Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ιατρικό Φετίχ με Ενέσεις

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Resources and Tutorials' που ξεκίνησε από το μέλος Tridenism, στις 6 Απριλίου 2016.

  1. Brt

    Brt #ολαπολυ

    υποδόριες, ενδομυϊκές η ενδοφλέβιες;
     
  2. Maurice De Saint

    Maurice De Saint Medical Play

    Άμα δεν είναι στο κωλαράκι και ενδομυϊκή δεν λέει...
     
  3. nick elits

    nick elits New Member

    Γενικότερα στο στο μπούτι βρε.. τώρα στο είδος θα τα χαλάσουμε; Απλά δεν έχω βρει κάποια να έχει το συγκεκριμένο ενδιαφέρον,σε αντίθεση με της ενέσεις στον κώλο που είναι σχετικά λίγο πιο εύκολο να βρεις.
     
  4. Maurice De Saint

    Maurice De Saint Medical Play

    εύκολο ε;
    χαίρομαι πολύ με τη αισιοδοξία σου η οποία βέβαια μπορεί να συνοδεύεται και από αντίστοιχη εμπειρία οπότε πάσο, το αγοράζω, τέλος...
    παραμένω λάτρης της παραδοσιακής υποτακτικής, επίπονης ένεσης στον κώλο, σέβομαι και έχω ανοιχτούς ορίζοντες για ενέσεις στο μπούτι...
    ΥΓ αγαπητέ φίλε έδωσες ζωή στο ξεχασμένο φετίχ και χαίρομαι για την επικοινωνία
     
  5. nick elits

    nick elits New Member

    Ουδέποτε απαρνήθηκα αγαπητέ τις ενεσουλες στο κωλαρακι όπου τις αγαπώ εξίσου. Αλλά στο μπούτι ρε παιδάκι μου είναι το κάτι άλλο.. Και μόνο που θα μπορέσεις να βρεις υποτακτική που θα τις δεχθεί διότι δεν είναι τοσο διαδεδομένη πρακτική όσο είναι αυτές του κώλου είναι το κάτι άλλο!!
     
  6. Maurice De Saint

    Maurice De Saint Medical Play

  7. ARIS INJECTIONS

    ARIS INJECTIONS New Member

    Πολύ ενδιαφέρον. Μου θύμησε την πρώτη φορά που μου έκαναν ενέσεις στα 15 μου. Έφαγα 16 ενέσεις μία κάθε βράδυ, με γυάλινη σύριγγα και μακρυά βελόνα.

    Η πρώτη μου φορά ήταν στα 15 μου, όταν ο γιατρός μου έγραψε 16 ενέσεις για ιγμορίτιδα. Έπρεπε να μου κάνουν μία κάθε βράδυ. Ερχόταν στο σπίτι μία νοσοκόμα. Ήταν από τις τελευταίες φορές που χρησιμοποιούσαν τις γυάλινες σύριγγες. Την έβλεπα, λοιπόν, να βράζει τη σύριγγα με τις βελόνες για να την απολυμάνει, επειδή ερχόταν από άλλον ασθενή.Φοβερό να περιμενεις και να την βλέπεις να βγάζει τη σύριγγα από το κουτί , να περνάει μία βελόνα, να τραβάει το ενέσιμο νερό, μετά να το μεταγγίζει στο μουκαλάκι με τη σκονη, να το ανακατεύει και μετά να ξαναβάζει αυτό το γαλακτώδες υγρό στη σύριγγα. Στη συνέχεια άλλαζε τη βελόνα, τοποθετώντας μία άλλη μακρύτερη . Μετά ακολουθούσε η λέξη "Πάμε". Πηγαίναιμε στο δωμάτιό μου. Την άκουγα να λέει "Ξάπλωσε και κατέβασέ μου το παντελόνι σου". Με τον κώλο μου (άσπρος, άτριχος και μέτριος προς το πλούσιο) στη διαθεσή της, το επόμενο ήταν "Από που την κάναμε χθές;". Ακολουθούσε το τρίψιμο με το βαμβάκι. Αυτή ήταν η χειρότερη στιγμή γιατί ήξερα ότι σε 1-2 δευτερόλεπτα το κακο ερχόταν. Με το τσίμπιμα σφιγγόμουν από ΄'ενσττικτο και ακουγόταν το "Αχ". Να πω ότι ο πόνος με αυτές τις βελόνες ήταν μεγαλύτερος γιατί επειδή είχαν χρησιμοποιηθεί πολλές φορές δεν ήταν απόλλυτα μυτερές και έμπαιναν πιό δύσκολα.Στην αρχή το φάρμακο ήταν σαν πάγος αλλά μετά έκαιγε σαν φωτιά. Σε λίγα δευτερόλεπτα οι φωνές μου ακουγόταν έξω απ οτο δωμάτιο μέχρι το τέλος. Αυτό ήταν το βασανιστήριο του κώλου μου για περισσότερο από δύο εβδομάδες. Τώρα γουστάρω να κάνω σε άλλους αλλά και να μου κάνουν κάποιες φορές
     
    Last edited by a moderator: 12 Ιουλίου 2023
  8. Red123

    Red123 New Member

    Εμένα λίγο πριν το Πάσχα με έπιασε η μέση μου για καμία εβδομάδα πέθαινα στον πόνο αποτέλεσμα ήταν να πάω σε ιατρό και να μου γράψει ενέσιμη θεραπεία 2 ενέσεις κάθε βράδυ

    οταν πήγαινε 8:00 το βράδυ έρχονταν η νονά μου πηγαίναμε στο κρεβάτι -βγάλε παντελόνι μου έλεγε και κατέβασε το εσώρουχο σου -ετοίμαζε τις ενέσεις
    Και τις πάταγε έτσουζαν αρκετά αλλά στην πορεία άρχισαν να μου αρέσουν αρκετά !!!!!!!
     
  9. Kinkpinkmale

    Kinkpinkmale New Member

    μου αρεσει πολυ η φαση στο να κανω εγω ενεσεις σε αλλους ειδικα σε αντρες...οι εκφρασεις και οι αντιδρασεις ο φοβος και οτι ο αλλος ειναι με εξω τον κωλο στα χερια σου ειναι το καλυτερο
     
  10. Red123

    Red123 New Member

    Γεια σου
     
  11. Kinkpinkmale

    Kinkpinkmale New Member

    Γειαα σου