Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Κράτα τα όνειρα εσύ!!!

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Glass, στις 24 Ιουλίου 2019.

  1. Γυμνή σε μια θάλασσα που χαϊδεύει το κορμί σου...
    Γυμνή θα σε πιω γουλιά γουλιά... Θα σε νιώσω!
    Το να αντέχεις είναι πολύ το ξέρω...
    Μη σε προβληματίζει το βάρος. Άσε εμένα να σηκώσω τον προβληματισμό σου...

    Τα λόγια του αγοριού ακούγονταν σαν ηχορύπανση στα αυτιά της...
    Δεν το πίστευε δεν ήταν έτοιμη να το ζήσει ίσως δεν είχε φτιαχτεί για κάτι τέτοιο! Δεν το ήξερε, δεν το ένιωθε, δεν το έβλεπε κι ομως....
    Εκείνος κάτι διέκρινε από την πρώτη στιγμή και ήξερε ότι το ένστικτο του δεν του λέει ψέματα....

    Το ραντεβού είχε δοθεί...
    Τάδε μέρα και ώρα. Υπήρχε αγωνία αλλά δεν τον επιρεαζε στην ψυχολογία του ήταν χαλαρός και περίμενε....
    Μετά από λίγη ώρα έφτασε και έπεσε η πρώτη ματιά!!! Αυτή η ματιά ήταν σαν να την πήρε κάποιος με έναν μαγικό τρόπο και να την φύτεψε μέσα στο μυαλό του....
    Όντας γοητευμένος έσκασε ένα χαμόγελο και έπεσαν οι πρώτες κουβέντες....
    Όντας γοητευμένη ανταποκριθηκε αμέσως προς έκπληξη του αγοριού για την γρήγορη σκέψη της(ευστροφία)!

    Ξεκίνησαν για το γεύμα που της είχε ετοιμάσει...Γνωστό εστιατόριο όμορφη ατμόσφαιρα... Ηταν όλα όπως θα έπρεπε να είναι... Όλα σωστά και στη θέση τους και μεταξύ τους υπήρχε κατά έναν περίεργο τρόπο χημεία από την πρώτη ματιά....
    Τα κοπλιμέντα υπήρχαν σχεδόν σε κάθε πρόταση και από τους δύο.... Η ώρα πέρασε και συνέχισαν για ένα ποτό σε γνωστό μαγαζί της πόλης....
    Πέρασε πολύ όμορφα εκείνη η βραδιά και ότι ακολούθησε ήταν επίσης πολύ όμορφο!!!
    Έφυγε το κορίτσι την επόμενη μέρα για την βάση της εκτός πόλης...

    Ομαλή ροή επικοινωνία σεβομενοι ο ένας τον άλλον.. Δόθηκε χώρος και χρόνος.... Υπήρξαν και άλλες συναντήσεις που κυμάνθηκαν στο ίδιο ύφος και επίπεδο με την πρώτη τους συνάντηση....
    Όμορφα λέγανε σε κάθε τους επικοινωνία!!! Είναι τόσο όμορφα....

    Κάτι συνέβη όμως κάτι που έχει εξήγηση αλλά δεν προερχόταν από την παρούσα κατάσταση.... Τα πράγματα δεν πήγαιναν καλά στη σκέψη της... Όσο αφορά το μεταξύ τους φυσικά! Κατά τα άλλα είναι υπέροχο μυαλό εξαιρετικής ευφυήας! Πάντα το έλεγε αυτό από την πρώτη στιγμή μέχρι την τελευταία...
    Εκείνος είχε καταλάβει ότι κάτι συνέβαινε και έκανε πράξη αυτό που έλεγε πάντα. "Δεν έχουν σημασία τα χιλιόμετρα, ένα κλείσιμο των ματιών είναι και έφτασα" έτσι και έγινε...

    Η συνάντηση θα γινόταν για να συζητηθεί το τι έχει συμβεί...

    Θέλω να μείνω στην ησυχία μου στην ηρεμία μου είπε το κορίτσι....

    Ήταν λόγια απόφασης ήδη παρμένης.
    Εκείνος το κατανόησε το σεβάστηκε αν και διαφωνούσε... Δεν μπορούσε να παρέμβει σε κάτι που είχε τελεσιδικήσει... Κάπου εκεί είπαν αντίο και έμειναν με μια όμορφη ανάμνηση!!!

    Η ιστορία περιλαμβάνει πραγματικά γεγονότα από μια σχέση που τελείωσε πριν καν αρχίσει... Με σεβασμό και στα δύο πρόσωπα που πήραν μέρος σε αυτήν την ιστορία....

    Να τολμάμε όλοι να ζούμε για κάτι που πιστεύουμε. Κάθε αρνητική σκέψη σε κάτι που μόνο θετικά μπορεί να σου δώσει... είναι απλά ιός που μοναδικό σκοπό έχει να μολύνει αυτό το κάτι...

    Ευχαριστώ για τον χρόνο σας!!!