Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η πιο αποστομωτική ατάκα που ΕΧΕΤΕ πει...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Elune, στις 15 Μαρτίου 2015.

  1. Elune

    Elune Priceless

    Σε συνέχεια του νήματος "η πιο αποστομωτική ατάκα που σας έχουν πει" αποφάσισα να ανοίξω το συγκεκριμένο νήμα, προκειμένου να υπάρχει χώρος, που θα μπορεί ο καθένας να παραθέσει την πιο έξυπνη ατάκα που έχει πει σε σύντροφο/η, φίλο/η, συνάδελφο κτλ.

    Θα είχε ενδιαφέρον, επίσης, να αναφέρετε την πιο έξυπνη, εύστοχη, επί του σημείου, απότομη, σιβυλλική (μυστηριώδη), αποστομωτική, αυθάδη, πνευματική, στερεότυπη απάντηση που έχετε δώσει.

    Ως νηματοθέτης, κάνω την αρχή.

    Σε παρέα και καλά με απελευθερωμένες κοπέλες, που διατυμπάνιζαν τα κατορθώματά τους:

    - «Με κοιτάζεις θαρρετά, αλλά με βλέπεις φοβισμένα»
     
  2. whisperer

    whisperer Regular Member

    πολλες....μια που μου ρχεται στο μυαλλο στην ιδια φαση που αναφερθηκα στο θρεντ του μας εχουν πει (τριο με την ατενσιον χορ και το βανιλα φιλο)
    ειμαστε σε ξενοδοχειο και συνεχως παραγγελνουμε ποτα...ολο κατι γινεται και καθε φορα που ερχεται η καμαριερα με τα ποτα ανοιγω εγω.
    1-2-3-4 φορες ...
    Ε τη πεμπτη του λεω...ρε μλκ ανοιξε εσυ,ολο εγω πηγαινω,θα με βλεπει αυτη και θα λεει τι ναι αυτος ρε πουστη ο μπατλερ?Δε γαμαει καθολου?
     
  3. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Σε άγνωστο/η :

    '' Με κράζεις, με θαυμάζεις '' .
     
  4. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    "μη μου ξανα χτυπήσεις την πόρτα, για μένα πέθανες.."
     
  5. whisperer

    whisperer Regular Member

    -Kατι μου χρωστας
    -Στον εαυτο μου χρωσταω να σε ξεχασω
     
  6. Paladin

    Paladin brattiness loading....

    3η Λυκείου σε καθηγήτρια ιστορίας γενικής κατεύθυνσης

    - Π. σήκω στο πίνακα να εξεταστείς.
    - Κυρία, τι να σας πω για μένα η ιστορία ξεκινάει από τη μέρα που γεννήθηκα, οπότε...
    (σιγή)
    - Πέρασε έξω και πήγαινε στο διευθυντή Π.
     
  7. Dapom

    Dapom Contributor

  8. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Κλαιω!!!! Χαχαχαχαχαχα  
     
  9. Paladin

    Paladin brattiness loading....

    Ακόμα αναρωτιέμαι τι σκεφτόμουν και το είπα!!!
    Με έκανε να το μετανιώσω βέβαια είχα το μόνο 9 στη τάξη...
     
  10. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Μικρό το τίμημα..... :Ρ
     
  11. whisperer

    whisperer Regular Member

    ιστορια πρωτη λυκειου.
    Πελοποννησιακος πολεμος...
    Καθηγητρια milf..με αφορμη κατι μαχες στη Χαλκιδικη μας λεει οτι την εχει επισκεφθει και εμεινε στο Ξενοδοχειο Παλληνη
    Πεταγομαι και λεω
    Στα Γαληνη εχετε μεινει κυρια?(ηταν γαμιστρονα στο Δελφιναριο)
    (αφου εγινε ο σχετικος χαμος και το γλυτωσα να με πεταξει εξω αρχικα μ εβαλε να διαβασω για το στρατηγο Αρχυτα οποτε ηταν μοιραιο να βρεθω στο λυκειαρχη κι εγω)
     
  12. Koproskylo

    Koproskylo Regular Member


    ....λολ, τι????


    πς. Τι μεγάλο Σχολείο που ήταν το ελληνικό σχολείο, κρίμα που δεν το καταλαβαίνεις όσο το ζεις εκ των έσω.