλά σήκωσε τα υγρά απ τα δάκρυα μάτια της, με κάρφωσε και άρχισε ένα απίστευτο μονόλογο.
    "Ξέρω ότι με θέλεις. Και θέλεις να με γαμίσεις. Δεν θέλεις να με παντρευτείς. Και θέλω να με γαμίσεις. Τι σε κολλάει? Είσαι αλλού? Εκεί κάνεις έρωτα. Εκεί αγαπάς. Ποιός θα το μάθει?
    Πως θα το μάθει? Είμαστε 4000 χλμ μακρυά τους..τι άντρας είσαι που καταπιέζεις το ένστικτό σου" και λέγοντας αυτό το χέρι της με έπιασε αμέσως ανάμεσα στα πόδια.
    Κατάλαβε ότι δεν φοράω εσώρουχο αλλά μόνο το σορτσάκι και είπε
    "Α ρε παλιοπούστη, θέλεις να με γαμίσεις το ξέρω"
    Αυτό ήταν και η τελευταία της κουβέντα. Το ποτήρι πια ξεχείλισε.
    Το χέρι μου σηκώθηκε και της άστραψα 2 χαστούκια. Το "παλιοπούστη" μου χτύπησε άσχημα. Ηξερε γιατί το είπε. Καλό το θάρρος και η οικειότητα αλλά μέχρι ενός σημείου.
     
  4. mds

    mds Regular Member

    Απάντηση: Ελένη

    Σε τελευταία ανάλυση αν αυτή είχε προβλήματα δεν φταίω εγώ να τα ακούω και να με βρίζει κιόλας.
    "Το να σε γαμήσω είναι το λιγότερο" της απάντησα.
    "Γδύσου αμέσως και μη μιλήσεις άλλο" της πρόσταξα και επίτηδες άνοιξα την ντουλάπα και έβγαλα την ζώνη μου κρατώντας την επιδεικτικά.
    Εκανε να μαζευτεί λίγο και πήγε να μιλήσει αλλά δεν πρόλαβε.
    Την έπιασα απ τα μαλλιά, της σήκωσα το κεφάλι τραβώντας τα προς τα πίσω και της είπα:
    "Τώρα κοριτσάκι τελείωσαν τα ψέματα. Επαιξες με τη φωτιά και κάηκες. Προσπάθησα να το πνίξω αλλά δεν με άφησες. Δεν ήθελα να σε πηδήξω. Είμαι αλλού. Και γαμάω και κάνω έρωτα με αυτή που έχω διαλέξει. Αλλά τώρα με προκάλεσες. Οποια γκόμενα και να έτυχε μπροστά μου, όσο μουνάρα και να ήταν δεν θα υπέκυπτα. Γιατί δεν πάσχω για ένα γαμήσι. Αλλά εσύ όμως έκανες ένα λάθος. Επαιξες παιχνίδι και μίλησες και άσχημα. Και το κακό για εσένα είναι ότι θα σε γαμήσω όπως θέλω εγώ και όχι όπως θα ήθελες εσύ. Και αυτό ίσως πονέσει και λίγο Ελενίτσα..." και λέγοντας αυτά πριν προλάβει να κουνηθεί συνέχισα
    "Απο δω και πέρα παίζουμε το παιχνίδι μου και όχι το δικό σου. Γδύσου να σε γαμίσω τώρα όπως ζήτησες"
    Το χέρι μου πήγε αμέσως και σήκωσε την φούστα της και μπήκε ανάμεσα στα πόδια της.
    Δεν πρόλαβα να φτάσω πάνω....είχε ένα ποτάμι τρέξει....ήταν απίστευτα ερεθισμένη.

    <Συνεχίζεται...>
     
  5. Feng

    Feng Regular Member

    Απάντηση: Ελένη

    τελειο!
    γραψε συνεχειααααα!
     
