Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μια γλυκιά Ήττα

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Wild, στις 25 Μαϊου 2020.

  1. Wild

    Wild Regular Member

    ΜΙΑ ΓΛΥΚΙΆ ΉΤΤΑ
    Σε μια τυχαία συνάντηση προχθές με παλιούς φίλους θυμήθηκα μια παλιά περίπτωση
    Σκηνικό
    Πριν από χρόνια εγώ περίπου 30και η Ε νομίζω 32 η 33, την είχα ακουστά ως άτομο με ιδιαίτερη αντοχή στον σωματικό πόνο, και αυτή με ήξερε γιατί τότε είχα στην κατοχή μου μια φίλη της
    Βρεθήκαμε με κοινή παρέα έξω σε τσιπουρακι στην παραλία της Περαίας έξω από Θεσσαλονίκη
    Πρώτη φορά που την είδα
    Όμορφο σώμα και αισθαντικό πρόσωπο με βλέμμα που σου τραβούσε την προσοχή
    Δεν αλλάξαμε πολλές κουβέντες πέρα από τα τυπικά, αλλά την ενοιωσα πολλές φορές να με κοιτάει όταν μιλούσα με τους υπόλοιπους
    Είχα ήδη μάθει ότι εκείνη την εποχή ήταν ελεύθερη.
    Κάποια στιγμή πάνω στην κουβέντα είπε σε μια φίλη μας ότι δεν έφτασε ποτέ στο όριο να χρειαστεί να χρησιμοποίησει την λέξη ασφαλείας και αμέσως μου έριξε ένα κλεφτο βλέμμα ενώ εγώ αμέσως κάρφωσα τα μάτια μου πάνω της χωρίς να πω τίποτα
    Μετά από λίγο σε μια αλλαγή θέσεων για άλλους λόγους ( κάποια πήγε τουαλέτα κάποιος να τηλεφωνήσει, δεν είχανε κινητά τότε) βρεθήκαμε δίπλα
    Διακριτικά την ρώτησα τι ώρα σχολαει την άλλη μέρα, αμέσως μου είπε.
    Η δεύτερη πρόταση μου ήταν, στις 9 κάτω από το σπίτι σου θα έρθω να σε πάρω
    Με κοίταξε λίγα δευτερόλεπτα και είπε αυτό που ήθελα να ακούσω
    Μάλιστα
    Φορούσε ένα κλασικό σύνολο παντελόνι σακάκι θυμάμαι
    Φεύγοντας μου έδωσε την διεύθυνσή της και το μόνο που της είπα ήταν, αύριο θα φοράς φούστα.
    Την επόμενη 9 πάρα 5 ήμουν εκεί έχοντας βάλει το αυτοκίνητο σε γωνία για να μην φαίνεται και εγώ περίμενα αθεατος από το σπίτι της για να δω αν θα είναι συνεπής
    9 πάρα 1 ήταν κάτω με φούστα μέχρι το γόνατο και περιμένε
    Την άφησα 5-7 λεπτά να περιμένει και εμφανίστηκα
    Είχα ήδη κανόνιση να έχω στην διάθεση μου το υπόγειο ενός φίλου μου έξω από Θεσσαλονίκη που ήταν κατάλληλα διαμορφωμένο και που ο ίδιος λόγω πολλών ταξιδιών στο εξωτερικο είχε πολλά πράγματα που τότε δεν υπήρχαν εδώ, μην ξεχνάμε ότι ήμαστε περίπου 25 με 27 χρόνια πίσω τώρα.
    Στην διαδρομή που κράτησε περίπου 20 λεπτά τα μόνα που είπαμε ήταν, ότι θα σταματήσω σε 2 περίπτωσεις. Α μόλις πει την λέξη ασφαλείας που την ορίσαμε ΕΛΕΟΣ και Β μόλις χυσω
    Συμφώνησε και της είπα να βγάλει τα εσώρουχα της
    Χωρίς δεύτερη κουβέντα έβγαλε πρώτα το κάτω και αμέσως έβγαλε την μπλουζιτσα που φορούσε έβγαλε το σουτιέν της και την ξανά έβαλε
    Με ρώτησε τι θέλω να κάνει με τα εσώρουχα και της είπα να τα βάλει στο πίσω κάθισμα
    Φτάνοντας στο σπίτι του Λ φρόντισα να παρκάρω σε σημείο που μέχρι το τσιμέντο υπήρχαν περίπου 30 και μέτρα με 3Α
    Πριν σβήσω ακόμα την μηχανή της είπα να βγάλει τα παπούτσια της και το έκανε αμέσως έτσι ξυπολητη μπήκε στο σπίτι
    Μας ανοιξε ο υ του Λ με ένα χαμόγελο όπως πάντα
