Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Κολάρα ιδιοκτησίας.

Συζήτηση στο φόρουμ 'Master / slave' που ξεκίνησε από το μέλος sklavina, στις 2 Δεκεμβρίου 2013.

  1. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Χμμμ όχι απαραίτητα. Επιλέγω συνήθως κάτι σε μορφή αλυσίδας, το θεωρώ unisex   Άρα μπορεί να το φορέσει και άντρας  
     
  2. Oneirokratoras

    Oneirokratoras New Member

    Το φορανε μονο συνειδητά. Το φορανε μονο οταν το αξιζουν και το εχουν κερδισει.
     
  3. Mind'n'Flesh

    Mind'n'Flesh Ναι, εγώ είμαι.

    Για κωλάρα ιδιοκτησίας πάλι εγώ πρέπει να μιλήσω ε;
     
     
  4. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    1. Το κολάρο είναι χρηστικό
    2. Το κολάρο θέλει δυο.
    3. Η γενίκευση για τα κολάρα είναι επιεικώς γραφική...
     
  5. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Συνεισφέρω... 'Ετσι για την προκληση του κοινού...  
     
  6. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Σα θαλασσια δινη μοιαζει.
    Απαξ και σε ρουφηξει...πηγες ακλαυτος.
     
  7. Αν και καινούρια σε αυτόν τον τρόπο ζωής θα ήθελα έναν υποτακτικό με κολάρο! Αλλά για μένα ως Κυρίαρχη έχει ξεχωριστή σημασία και θα ήθελα να εδραίωση αυτή την σχέση, δεν θεωρώ το κολάρο ως ένα σύμβολο παιχνιδιού μόνο!
    Βέβαια στη δίκη μου περίπτωση το κολάρο θα φοριέται μόνο όταν θα βρισκόμαστε γιατί δεν μένουμε κοντά…
     
  8. Nikos_34_Thess

    Nikos_34_Thess Regular Member

    Συμφωνώ  
     
  9. MwroArkoudaki

    MwroArkoudaki New Member

    Ηηηηηηηηηηη Παναγία μου.... Δεν πονάς;   
    Αυτό το μαρκάρισμα σε κάτι ταινίες με Σαολίν το έχω δει  δεν ήξερα ότι το χρησιμοποιούν στο bdsm ... Εκτός και αν τρολλαρεις -_-
     
  10. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    Και σε αγελάδες στο Τέξας
     
  11. Mpakis

    Mpakis κι όμως ναι είμαι ..I am a dark spirit

    Παραδοσιακά η σκλάβα παίρνει ένα μοναδικό μονοψήφιο, διψήφιο ή τριψήφιο νούμερο ( slave Number 123)
    Ο αριθμός ασκεί μια ιδιαίτερη ψυχολογία στην σκλάβα
    α) ότι δεν είναι μοναδική για τον Αφέντη της.
    β) Υπάρχουν άλλες τόσες πριν από αυτήν.
    γ) Ανήκει πλέον στην "φάρμα " του Αφέντη της.
    Η σκλάβα πρέπει να θυμάται για όλη της την ζωή το νέο της όνομα, στο παράγγελμα του αφέντη…
    -Σκλάβα ..........εδώ τώρα.....
    Η σκλάβα πρέπει να σταθεί προσοχή και να απαντήσει
    -Σκλάβα .......123 Κύριε
    Ο Αφέντης μπορεί να γράψει το όνομα της σκλάβας πάνω στο κορμί της και κατω από την σφραγίδα του με μαρκαδόρο στα πλαίσια μιας session .
    Φυσικά η μεγαλύτερη καταξίωση είναι το γράψιμο του νέου ονόματος με tattoo.
    Ο Αφέντης θα αποφασίσει αν και πότε η σκλάβα είναι έτοιμη να δεχτεί το νέο της όνομα , το νέο όνομα της σκλάβας είναι μια από τις μεγαλύτερες καταξιώσεις που μπορεί να κερδίσει μια σκλάβα , δεν είναι μια απλή υπόθεση.
     
  12. alkistis

    alkistis New Member

    Τι?