  6. Guest05

    Guest05 Guest

    Μια λέξη. Ντροπή. Γάμησες τη γυναίκα του ανθρώπου; Ορθώς της άστραψες τα χαστούκια αλλά μόλις είδες να τον βρίζει έπρεπε να της αστράψεις άλλα δύο και να την πετάξεις έξω απ΄το δωμάτιο.

    Επαναλαμβάνω ντροπή.
     
  7. mds

    mds Regular Member

    Απάντηση: Ελένη

    Την έβαλα να καθίσει σε μια καρέκλα και με την ζώνη της έδεσα τα χέρια από πίσω.
    Την έβαλα να κάτσει έτσι ώστε να ακουμπάνε τα πόδια της στο πάτωμα. Είχα τον λόγο μου.
    Πλησίασα πολύ κοντά το προσωπό της την ακούμπησα. Της τράβηξα με το ένα χέρι τα μαλλιά και σήκωσα το κεφάλι της. Της πάτησα τα δάχτυλα του ποδιού με το γυμνό πόδι μου και έπιασα με το άλλο χέρι το στήθος της.
    Την χάιδεψα απαλά-απαλά στην ρόγα και εκεί που δεν το περίμενε την έπιασα και την έσφιξα τόσο πολύ που δάκρυσε από τον πόνο μα ταυτόχρονα φώναξε και "ααααααα" ανοίγοντας στο στόμα της και δίνοντάς μου την ευκαιρία να μπω όλος μέσα του.
    Ξαφνιάστηκε κάπως, δεν περίμενε ότι θα της τον έβαζα στο στόμα με αυτό τον τρόπο.
    "Πόνεσες ε?" την ρώτησα και συνέχισα να την τσιμπάω μια στη μια ρόγα μια στην άλλη.
    Οχι τόσο δυνατά όπως πριν αλλά αρκετά δυνατά για να την κάνω να τινάζεται αλλά με μεγάλη δυσκολία. Χέρια πιασμένα, της πάταγα το πόδι και με ένα καβλί σε πλήρη στύση στο στόμα δεν είναι και ότι πιο εύκολο για να κουνηθεί.
    Αφησα τα μαλλιά της ελεύθερα και της είπα..."όσο καλύτερο τσιμπούκι κάνεις, τόσο πιο λίγο θα πονέσεις".
    "Ελα λοιπόν, τσιμπουκώσου" της είπα. "Να σε δω" είπα και έσκυψα πάνω της.
    Είδα το πρόσωπό της, τα μάτια της με κάρφωσαν και δεν με άφηναν.
    Ενοιωθε τόσο άνετα να τον βάζει στο στόμα της και να τον βγάζει, να το ανοίγει επιδεικτικά και να πιέζεται να τον καταπιεί.
    Σε μια στιγμή γύρισα μπροστά της και της είπα.
    "Τώρα νομίζεις πως μόλις κάβλωσα λιγάκι θα σε βάλω κάτω να σου ρίξω και ένα για να πάμε μετά για νανάκια ε?"
    "Οχι μωρό μου...όχι" είπα και τώρα της πάταγα και τα 2 πόδια.
    Πίεζα τα δαχτυλά της με τα δικά μου της είπα να μην τολμήσει κα κουνηθεί.
    Την έπιασα πάλι απ τα μαλλιά και της είπα "αυτό που κάνεις είναι τσιμπούκι. Εσύ όμως ζήτησες να σε γαμήσω. Και θα το κάνω" και λέγοντάς αυτό κράτησα το κεφάλι της σφιχτά σε ένα σημείο και άρχισα μα γρήγορες κινήσεις να της γαμάω το στόμα.
    Κάποια στιγμή την κουνούσα τόσο πολύ και ο ήχος της ανάσας της με τον ήχο απο τα σάλια της και τις κραυγές που προσπαθούσε να βγάλει, ήταν κάτι το εκπληκτικό.
    Δεν κράτησε πολύ αυτό και όπως ήταν φυσικό τελείωσα στο στόμα της. Δεν σταμάτησα όμως την ώρα εκείνη γιατί ήθελα να την δω να της φεύγουν από τα χείλη, να στάζει, να την εξευτελίσω. Και έτσι έγινε.
    Εσταξε στον λαιμό της και στο στήθος της.
