Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΚΑ.ΠΗ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Fun & Games' που ξεκίνησε από το μέλος íɑʍ_Monkeץ, στις 2 Φεβρουαρίου 2015.

  1. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    .. έγραφα μόνο για κώλο και πέοντα. Πλέον εχω προσθέσει στο πλούσιο ρεπερτόριο μου και λέξεις όπως, πούτσα, γαμήσι, καριόλα, πουτάνα κ.α
    Αλλά λόγια να αγαπιόμαστε....η γαμιόμαστε δεν ξέρω μπερδεύτηκα....


    Η κρίση που περνάει ο πλανήτης είναι κρίση του πούτσου. Όποιος γαμεί δεν χάνεται. Ή μήπως κάνω λάθος;
    ΚΑ.ΠΗ ( ΚΑποτε Πηδούσα, σημαίνει αυτό).

    -Τι σημαίνει ΚΑΠΗ; -"Κάποτε πηδούσαμε" παλικάρι μου.


    -Ελάτε κυρία μου, καθήστε -Σε ποιόν;

    Τι γίνεται κορίτσια, κανένα βυζοσκάμπιλο ρίχνετε;

    - χύνω - χύσε μωρό - χύνω -χύσε μωρό -χύνω - χύσε μωρό - χύνω - χύσε μωρό - χύνω ρε μαλακα, βοήθα λίγο & ξεκόλλα απο το forum.

    ..ντάξει δε ''γαμάμε'' αλλά τουλάχιστον είμαστε εξπερ στις τσόντες τι, δεν είμαστε; (γιατρέ γιατρέ δε γαμάμε.. επόμενος)..

    Και ευθυγράμμιση πλανητών να έχουμε, πάλι δε γαμάμε.

    **Δε γαμάτε που δε γάματε πάτε και κάνετε λαικ σε κάθε τσόλι και σας κοροιδεύουμε εμείς που δε γαμάμε και δεν κάνουμε και λαικ**.


    Oι περισσότεροι άντρες λένε: Αν σας θέλουμε για το γαμήσι,δεν σας αγαπάμε. Αν δε σας γαμάμε, δεν σας αγαπάμε. Αν γαμήσουμε άλλη, δεν σας αγαπάμε.! (Όλες οι γυναίκες γουστάρουν μόνο σεξ και βία. Ολες; Ρε όλες σου λέω.
    Ρε δε γαμιέστε.


    Οι περισσότερες γυναίκες λένε: Φυσικά κ γαμιόμαστε.
    Τι κάνουν οι γυναίκες μετά το σεξ:
    2% τρώνε
    3% καπνίζουν
    4% κοιμούνται
    5% κάνουν ντουζ
    86% τελειώνουν μόνες τους...


    Παιδιά για πληροφορήστε με, εμείς που γράφουμε μαλακίες, ''ΔΕΓΑΜΑΜΕ ΕΔΩ'', τα ''ρομαντικά'' ακάουντ κάνουν τίποτα; Όσοι στέλνουν p.m, είδαν φως; plus ακόμα δεν έχω καταλάβει ΓΙΑΤΙ αφού όλοι εδώ δεγαμάμε(νε), γιατι δε ''γαμιόμαστε'' μεταξύ μας ;!;
     
  2. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Το θέμα του γαμησιού εξαντλείται στα Bytes προς το παρόν. Μέχρι να έρθει εμπιστοσύνη έχουμε δρόμο  
    Αλλά αυτός είναι σκοπός στο τέλος        
     
  3. Wolverine

    Wolverine Wolvie

    A hit below the belt...
     
  4. Οποιος θέλει να γαμήσει, γαμάει. Οποιος δε θέλει, κάνει σέσσιον...
     
  5. Dapom

    Dapom Contributor

    Γιατι οι αντρες δεν γαμάνε

    4% γιατι είναι ερημίτες στο Αγιον Ορος

    5% γιατί έχει champions league σήμερα

    10% γιατί δεν είναι gay

    15% γιατί του κρατάει μούτρα

    31% γιατι «δεν θελω να με περάσεις για εύκολη»

    35% γιατι «δεν υπάρχουν άντρες πλεον»


    Γιατι οι γυναίκες δεν γαμάνε (ή γαμιούνται)

    3% γιατι είναι ανήλικες

    28% γιατι «…δεν θελω να με περάσει για πουτάνα»

    69% γιατι «Κάνει αυτός για πατέρας των παιδιών μου;»
     
  6. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    καταπληκτικο ΟΛΟ το μηνυμα σου Μαντλενα (δεν το βαζω ολο, οποιος/α ενδιαφερεται το αναζητει !)

    το εχω πει και σε προηγούμενο μηνυμα μου, καπου στον βουδουσουμικο Γαλαξια (αχ, μην με βαζεις να το ψαχνω) ισχύει το :


    ΔΕ Γ@ΜΑΣ ΠΟΥ ΔΕ Γ@ΜΑΣ, δεν πας για ψαρεμα ? (*)
    ( * ) ι σ χ υ ε ι κ α ι η π α θ η τ ι κ η φ ω ν η , ό π ο υ τ α ρ η μ α τ α λ η γ ο υ ν σ ε - ι ε σ α ι

    τι εντροπιες και περισπουδαστες φιλοσοφιες μου λες, η ουσια ειναι μια, και η πραγματικοτητα ... αμειλικτη !

    Όπως παει θα το βαλουμε στην κληρωση.
     
  7. Α) Το γαμήσι είναι μια απόλυτα φυσική πράξη μεταξύ 2 ή και περισσοτέρων και μια καλή άσκηση για την καρδιά και άπαντες πρέπει να μυούνται στην θεωρία του από νεαρή ηλικία (και στην πράξη του, όταν νιώσουν το σκίρτημα στην κατάλληλη για εκείνους).
    Β) Όλες οι γυναίκες έχουν την πουτανιά στο αίμα τους... και φυσικά αυτό δεν είναι κακό αλλά απαραίτητο συστατικό - όπως απαραίτητο για ένα πιάτο ζυμαρικά μπολονέζ να έχει κρέας (υπό μορφή κιμά) για να χαρακτηριστεί έτσι.
     
  8. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    .... και την μυξοπαρθενια για .. ξεκαρφωμα  
     
  9. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    υπαρχει εκεινο το ΑΜΙΜΗΤΟ πραγματικο συμβαν... στο πρωτο ραντεβου, στο δρομο για το σπιτι της, πιπα στο αυτοκινητο σε σκοτεινο παραδρομο, οποτε ακολουθει μετα το σκουπισμα των χειλιων η .... ευλογη ερωτηση "δεν παμε πανω να συνεχισουμε ?"

    "Σεξ απο το πρωτο ραντεβου ? Μα για ποια με περασες ??? "
     
  10. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Ατάκα: Κάνω σεξ στο πρώτο ραντεβού. Στο δεύτερο είναι που παίζω τη δύσκολη.
     
  11. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    χμ υποτιμας το champions league χεχεχεχε