Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μαστιγώματα

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος gaby, στις 1 Νοεμβρίου 2006.

  1. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Εγώ πάντως μια φορά δοκίμασα 200 με τη ζώνη με την @Keiko Mika και ακόμα το φυσάω και δεν κρυώνει.

    Από ένα σημείο και πέρα πιο πολύ πονούσα εγώ που βάραγα με τη ζώνη παρά εκείνη που τις έτρωγε στον κώλο και όταν άρχισα να κλαψουρίζω να σταματήσουμε μου πέταξε και το θεϊκό "Δεν είσαι μόνο εσύ σαδιστής εδώ πέρα, σκάσε και βάρα!"
     
    Last edited: 24 Απριλίου 2020
  2. espimain

    espimain Contributor

    Πλανάσαι.
    Αλλά δεν πειράζει.
    Καλό θα ήταν όμως να μην κατηγορείς κάτι που δεν γνωρίζεις.
     
  3. gaby_m

    gaby_m open for S/m discussion Premium Member Contributor

    Το ότι έχουμε φαντασιόπληκτους ή απλά όχι ακριβώς έγκυρους στα λόγια τους δεν σημαίνει ότι δεν υπάρχουν μαστιγώματα των πολλών εκατοντάδων πληγμάτων.
     
  4. Wild

    Wild Regular Member

    Το 2000 το θεωρείς λογικο?????
     
  5. Wild

    Wild Regular Member

    Δεν κατηγορώ κανέναν και τίποτα
    Απλά το 2000 το θεωρώ τρελό νούμερο σε μια φορά
     
  6. gaby_m

    gaby_m open for S/m discussion Premium Member Contributor

    Δεν ήμασταν εκεί, δεν έχω αρκετές πληροφορίες για το πώς έγινε, θεωρώ ότι μπορεί να συμβεί ειδικότερα αυτό και γενικότερα ότι στο S/m συμβαίνουν πράγματα που ακόμα και έμπειρος δεν περίμενε ότι θα μπορούσαν να γίνουν.
     
  7. 2000 αλλα μεσα σε ποσες ωρες; Αλλο σε μια ωρα και αλλο σε δεκα... ή εικοσι!
     
  8. espimain

    espimain Contributor


    Οι φράσεις που έγραψες είναι άκρως προσβλητικές.
    Και τις διατύπωσες πάνω σε υποθέσεις για θέμα που δεν κατέχεις.

     
  9. Wild

    Wild Regular Member

    Αν το πάμε και 24 βάση θα σου πω ότι είναι ελάχιστα
     
  10. Wild

    Wild Regular Member

    Άκρως προδβητικες??????
    Σε θέμα που κατέχω??????
    Ότι πεις φίλε μου.......
     
  11. espimain

    espimain Contributor

    Με βέργα μπορούν να δοθούν 110 ξυλιές σε ένα λεπτό σε 20 λεπτά με διαλείμματα για χαϊδέματα, άνετα φτάνεται και ξεπερνιέται κατά πολύ το 2.000
    Με κίνηση του αντιβραχίου και έλεγχο του καρπού, χωρίς να κινείται ο βραχίονας.

    Με ζώνη ή μαστίγιο ακόμη και με πολύ εύκαμπτο κροπ ή καλώδιο, είναι πολύ δύσκολο και χρονοβόρο, γιατί απαιτείται κίνηση όλου του χεριού και όρθια θέση του χειριστή.
     
  12. espimain

    espimain Contributor

    Πρώτον δεν είμαστε φίλοι και δεύτερον δεν το κατέχεις.
    Μόνος σου λες ότι δεν γίνεται άρα δεν κατέχεις το αν γίνεται.