    Εσκυψα και της έλυσα τα χέρια, άφησα και τα πόδια της ελεύθερα χωρίς να σταματήσει να με γλύφει. Αργά και απαλά και παρατηρούσα ότι επικεντρωνόταν σε συγκλεκριμένα σημεία σαν να βιάζονταν να με ξανακαβλώσει.
    Ετσι όπως ήταν την έπιασα απο τα μάγουλα και της είπα "σήκω και γονάτισε. Μην σου βγεί απ το στόμα πρόσεχε".
    Πράγματι, γονάτισε και κατάλαβε ότι πήγαινα σε μια πολυθρόνα που είχε το δωμάτιο για να κάτσω και με τα γόνατα και το στόμα γεμάτο ήρθε μέχρι εκεί.
    Εκατσα στην πολυθρόνα και της έδωσα το πρόσταγμα.
    "Φτάνει. Γλύψε και απο κάτω τώρα και δεν θα σταματήσεις αν δεν στο ζητήσω" και αμέσως έγλυφε και τα αρχίδια μου για αρκετή ώρα.
    "Πιο κάτω" της είπα "γρήγορα πιο κάτω" της είπα και την είδα λίγο διστακτική, σαν να μην ήξερε τι να κάνει. Νόμιζε ότι το μόνο σημείο που θα έγλυφε και θα χάριζε απόλαυση είναι ανάμεσα στα πόδια.
    Σήκωσα το πόδι και έκατσα σταυροπόδι και της είπα "Επειδή μάλλον δεν κατάλαβες, να σου πω ότι τώρα θα γλύψεις τα πόδια μου. Γλύψε τις πατούσες μου"
    Δεν δίστασε και τόσο αλλά δεν έβγαλε και την γλώσσα για να το κάνει γρήγορα.
    Απλά ακουμπούσε τυπικά τα χείλη.
    "Ελα να σου πω μωρό" της λέω και την τράβηξα κοντά μου.
    Ετσι όπως ήταν γονατιστή την έβαλα ανάμεσα στα πόδια μου και της χάιδεψα τα μαλλιά της, βάζοντάς τα και πίσω από τα αυτιά.
    Τώρα τα μάγουλά της ήταν ελεύθερα και εγώ τα χάιδευα απαλά-απαλά.
    "Τι σου είπα Ελενίτσα?" την ρώτησα, "Δεν σου είπα ότι τώρα θα παίξουμε με τους δικούς μου κανόνες?"
    "Μάλιστα" απάντησε
    "Και εσύ είσαι καλό κορίτσι και υπάκουο ε Ελενίτσα?" "είσαι ή δεν είσαι?"
    "Μάλιστα κύριε είμαι" απάντησε.
    "Ωραία λοιπόν. Γιατί αν με αναγκάσεις ξανά να σε βάλω εδώ μπροστά μου να σου υπενθυμίσω αυτά που σου είπα τότε..." και εκείνη την στιγμή έφαγε ένα χαστούκι δυνατό.
    "Τότε θα αναγκαστώ να σε χαιδέψω όπως τώρα" της είπα.
    "Κατάλαβες μωρό μου?" της είπα και έπεσε καιτο 2ο χαστούκι καπάκι.
    "Αυτά είναι 2 χάδια για εσένα" της είπα.
    Δεν μίλησε.
    "Εμπρός τώρα ξάπλωσε κάτω όπως είσαι, και να βλέπω το πρόσωπό σου".
    Αμέσως ξάπλωσε κάτω προς τα πίσω για να βλέπω το προσωπό της.
    Σήκωσα τα ποδια και τα έβαλα στα στήθη της χαιδευόντάς τα για λίγη ώρα.
    "Βγάλε την γλώσσα έξω" της είπα και το έκανε.
    Πήρα και τα 2 πόδια και τα έβαλα στο πρόσωπό της και τα κουνούσα σαν να ήταν το χαλάκι στην εξώπορτα.
    "Γλύψε" την πρόσταξα και ακούμπησα τα δάχχτυλα στα χείλη της.
    Πράγματι έβγαλε εξω την γλώσσα και τα έγλυψε ένα-ένα για κάμποση ώρα.
    Η διαδικασία αυτή με είχε ξανακαβλώσει τόσο που σχεδόν ήμουν έτοιμος να τελειώσω.
    Ανοιξα τα πόδια και της λέω "Δες τι έκανες πάλι. Ελα τώρα να σε γαμήσω όπως πρέπει"
    Γιατί μία φορά με έκανες να παραβώ τις αρχές μου. Και θα το πληρώσεις αυτό...

