Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η αμήχανη στιγμή που ...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Fun & Games' που ξεκίνησε από το μέλος MindFeeder, στις 21 Ιανουαρίου 2017.

  1. MindFeeder

    MindFeeder Η ζωή Μου, να το ξέρεις, είναι επικηρυγμένη. Contributor

    Στην ερωτική μας ζωή, έχουμε όλοι βρεθεί σε στιγμές αμηχανίας ..

    Το νήμα αυτό είναι χιουμοριστικό και στόχος του είναι να εκφράσουμε είτε με λόγια, είτε με φώτο είτε με gif αυτές τις στιγμές.

    Ξεκινάω:

    Η αμήχανη στιγμή που διαπιστώνεις ότι το βάψιμό της ήταν υπερβολικό:

     
     
  2. tithon

    tithon Contributor

    εσύ φταίς που την αφήνεις να βάφεται.

     
     
  3. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Η αμήχανη στιγμή όταν διαπιστώνει ο Κ, ότι λέω μπούρδες περί διατροφής και σαβουρώνω.    

     
     
  4. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Η αμήχανη στιγμή που ανακαλύπτεις ότι η "Θεά" που κρεβάτωσες, είναι πιο κρύα κι άψυχη από καταψύκτη της kelvinator ( κι ότι μάλλον θα ήταν προτιμότερο να μαμούσες κατευθείαν τον τελευταίο, παρά εκείνη ).   
     
  5. Kostas.V.

    Kostas.V. ....Η αλήθεια βρίσκεται στους Sex Pistols....

    Λοιπόν αγαπητέ διάβασε προσεκτικά....
    Πρίν χρόνια σε bar με παρέα.....πίνουμε και περνάμε όμορφα....
    Μπαίνει μέσα στο μαγαζί η πάντα αργοπορημένη φίλη μας Θ. μαζί με την Σ. Που μέχρι τότε δεν γνωρίζουμε.....
    Η Σ. όμορφη κάνα 3-4 χρόνια μεγαλύτερη..προσεγμένη...Και ίσως από τις ποιό έξυπνες και ετοιμολογες γυναίκες που έχω γνωρίσει....
    Η βραδιά κυλούσε ωραία και με πολύ τύχη για μένα...
    Το λοιπόν μπαίνουμε στο σπίτι της...γεμάτοι καυλα και πάθος...παπούτσια από εδώ...ρούχα από εκεί...γυμνοί... αυτή γονατιστη μπροστά μου με εμένα να σκέφτομαι τα διάφορα.... ....
    Και έρχεται η αμήχανη στιγμή που μου λέει ....Κώστα μου..είμαι ξέρεις....
    -Τι ξέρω...Δεν ξέρω....
    -Ντρέπομαι....
    -Εδώ που φτάσαμε τι ντρέπεσαι ....
    -Να είμαι παρθένα...
    Οπότε αδερφέ καταλαβαίνεις....μου γκρεμίστηκαν όλα τα όνειρα που έκανα....ΟΛΑ....
     
  6. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Πως σε νιώθω να ξερες
     
  7. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Η αμήχανη στιγμή που..... Εκεί που είσαι με τον άλλον και κάνετε διάφορα, έρχεται απροσκλητη μια κατσαρίδα και περνάει δίπλα σου..... Τι ωραία πράγματα!!!!
    (χροοοοοοονια πριν)
     
  8. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Καθώς στηνομαι πολύ όμορφα στα τέσσερα με τον κωλο μου να κοιτάει τον ουρανό και το κεφάλι μου να ακουμπάει στο στρώμα, ο παρτενέρ αρχίζει να παίζει με τα πίσω μάγουλα. Κατά τη διείσδυση λοιπόν ο κόλπος μου έχει μπασει αρκετό αέρα, σε συνδυασμό πάντα με τα υγρά μου να έχουν φτάσει στα μπουτακια μου, οπότε βγαίνουν αρκετά δυνατοί όμορφοι ήχοι από μέσα. Αναγκαστικά σταματάω.

    -Κάτσε μισό λεπτό να βγάλω λίγο τον αέρα και συνεχίζουμε.

    True story.... (Σας ξενέρωσα;!)
     
  9. goodevil

    goodevil arcade Premium Member

    Καθολου..
     
  10. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

     
     
  11. whisperer

    whisperer Regular Member

    εχει γινει πολυ λογος για τις μουνοκλανιες    

    η αμηχανη εκεινη στιγμη που της δινεις εντολη απο το βαιμπερ να μη κατουρησει και ξαφνικα συνειδητοποιεις οτι επειδη το μπασκετακι που εβλεπες ειχε δυο παρατασεις τη ξεχασες  
     
  12. Winter's Dew

    Winter's Dew Regular Member

    @Θρυαλλίς γέλασα με τη ρεαλιστικότητα της σκηνής αλλά και με το "κάτσε μισό λεπτό να βγάλω λίγο τον αέρα"... χαχαχα, πόσο πιο ευθύς να γίνεις;!