Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ζωντανά και σαδομαζοχισμός

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Vida, στις 7 Μαϊου 2020.

  1. Mr.Hfaistos

    Mr.Hfaistos Regular Member

    Το εισαγωγικό κείμενο αναφέρει μεταξύ άλλων..."τα ζωντανά να είναι εμβολιασμένα για μην κινδυνέψει η ζωή και η υγεία του υποτακτικού".

    Πως θα κινδύνευε η υγεία η η ζωή του απο το ζωντανό και θα έπρεπε να είναι εμβολιασμένο?

    Αφήστε τα ζώα εκτος των παιχνιδιων σας!!!
     
  2. Mr.Hfaistos

    Mr.Hfaistos Regular Member

    Ενα μερος της εκπαιδευσης μου ηταν ο σταυλος. Εχω κοιμηθει σε σταυλο. Απλα δεμενος λιγο πιο μακρυα απο τα αλογα για να μην με τσαλαπατησουν. Επισης εχω μαστιγωθει μπροστα στα αλογα. Θυμαμαι οτι τα ζωντανα εσκυβαν το κεφαλι καθε φορα που με μαστιγωναν.

    Προς πληροφόρηση σας,πολλά τετραποδα ζωντανα....αντιλαμβανονται πολλά περισσότερα απο οτι φαντάζονται πολλά δίποδα ζωντανα!
     
  3. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    εγω παντως εχω βαλει φιδι μεσα στην μπλουζα του αλλου και χωρις την συναινεση του   για αυτο οχι πολλες μαγκες  
     
  4. Mr.Hfaistos

    Mr.Hfaistos Regular Member

    Την συναίνεση του άλλου εννοείς ε?
    Του όφεως φανταζομαι την ειχες!
     
  5. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    μπα κανενος δεν ειχα ουτε καν περασε απο το μυαλο μου να ζητησω κιολας
     
  6. Mr.Hfaistos

    Mr.Hfaistos Regular Member


    Δικαιολογημένος.
    Σύνηθες φαινομενο να μην ζητάνε συναίνεση τα δίποδα απο ερπετα τετράποδα, διποδα κλπ.... αφου δεν συγκρινεται το iq μας.
    Το περιέργο θα ηταν να την ζητήσεις έστω κ αστειευόμενος!
     
    Last edited: 14 Ιουνίου 2020
  7. mad_hatter

    mad_hatter You can always take more than nothing

    Αυτό είναι πρόκληση ή προειδοποίηση;!
     
  8. tithon

    tithon Contributor

    δεν κάνεις καλά.
    στο εξής όταν θέλεις να βάλεις μιά μελιτζάνα σε έναν κώλο πρέπει απαραιτήτως να την ρωτάς. iq μελιτζάνας.
     
  9. Mr.Hfaistos

    Mr.Hfaistos Regular Member

    Καλο θα ήταν ...τα δίποδα που διατείνονται για υψηλό iq να ξεκινουσαν με τα θηλαστικά...και βλέπουμε για φυτά ,λαχανικα και θαμνους!!
     
  10. tithon

    tithon Contributor

    το iq του κώλου είναι σε θέση να αντιληφθεί οτι δεν μπορεί να μιλήσει με μελιτζάνες και φίδια, και δεν χρειάζεται να φορτώσει στις μελιτζάνες και τα φίδια τις δικές του εμμονές, γιά να φαντασιωθεί οτι μίλησε. το iq του κλαμένου κώλου δεν είναι σε θέση, ούτε του κλεμμένου. πιό εύκολη η επικοινωνία με την μελιτζάνα απ ευθείας.
     
  11. Mr.Hfaistos

    Mr.Hfaistos Regular Member

    Δυστυχως φίλτατε πραγματι καποιος με χαμηλο iq μπορει να το αντιληφθει αυτο!
    Δεν ξερω πως δεν αντιληφθηκες οτι δεν το εννουσα κυριολεκτικα μιας και δεν θα επερνες καμια λεκτικη απαντηση απο κανενα ειδος.
    Τα ζωντανα μιλανε την γλωσσα του σωματος.
    Δεν κατάλαβες γρι απο το νοημα όσων έγραψα άρχικα...εξου κ μιλας για εμμονες και φαντασιωσεις!
    Το σκεφτηκα η αλήθεια ειναι και είπα να το προλάβω αλλα ηλπιζα...οτι δεν θα συνεχιστεί!
    Το σχολιο μου ( ηταν στην συγκεκριμενη στορια μεν) αλλα αφορούσε κυρίως την συμμετοχή ζωντανων σε σαδομαχιστικά παιχνίδια (όπως αναφέρει το άρχικο κείμενο) και οχι σε παιχνίδια μπλούζας όπως η συγκεκριμενη ιστορια
    Για αυτο κ επαναλαμβανω...

    Αφηστε τα ζωα εξω απο τα παιχνιδια σας!!
    (Σαδομαζοχιστικα!!!)
     
    Last edited: 14 Ιουνίου 2020
  12. tithon

    tithon Contributor

    ευτυχώς δεν κατάλαβα τίποτε απ όσα γράφεις. δεν προβάλλω σε τρίτους δικές μου ιδεοληψίες, γιά να μην τις έχω.