Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η CARMEN RIVERA(FETISH QUEEN) στην Αθήνα 13&14 Ιουλίου 2007

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM / Fetish Parties' που ξεκίνησε από το μέλος jael, στις 13 Ιουλίου 2007.

  1. Sado_M

    Sado_M Owner of pet kathavra

    Σε παρακαλω διευκρινιζης αν ενοοις το ειδαλμα της Γυναικας Κυριαρχου στο μυαλο ενος ατομου, η αναφερεσαι σε καποιο μυθο που ολοι μας ακουμε στον/απο τον εξωτερικο μας κοσμο? Αν μιλας για καποιο μυθο και οχι για το ορο Γυναικα Κυριαρχος, τοτε βγαινη διαφορετικο συμπερασμα.

    Λεγοντας κακως κειμενα αοριστα δεν μπορη καποιος αναγνωστη σου να παρη παραδειγμα για το τι λες. Και παλι σε παρακαλω μηπως ειναι δυνατον να επωνομασης εκεινα τα κακως κειμενα με τον αριθμητικο προσδιορισμο τους, και να αναλυσεις τα σημεια υποκρισιας τους?

    Η εμπορευματοποιησι σημενη προσχημα χρησιμοποιωντας την FemDom ταση, η αιτια εμπορικοτητας στη συγκεκριμενη περιπτωσι που αναφερομαστε?
     
  2. jael

    jael Regular Member

    Προμόσιον? Άλλοι προμοτάρουν και προμοτάρονται εδώ μέσα αδιακρίτως αλλά δεν σε βλέπω να αντιδράς... εγώ ένα show ανέφερα. (με την λογική σου τότε αυτοί που ανέφεραν πρώτοι το TG ή τους Obedience είχαν ιδίον όφελος...) Μήπως τελικά εσύ τα έχεις πάρει μαζί μου επειδή σου είπα ότι ενδέχεται να βλέπεις πολλές τσόντες ή μήπως είχες φάει παλαιότερα πόρτα στο Tessera και τους το κρατάς μανιάτικο??
     
  3. Guest05

    Guest05 Guest

    Μάλλον.
     
  4. dentman

    dentman Guest

    Απάντηση: Re: Η CARMEN RIVERA(FETISH QUEEN) στην Αθήνα 13&14 Ιουλίου 2007

    Τί ακριβώς σου είπε; Να τα χαλάσετε;   
     
  5. Sado_M

    Sado_M Owner of pet kathavra

    Re: Απάντηση: Re: Η CARMEN RIVERA(FETISH QUEEN) στην Αθήνα 13&14 Ιουλίου 2007

    Ειναι και ζοχαδας ωρες ωρες το ατιμο το αφεντικο! 
     
  6. dentman

    dentman Guest

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Η CARMEN RIVERA(FETISH QUEEN) στην Αθήνα 13&14 Ιουλίου 20

    Χαχααα καλό. Γεια σου ρε μάγκα!!!   
     
  7. Guest05

    Guest05 Guest

    Re: Απάντηση: Re: Η CARMEN RIVERA(FETISH QUEEN) στην Αθήνα 13&14 Ιουλίου 2007

    Για την ακρίβεια μου είπε: «Φύγε από δω ρε ηλίθιε! Μη μου κάνεις χαλάστρα! Όλοι έχουν δικαίωμα στη χαζομάρα...και στις ντόμες»
     
  8. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    Re: Απάντηση: Re: Η CARMEN RIVERA(FETISH QUEEN) στην Αθήνα 13&14 Ιουλίου 2007

    @Heinrich: αλλά εσύ που...

    ΥΓ. Εσχάτως σας βρίσκω όλο και λιγώτερο "φον" και περισσότερο "δον" αγαπητέ.
     
  9. jael

    jael Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Η CARMEN RIVERA(FETISH QUEEN) στην Αθήνα 13&14 Ιουλίου 2007

    Τι χιουμορίστας... χαχαχα αχ δεν μπορώ να συγκρατηθώ.. ΜΑΣΤΙΓΩΣΤΕ ΜΕ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΗΡΕΜΗΣΩ!!!
     
  10. dentman

    dentman Guest

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Η CARMEN RIVERA(FETISH QUEEN) στην Αθήνα 13&14 Ιουλίου 20

    Σε είπε το bdsm ηλίθιο;; Ε το μαλακισμένο...Μα εσύ είσαι μακράν ο πιο έξυπνος απ'όλους εδω μέσα.. Μάλλον δεν σε κατάλαβε καθόλου αυτό το bdsm, φίλε μου...
     
  11. Guest05

    Guest05 Guest

    Re: Απάντηση: Re: Η CARMEN RIVERA(FETISH QUEEN) στην Αθήνα 13&14 Ιουλίου 2007

    Εγώ που.....που και που....

    ΜάστερJP σιγά μη σκάσει ο Άκης Πάνου από τη ζήλια του και πέσει σε κατάθλιψη ο Μάρκος (αν ζούσαν ) επειδή, ας πούμε, ο Μαζωνάκης έκανε χρυσό δίσκο .
     
  12. thomaspolygono

    thomaspolygono Regular Member

    Αφού είναι μαλακισμένο το bdsm και η οποιαδήποτε έκφραση του γιατί ασχολείστε με αυτό? Αν είναι λάθος το bdsm αλλάξτε το ή βελτιώστε το.

    Ο καθένας αντιλαμβάνεται το bdsm όπως κρίνει φορώντας κοστούμι, πέτσινα, μποξεράκι ή ότι του κατέβει.

    Το show θα είχε σίγουρα μεγαλύτερη αξία αν δεν ήταν prodom η συγκεκριμένη γυναίκα. Ποια όμως μη prodom ή κάποιος/α performer ειλικρινής λάτρης του bdsm, fetish style κάνει ένα τέτοιο show? Ποιοι είναι αυτοί και γιατί δεν κάνουν συχνές εμφανίσεις? Μέχρι να αλλάξει κάτι ας αρκεστούμε στην υπέροχη Carmen. Το εν μέρει fetish show της εκφράζει αυτούς που τους αρέσει να υπάρχει το fetish στοιχείο στη ζωή τους. Κάποιοι το έχουν συνδεδεμένο με το bdsm.