Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η Μαγεια να εχεις μια ξανθια και μια μελαγχροινη στο κρεβατι...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Apetitikos, στις 29 Οκτωβρίου 2008.

  1. Apetitikos

    Apetitikos Regular Member

    Τον τελευταιο καιρο το ενδιαφερον μου ειναι στραμμενο να εχω δυο γυναικες για μενα στο κρεββατι . Θα ηταν εγωϊστικό για τον ανθρωπο μου, αν το κουκλι μου δεν αρεσκονταν και αυτό στα γυναικεια παιχνιδια. Η χαρά μου και θα τολμουσα να πω η πληρη ικανοποίηση μου είναι μοναδικη και ασυγκριτη σε σχεση με οτι εχω ζησει και δεν ειναι λιγα.
    Αυτο που με τρομαζει ειναι οτι όλα καποια στιγμή μπορουν να αποτελουν όλα παρελθον. Μακαρι να μπορούσα να παγωσω το χρονο και να μην χασω τιποτα μα τιποτα από αυτά που ζω.
    Μακαρι να μπορουσα να κολήσω πανω μου ανθρώπους που δεν θελω να χασω...
    Και δεν υπάρχει τιποτα πιο σκληρο απο τη μοναξια .Και την εχω ζησει πολλες φορες.
    Σιγουρα ,ομως, τα εσωψυχα δεν σασ ενδιαφερουν...
    Θα καταθεσω απλα την τελευταια εμπειρια αν και δεν θα μπω σε λεπτομερειες γιατι εχω δουλιτσα.
    Την κυριακη μαγειρεψα για το alter ego μου και για μια φιλη μας μελαγχροινη με πλουσιο στηθος και γλυκο προσωπακι. Αλλά πριν φαμε απειδη δεν κρατιουμουν πηγαμε στην κρεββατοκαμμαρα που ειναι αισθησιακα διαμορφωμενη να δοκιμασουν τα κοριτσια τα σεξυ εσωρουχα που τους πηρα για να δουν πιο παει σε ποια και να διαλεξουν.
    Ηταν ονειρο θεικο.
    Καναμε καταπληκτικο παιχνιδι. Αλλα μου αρεσε η τρυφεροτητα που έδειχνε η φιλη μασ στη δικια μου οταν έμπαινα βιαια μεσα της. Οταν ενιωθα τα νυχια της πανω στον πουτσο μου την ώρα που τα δαχτυλα της φιλης μας επαιζαν την κλειτοριδα της Δικιάς μου για να ειναι πιο ερεθιστικο για εκεινη το σχισιμο...
    Απο αφεντης ημουν ο μεγαλυτερος σκαλβος της ηδονης που μου προσφεραν τα κοριτσια .
    Σε ευχαριστω αστερι μου , ευχαριστω καθε δύναμη που συνομωτεί για τη λιμπιντο....
    Κανουμε πολλες ωραιες φασεις και θα ηθελα καποια στιγμγη να τις καταγραψω αναλυτικα σε ενα βιβλιο.
    Το κρεββατι αν μπορουσε να μιλησει για τα συμπλεγματα που εχουν δεχθει και για τον ιδρωτα με τον οποιο εχει ποτιστει θα ηθελε βδομαδες.
    Αναστατωνομαι και εγω πολλες φορες κανοντας μια μικρη αναδρομη όποτε ξαπλωνω σε αυτο που δεν με παιρνει ο υπνος μετα.
     
  2. Maley

    Maley Contributor

    Απάντηση: Η Μαγεια να εχεις μια ξανθια και μια μελαγχροινη στο κρεβατι...

    ωραια φαση..
     
  3. sklavos24

    sklavos24 New Member

  4. Απάντηση: Η Μαγεια να εχεις μια ξανθια και μια μελαγχροινη στο κρεβατι...

    σεβομαι τον ανωτερο συνφορουμιτη για την επιλογη του μα ομολογω οτι δεν μπορω με 2 γυναικες στο κρεββατι,καποια θα την πληρωσει την νυφη και θα τις φαει μαζεμενες
     
  5. llazouli

    llazouli Contributor

    Kαλά, στο τσεπάκι το ΄χεις τόσο ξύλο; Ιερή μανία σε καταλαμβάνει;
    Πιθανώς να ''πονούσε'' πιο πολύ, αν έλεγες στη μια: ''Άρον τον κρέββατόν σου και περιπάτει''.
     
  6. Απάντηση: Η Μαγεια να εχεις μια ξανθια και μια μελαγχροινη στο κρεβατι...

    ουπς ! δεν προλαβα να πω οτι θα γινοταν αυτο αν αρχιζαν ξαφνικα τα λεσβιακα μπροστα μου,παντως οταν λεμε "ξυλο" δεν σημαινει κλωτσομπουνιδι αν εχεις δει σε παλιοτερο ποστ μου εχω πει οτι δεν θελω αιματα στο σεξ και παντα φροντιζω να πηγαινει στο σπιτι της χωρις εμφανεις αμυχες κλπ
     
  7. sex_slave

    sex_slave Regular Member

  8. Απάντηση: Η Μαγεια να εχεις μια ξανθια και μια μελαγχροινη στο κρεβατι...

    ετσι ετσι
     
  9. SensualTorturer

    SensualTorturer Regular Member

    Αχ καλό μου! αν και κινδυνεύουμε να ακολουθήσουμε τα βήματα της φωτισμένης συναγωνίστριας Δώρας εκ Σαλονίκης ... για προφανείς λόγους φαντάζομαι ... το δύσκολο σε αυτές τις καταστάσεις είναι το πως ξυπνάς και όχι το πως κοιμάσαι ... άντε και σ' ανώτερα !

    Υμέτερος
     
  10. Apetitikos

    Apetitikos Regular Member

    Απάντηση: Η Μαγεια να εχεις μια ξανθια και μια μελαγχροινη στο κρεβατι...

    Ευχαριστω παιδια για τα καλα σας λογια. Ναι ειναι ονειρο ,φευγεις απο τη γη , πετας πολυ ψηλα
    και παντα καραδοκει ο κινδυνος να πεσεις και να γκρεμιστεις το λεω με επιγνωση. Και οταν συνηθισεις στις φασεις αυτες αντε μετα να ...περιοριστεις. Και σιγουρα αξιζει το ενα και καλο
    αλλα παιδια ειναι φοβερη αισθηση και μαλιστα οταν οι 2 κοπελεσ μαζι συνδυαζουν αυτα που ζητας.
    Το μετριο στητο στηθος και το πλουσιο. Το στρογγυλο κολαρακι και τα μεγαλα οπισθια με καπουλια, τον απαλο στοματικο ερωτα και το δυνατο
    και οταν στα φιλια συναντιουνται και οι 3 γλωσσες ειναι το μεγα νεκταρ!!!
     
  11. Archon

    Archon sometimes sickness has fun

    τι μαγειρεψες???