    <Συνεχίζεται>
     
  8. mds

    mds Regular Member

    Απάντηση: Ελένη

    Οι αρχές μου... ναι τις είχα παραβεί.
    Το έχω ξαναπεί και πριν, δεν ξενογαμάω. δεν το παίζω γαμίκος. Αγνοώ τις προκλήσεις γιατί είμαι απόλυτα καλυμένος σεξουαλικά και αισθηματικά.
    Ομως ο τρόπος της με είχε ναρκώσει. Ηθελα να κάνω ότι κάνω για να τιμωρήσω αυτό που έκανε. Τον τρόπο της και την συμπεριφορά της.
    Και θα το έκανα όσο πιο δυνατά μπορούσα.
    Εβλεπα ότι την ικανοποιούσα με αυτά που έκανα αλλά ικανοποιούσα και το εγώ μου ταυτόχρονα. Το πιος θα ήταν ο νικητής θα το δούμε...
    Την σήκωσα από το πάτωμα και με μια κίνηση την έριξα στο κρεβάτι μπρούμυτα.
    Εβλεπα τον κόλο της που ήταν ακόμα κόκκινος και λαχταρούσα να τον πάρω.
    Σε μια στιγμή όμως κόλλησα...δεν είχα προφυλακτικά.
    Που να πάω ο μαλάκας τώρα.....σκέφτηκα. Σαν πως ήξερα τι θα γίνει?
    "Δεν έχω καπότες" της είπα
    "Ανοιξε το πακέτο απ τα τσιγάρα μου και πάρε" απάντησε!!!
    "Ε όχι ρε πούστη" σκέφτηκα. Αυτό είναι το τέλειο έγκλημα εδώ πέρα.
    Ανοιξα το πακέτο και είδα ότι είχε 1 προφυλακτικό διπλωμένο, το είχε πάρει από τον αυτόματο πωλητή πιθανόν στο ξενοδοχείο.
    Δεν έχασα στιγμή και φόρεσα το προφυλακτικό σε χρόνο dt.
    "Εχεις ξαναγαμηθεί από πίσω?" ρώτησα
    "Μια φορά πριν κάτι χρόνια" απάντησε.
    Πήγα και πήρα λίγο σαμπουάν από το μπάνιο και με το δάχτυλο της άλοιψα λίγο την τρύπα για να μπω πιο εύκολα.
    "Ξάπλωσε καλά, άνοιξε τα πόδια και μην κουνιέσαι" της είπα
    Της έπιασα τα πόδια και τα άνοιξα όσο μπορούσε, και με τα 2 χέρια άνοιξα την τρύπα της.
    Ξυρισμένη βέβαια, σχεδόν πλήρως αποτριχωμένη παντού η Ελένη πρόσφερε ένα θαυμάσιο θέαμα. Αμέσως άρχισα να μπαίνω μέσα της βίαια θα έλεγα.
    Πόνεσε και φώναξε, και ένα "σσσστ σκάσε" σκούστηκε από το στόμα μου.
    Οταν μπήκα όλος μέσα της της κοβόταν η ανάσα, έσκυψα και έπεσα στην πλάτη της, πέρασα τα χέρια κάτω από το στήθος της και έπιασα σφιχτά τους ώμους της.
    Κάθε φορά που τερμάτιζα μέσα της την πίεζα στην αντίθετη κατεύθυνση και κάθε φορά έβγαζε μια κραυγή πόνου, και από την πίεση που ένοιωθε πίσω της αλλά και επειδή την δάγκωνα δυνατά στην πλάτη και στο λαιμό.
    Οσο περνούσε η ώρα τόσο ανέβαζα την ένταση. Εβγαλα τα χέρια από τους ώμους της και σηκώθηκα καθιστός πάνω στον κόλο της.
