Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ηλικία εμφάνισης σαδισμού/μαζοχισμού.

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Syrah, στις 6 Σεπτεμβρίου 2007.

?

Σε ποια ηλικία εμφανίστηκαν οι σαδιστικές/μαζοχιστικές σας τάσεις;

  1. 01 - 06 ετών

    9,5%
  2. 07 - 12 ετών

    31,4%
  3. 13 - 19 ετών

    37,2%
  4. 20 - 30 ετών

    16,1%
  5. 31 - 40 ετών

    3,6%
  6. 41 - 50 ετών

    2,2%
  1. Astarty

    Astarty Contributor

    Αχ ακόμα το μυαλό μου βρίσκεται στην Μονεμβασιά. Συγχώρα με.

    Μια ματιά που του έριξα ομολογώ πως δεν βρήκα κοινόν τόπο με αυτό που έγραψα παραπάνω. Δεν έχει να κάνει με την ανάγκη απόλυτης ειλικρίνειας ή αν θέλεις διαφάνειας αλλά με την ενδόμυχη σκέψη που ομολογώντας την σε κάνει να νιώθεις αδύναμος. Αυτό που προσπαθείς να κρύψεις καμμιά φορά από τον ίδιο σου τον εαυτό.

    Δεν έχω καμμιά εμμονή πάνω σε αυτό το ζήτημα. Απλώς έχω μάθει να "ακούω" τους άλλους. Οι περισσότεροι μαρτυρούν χωρίς ξύλο.
     
  2. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Ηλικία εμφάνισης σαδισμού/μαζοχισμού.

    Μπλέξαμε τους ντεΣάντηδες, γαμώ την ανάληψη μου*, γαμώ.
    Μόλις επιστρέψω από τους ουρανούς, θα λάβω θέση, αναστημένος ντιπ.
    Πάντως, αρκεσθείτε στον κράββατον, ως Λάζαροι, αντί να καβαλάτε ελικόπτερα, μακεδονικώς απογειούμενοι, για μια τόσο σύντομη επίσκεψη στο Επέκεινα.


    *Τη δική μου εννοώ, αποκλειστικώς. Δεν αναφέρομαι ποτέ σε συναδέλφους. Φυσικά μιλώ, ώρες πούναι, κυρίως για τραπεζικές αναλήψεις, όχι για υπερβατικές εξορμήσεις.
     
    Last edited: 24 Απριλίου 2008
  3. Guest05

    Guest05 Guest

    Re: Απάντηση: Ηλικία εμφάνισης σαδισμού/μαζοχισμού.

    Ως καρτερόν αδάμαντα, τής ασκήσεως έχοντες, τάς σάς παραινέσεις, Ντολμανσέ Όσιε, καρδίαν στομούμεθα, καί τών παθών τάς φάλαγγας, τρέπομεν ως έθνη, καί πιστώς εκβοώμεν,
    ....οι παίδες ευλογείτε, ιερείς ανυμνείτε, λαός υπερυψούτε, εις πάντας τούς αιώνας.
     
  4. Baroque

    Baroque New Member

    Και για μένα 7-12 μπορώ να πω.

    Σε εκείνη την ηλίκία κοιτούσα τις καθηγήτριες μου και τις ονειρευόμουνα σαν sub αλλα συγχρόνως έβλεπα και τις συμαθήτιες μου και ήθελα να τους σηκώσω τα φουστανάκια και να τους τις βρέξω  
     
  5. zinnia

    zinnia Contributor

    μα καλα..κανεις 7-12 δεν επαιζε?  
     
  6. Eri

    Eri

    Επαιζε.....Το γιατρο, ματατζηδες κ συνταξιουχους, τα ψαρακια κ αλλα......
     
  7. aberel

    aberel New Member

  8. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Ηλικία εμφάνισης σαδισμού/μαζοχισμού.

    Μπράβο Άβερελ!
    Αυτόν, τουλάχιστον, τον στοχασμό δεν τον διατύπωσες σε greeklish.
     
  9. Syrah

    Syrah Contributor

    Re: Απάντηση: Ηλικία εμφάνισης σαδισμού/μαζοχισμού.

    Ελπίζω να ακολουθήσει απόδειξη της ανωτέρω μαθηματικής πρότασης aberel.
     
  10. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Re: Απάντηση: Ηλικία εμφάνισης σαδισμού/μαζοχισμού.

    Απαιτείται για την συγκεκριμένη απόδειξη, η παράθεση ανώτερων μαθηματικών, που δύσκολα θα μπορέσουμε εμείς όλοι να συλλάβουμε. Αξιώματα προβολικής γεωμετρίας μου θυμίζει αν και η ως άνω έκφραση είναι καθαρά αλγεβρική.  
     
  11. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Γιατι ρε Εμμα;Ασε μας να παιξουμε λιγο ακομα!!Απο τωρα για υπνο;
     
  12. LordAini

    LordAini Regular Member

    xm.. 7-12 alla isws k pio nwris. Ap'oso 8ymamai ton eauto mou vasika eixa tetoies taseis.