Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Καποια τεχνικη για την πληρη Υποταγη..?

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος sexy_arseniko, στις 2 Αυγούστου 2005.

  1. sexy_arseniko

    sexy_arseniko New Member

    Ξερετε τεχνικες για πληρη υποταγη..?
    Ευχαριστω
     
  2. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    Εσύ τι εμπειρία Master έχεις για πες μας τις εμπειρίες σου, Γιατί πρώτη φορά βλέπω Master με username sexy_arseniko και να ρωτάει και για τεχνικές υποταγής. Δεν θέλω να σε προσβάλω αλλά θέλω όσοι χρησιμοποιούνε τίτλους να τους αντιπροσωπέυουν κι όλας. Καλό είναι ρωτάμε και να μαθαίνουμε αλλά μέχρι να μάθουμε δεν θα πρέπει να αυτοαπουκαλούμαστε κάτι που δεν ενδεχομένως να μην είμαστε και να δημιουργούνται λάθος εντυπώσεις..
     
  3. sexy_arseniko

    sexy_arseniko New Member

    Παιδια μη βαρατε! Η γνωση ποτε δεν δημιουργει προβλημα. Εξηγω οτι ειμαι καινουριος στο χωρο.
    Διαβαζω και μαθαινω, δεν ξερω κ πολλα, τα περισσοτερα απο δικες μου τεχνικες.
    Ευχαριστω
     
  4. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    E Nαι μέχρι να μάθεις όμως καλό να είναι να αλλάξεις το status σου
     
  5. carissa[L_T]

    carissa[L_T] Contributor

    Εάν αναφέρεσαι στην εκπαίδευση μιας σκλάβας δοκίμασε το... http://www.bestslavetraining.com/
     
  6. gaby

    gaby Guest

    Η εκπαίδευση στην υποταγή και πόσο μάλλον στην πλήρη υποταγή δεν είναι απλά τεχνική ή άθροισμα τεχνικών. Είναι Τέχνη, είναι γνώση ψυχολογίας, είναι αυτογνωσία, είναι διαίσθηση, είναι εμπειρία, είναι, είναι, είναι...

    Είναι συνδυασμός όλων των παραπάνω που υπερτερεί κατά πολύ της γνώσης τεχνικών.

    Για vanilla που τώρα μπαίνουν στο BDSM είναι και η σωστή χημεία μεταξύ του Κυρίαρχου και της υποτακτικής.
     
  7. doylos25

    doylos25 New Member

    Απάντηση: Καποια τεχνικη για την πληρη Υποταγη..?

    Είναι Τέχνη, είναι γνώση ψυχολογίας, kαι αυτογνωσία
     
  8. Απάντηση: RE: Καποια τεχνικη για την πληρη Υποταγη..?

    Θελει μελετη αν και εξειδικευμενο για εμενα που δεν ειμαι Master αλλα απλα ενας Top ή Kinky οπως λενε - ευχαριστουμε για το link