    Ηταν πιο εύκολο τώρα να την σκίζω κυριολεκτικά. Δεν ένοιωθα πια ενοχές για τίποτα.
    Ημουν μια μηχανή στον αυτόματο.
    Την έπιασα από τα μαλλια και την τράβηξα πίσω μην ελέγχοντας πια την δυναμή μου.
    Οι φωνές της πλέον θα ακούγονταν μέχρι έξω αλλά δεν με ένοιαζε, ήθελα να τελειώσω έτσι
    Μια της τραβούσα τα μαλιά, μια τα άφηνα και την χτυπούσα με τις παλάμες στα κολομέρια.
    Κρατιόμουν να μην τελειώσω για να διαρκέσει περισσότερο αυτό το "γαμήσι".
    Αλλάπόσο να κρατηθείς σε μια τέτοια φάση μέσα... έφτασε η στιγμή που δεν μπορούσα άλλο
    και έπρεπε να αφήσω τον εαυτό μου ελεύθερο.
    Ξάπλωσα στην πλάτη της και έβαλα και τα 2 χέρια καπό κάτω από την κοιλιά της και τα έσπρωξα ανάμεσα στα πόδια της.
    Ένοιωσα την πλημμύρα της και της έπαιζα το μουνί και με τα 2 χέρια άτσαλα.
    Το τραβούσα, έβαζα δάχτυλο...είχαμε φτάσει σε μια κατάσταση και οι 2...στο απροχώρητο.
    Την κάρφωσα μια τελευταία φορά και έμεινα εκεί να χύνω καινα φωνάζω εγώ τώρα.
    Χτυπιόταν σαν τρελή. Φώναζε "γάμησέ με" ακόμα.
    Ο ρυθμός μας άρχισε να πέφτει. Είχαμε τελειώσει μαζί. Μείναμε ξαπλωμένοι μπρούμυτα οπως έιμαστε, έβγαλα σιγά τα χέρια από το μουνί της και όπως ήταν της έπιασα το πρόσωπο και της έβαλα τα δάχτυλα στο στόμα.
    Τα έγλυψε αφήνοντας ένα μμμμμ να ακουστεί και παρόλα αυτά συνέχιζε να κάνει όλο το σώμα της σπασμούς από τους οργασμούς της.
    Σηκώθηκα σιγά-σιγά, έβγαλα το προφυλακτικό και πήγα στο μπάνιο τρεκλίζοντας.
    Είχα γίνει και εγώ λιώμα. Είχε πάει πια 2:30 και υποτίθεται ότι μια ακόμα ημέρα μας περίμενε γεμάτη τρέξιμο.
    Βγήκα από το μπάνιο ολόγυμνος και πήγα δίπλα της... είχε ήδη κοιμηθεί. Εκανα κάτι που το ήθελα πολύ εκείνη τη στιγμή...
    Εσκυψα για λίγο πάνω της και της έγλυψα τις πατούσες και τα δάχτυλα.
    Ενα "μμμμ" μικρό και αναιπαίσθητο ακούστηκε και γύρισε πλευρό.
    Οσο και να ήθελα να γλύφω τα πόδια της το βιολογικό μου ρολόι είχε φτάσει στο κόκκινο.
    Εγειρα δίπλα της κομμάτια, πρόλαβα όμως να σκεφτώ για λίγα λεπτά.
    Ο πιο ωραίος κόλος της εταιρείας είχε απομυθοποιηθεί για εμένα. Μου φάνηκε τόσο γελοίο εκείνη τη στιγμή.
    Σκέφτηκα κάποια στιγμή...."Μόλις είχα γαμήσει την Ελένη" ή μήπως "μόλις με είχε γαμήσει η Ελένη"?
    Το πρωί τι θα γίνει?
    Δεν πρόλαβα να απαντήσω στον εαυτό μου γιατί είχα πια κλείσει τα μάτια δίπλα της και κοιμόμουν....

