Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Κόκκινα χείλη και σημάδια

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ερωτικές φωτογραφίες & videos' που ξεκίνησε από το μέλος Elune, στις 10 Φεβρουαρίου 2015.

  1. Elune

    Elune Priceless

    Οσο και αν έψαξα δεν βρήκα κάποιο thread σχετικά με αυτό το "φετίχ". Για να το αναλύσω, εγώ περισσότερο "τρελαίνομαι" με το να έχω βάλει την Υποτακτική μου να φορέσει κόκκινο κραγιόν και μετά να μου γεμίσει με φιλιά το πέος, αρχικά και στη συνέχεια στην κοιλιά. Από ότι βλέπω στο βλέμμα της, της αρέσεις επίσης το ίδιο. Και αφού είναι "καλή σκλάβα" τότε την αφήνω να... παίξει.

    Ποια η γνώμη σας; Σας έχει τύχει ποτέ;
     
  2. vanilla30

    vanilla30 κι αλλο!!

    Πεος ουρανιο τοξο που λενε;;; 

    Υπεροχο το βρησκω αλλα οχι φετιχ... Και σε ολο το κορμι ειναι ακομα καλητερα... 
     
  3. Elune

    Elune Priceless


    Χαχα κάπως έτσι. Το βλέμμα της πάντως είναι όλα τα λεφτά, όταν δεν την αφήνω να συνεχίσει. Θα πρέπει να το κερδίσει, πρώτα. Σωστά; Σε όλο το σώμα ναι, επίσης είναι ωραίο!
     
  4. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  5. Elune

    Elune Priceless

    @Madeleine Rk Τι ακριβώς αγαπάς από όλη την ιστορια; Ή μόνο το κραγιόν σε ενθουσίασε;
     
  6. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    @Elune

    .. Πάθος /Βλέμμα /Κραγιόν / Aναμονή/ Πίπα.

      
     
  7. Elune

    Elune Priceless

  8. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    αυτο δηλαδη;;
     
     
  9. aethereal

    aethereal Guest

  10. Elune

    Elune Priceless

    @aethereal Χαχαχα Αυτό ακριβώς! Τίποτα παραπάνω
     
  11. brenda

    brenda FU very much

    Χωρίς να θέλω να σας ξενερώσω, επειδή η Λολίτα υποθετικά ήταν 13, μήπως θα έπρεπε να μην προβάλλουμε το ανήλικο σαν πρότυπο; Όχι ηθικοπλαστικά, αλλά από διάθεση προστασίας της παιδικότητας...συγνώμη για την παρέμβαση, αλλά αυτό σκέφτηκα όταν το είδα...
     
  12. aethereal

    aethereal Guest

    κι εγω φορουσα κοκκινο κραγιον
    καποιες στιγμες
    στα 14
    ειναι νομιμο..
    και τα φιλια επισης ....