    Μετά τα τυπικά της έδειξα την πόρτα και της είπα κατέβα ξεντισου και με περιμένεις καθησμενη στα γόνατα
    Κατέβηκε χωρίς δεύτερη σκέψη
    Μετά από λίγο αφού ήπιαμε ένα ποτό με τον Λ κατέβηκα και εγώ
    Ήταν όπως είχα πει με το κεφαλι χαμηλα
    Στάθηκα μπροστά της και της είπα να μου βγάλει την ζώνη
    Την έβγαλε μου την έδωσε στο χέρι το φίλησε και ξεκινήσαμε
    Την έβαλα στα 4 στο κέντρο του χώρου της έδεσα τα χέρια και τα πόδια με σχοινί που το ασφάλισα σε κρίκους που υπήρχαν στο πάτωμα
    Στο κέντρο του χώρου υπήρχε από την μία άκρη στην άλλη ένας κοιλοδοκος κατά μήκος σε ύψος 2 μέτρα περίπου
    Της φόρεσα ένα κολάρο φαρδύ που το στερεωσα στο δοκό
    Πρόσφατα ο Λ ανάμεσα στα άλλα είχε φέρει και μερικά hooks, διάλεξα ένα με καλή σφήνα, μόλις το είδε και την έβαλα να το γλυψει είδα μια έκφραση σχεδόν έκτασης στην έκφραση της
    Την άφησα να το γλυψει λίγο και μετά το πήρε σχετικά άνετα με λίγη κρέμα ο κωλος της και αντιστηχα στερεωθηκε στην δοκό
    Δέχτηκε 4 πιαστράκια 2 στις ρωγες και δύο στα μουνοχειλα με μικρά βαρίδια, της έδεσα το στόμα με σχοινί και δέχτηκε ένα μανταλάκι ξύλινο στην γλώσσα
    Ήταν πλέον όπως την ήθελα και όπως ήθελε και αυτή
    Διαδοχικά δέχτηκε πάνω της ζώνη χέρι 3 διαφορετικά μάστιγα και ένα ξύλο πλάτους 7 cm περίπου με περίπου 60-70 cm μέχρι την λαβή
    Ένα δέρματος ένα με σχοινιά και το χειρότερο ένα με σχοινιά με κόμπους στα τέλος
    Σταδιακά είχα και εγώ ξεντυθει και είχα αρχίσει αναμεσα σε χτυπήματα να την παίρνω από πίσω στο μουνι και επειδή της είχα βγάλει το μανταλάκι από την γλώσσα να την βάλω να γλύφει το κεφαλι, αυτά ήταν τα διαλείμματα της από αυτά που δεχόταν το κορμί της
    Κράτησε αρκετή ώρα θυμάμαι
    Η πλάτη σε πολλά σημεία είχε ματώσει
    Στον κωλο είχαν γίνει κόκκινες φούσκες από το αίμα
    Η λέξη ασφαλείας δεν ειπώθηκε
    Εχυσα πρώτος
    Τα δέχτηκε στο πρόσωπο και όσο μπορούσα μεσα στο στόμα λόγω του σχοινιού
    Όσα μπόρεσε τα κατάπιε
    Έχασα αλλά ήταν ίσως η καλύτερη ήττα της ζωής μου
    Την ελευθέρωσα όσο πιο απαλά μπορούσα ξεκινοντας από το hook
    Την πήρα αγκαλιά μου στο πάτωμα πάνω σε μια κουβέρτα και της έβαλα κρέμα στην πλάτη. Την φίλησα απαλά στο στόμα και της είπα..... έχασα..... με κοίταξε με ένα γλυκά πονηρό χαμόγελο και μου είπε..... το ήξερα ότι θα χάσεις....
     
    Last edited: 25 Μαϊου 2020
  2. Koproskylo

    Koproskylo Regular Member

    δηλαδή πόσα στρέμματα  
     
  3. Wild

    Wild Regular Member

    έκφρασης αλλά καλή παρατήρηση
     
  4. -Volt-

    -Volt- Contributor

    3Α, κοιλοδοκός...
    Του επαγγέλματος;

    Αυτές οι ήττες είναι αγαπημένες. Τα πουσαρισμένα θέλω.
     
  5. Wild

    Wild Regular Member

    3A
    Το μείγμα από χοντρό χαλίκι ψιλό και άμμο
    Που βάζουμε για να γίνει μπετόν
    Δηλαδή 3 είδη διατομής χαλικιού μαζί
    Κοιλοδοκος
    Σκέψου ένα Π κλειστό στο τέλος από σίδερο με κενό στην μέση
    Χρεισημοποιηται για βιομηχανικά κτήρια
    Διαστάσεις από 5 με 7 εκατοστά έως 50 με 70 εκατοστά ανάλογα την χρήση