    <συνεχίζεται>
     
  9. gaby

    gaby Guest

    Σωστά έπραξε. Να θέλει αυτή, να θέλει αυτός και να μη γίνει... αμαρτία βαριά θα ήταν.

    Ο Κάρυ Γκράντ - στο σινεμά, όχι στη ζωή - θα έκανε αυτό που λες και θα έβγαινε χαμένος.

    Τί συμβαίνει εδώ, μιά φορά είδαμε ΡΕ με χαστούκι που να μένει στο χαστούκι - στην ΡΕ, όχι στη ζωή - και το πήραμε σκοινί κορδόνι;

     
     
  10. gaby

    gaby Guest

    Re: Απάντηση: Ελένη

    Με τέτοιους οργασμούς που της έδωσες, εσύ την γάμησες όχι αυτή εσένα, μέχρι στιγμής. Ξύπνησε ερωτευμένη μαζί σου;

    Πολύ όμορφο, ευχαριστώ.
     
  11. Feng

    Feng Regular Member

    Απάντηση: Ελένη

    τελειο τελειο!!!
    συνεχισε παιδι μου...!!!
     
     
  12. Guest05

    Guest05 Guest

    Δεν υπάρχει μεγαλύτερη ξιπασιά για έναν άντρα που πηδάει, που γαμάει, τη γυναίκα που αγαπάει ένας άλλος.
    Ο τύπος στην Αθήνα πήρε να της πει μια καληνύχτα και το «μωράκι μου» «γλυκούλη μου» έγινε μόλις έκλεισε το τηλέφωνο «τι θέλει ο μαλάκας τώρα».

    Επιμένω πως κάθε άντρας που σέβεται τα παντελόνια που φοράει σε κάθε τέτοια περίπτωση θα τις άστραφτε δυο χαστούκια και θα την πετούσε έξω από το δωμάτιο.

    Κι αν την γούσταρε τόσο πολύ που δεν μπορούσε να ελέγξει τις ορμές του, να αρπάξει το τηλέφωνο και να εξηγηθεί σαν άντρας κι όχι να δεχτεί να παίζεται μπροστά του μια χυδαία κωμωδία.

    Όσο για την «Καζαντζάκειο αμαρτία» στην οποία προφανώς αναφέρεσαι Λίλη μου, θα γνωρίζεις φαντάζομαι πως ο γέρος ομιλεί για γυναίκα που είναι μόνη και όχι για μια ύπανδρο γυναίκα.

    Σαν υστερόγραφο θα πω τούτο. Κυρίαρχο δεν σε κάνει μόνο η γνώση, η εμπειρία και η προσήλωσή σε ένα τρόπο σεξουαλικής έκφρασης. Κυρίαρχο κυρίως σε κάνουν οι επιλογές σου. Στη ζωή κι όχι στο σινεμά...
     
    Last edited by a moderator: 4 Ιουλίου 2007