Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μπουντρούμια(post) γεμάτα βασανιστήρια.

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος Ηλίας, στις 7 Ιουνίου 2007.

  1. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Μπουντρούμια(post) γεμάτα βασανιστήρια.

    To καλύτερο μπουντρούμι για μένα θα ήταν ένα χλιδάτο διαμέρισμα ,με μεγάλη τζαμαρία,με φανταστική θέα γεμάτο σκλάβους που θα ήταν τα έπιπλα μου  
    Το πιο υπομονετικό έπιπλο φυσικά θα ήταν ενίοτε αυτός που 8α καθάριζε τα έπιπλα και θα άλλαζε τη διακόσμηση  
     
  2. perfect_number

    perfect_number Regular Member

    Απάντηση: Μπουντρούμια(post) γεμάτα βασανιστήρια.

    Ενα στρατοπεδο κι εγω να γυριζω απο σκοπια σε σκοπια αργα το βραδυ να τιμωρω οποιον εχει γλαρωσει.
    Με οργανα βασανιστηριων τον εξοπλισμο του.
     
  3. female

    female Contributor



    Αν ήμουν μουσικός,
    και αν είχα και τα φράγκα,

    το ...μπουντρούμι μου θα ήταν ένας καλά ηχητικά μονωμένος χώρος, άνετος κι ωραίος, φωτεινός και ευήλιος, γεμάτος με τα αγαπημένα μου μουσικά όργανα και οτιδήποτε σχετικό. Διότι ως γνωστόν, η δυσκολότερη πάλη είναι με τον ίδιο σου τον εαυτό.

    Σχετικό με το νήμα, καθόσον η πάλη με τον εαυτό μας ενέχει και ψήγματα μαζοχισμού.

     
  4. perfect_number

    perfect_number Regular Member

    Απάντηση: Μπουντρούμια(post) γεμάτα βασανιστήρια.

    Να εχεις τον αλλον να σε φροντιζει,να σε ερεθιζει και να σε γλυφει κανενα τριωρο και αφου τελειωσεις και ρωτησει αν σου αρεσε να γυρισεις και να του πεις απαθεστατα:

    -"Για το πουτσο ησουνα,σκεφτομουν μια τσοντα οταν εχυσα"και να γυρισεις απο την αλλη να κοιμηθεις.
     
  5. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Μπουντρούμια(post) γεμάτα βασανιστήρια.

    Και πως θα κοιμηθείε ρε bro,όταν θα έχεις μουλιάσει με τρεις ώρες υγρασίας...Άσε που το επίμαχο θα γίνει παξιμάδι... 
     
  6. gaby

    gaby Guest

    Η ταπεινωτική ηδονή του δεσίματος, επίδειξη φοβιστικών εργαλείων, άγγιγμα, πόνος πέρα από τα όρια όσο με κοιτάζει γλυκά στα μάτια, ηδονή από παντού, άρνηση οργασμού, άρνηση οργασμού, άρνηση οργασμού, ικεσία, έκσταση.
     
    Last edited by a moderator: 10 Ιουνίου 2007
  7. Guest05

    Guest05 Guest

    Ή αλλιώς η αλεπού και τα κρεμαστάρια. Πολύ καιρό σκέφτομαι μετά από εξομολογήσεις γυναικών να θέσω ένα τέτοιο θέμα...αλλά Λιλούκο πιθανολογώ πως αντιλαμβάνεσαι τι θέλω να πω...
     
  8. gaby

    gaby Guest

    όχι στο διηνεκές η άρνηση οργασμού  
    το ξεκαθαρίζω γιατί δεν ξέρει ποτέ κανείς...  
     
  9. Yiannis

    Yiannis Regular Member

    Απάντηση: Re: Μπουντρούμια(post) γεμάτα βασανιστήρια.

    Αυτη η αρνηση οργασμου που αναφερετε ξανα και ξανα δεν ειναι επικινδυνη ?
    Ακουω πολυ συχνα απο διαφορες πηγες στο internet αλλα παλιοτερα και σε
    δε θυμαμαι πιο περιοδικο οτι ειναι οτι χειροτερο γιατι λεει προκαλει σεξουαλικη
    ανικανοτητα.

    Μυθος ?
     
  10. Kits

    Kits Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Μπουντρούμια(post) γεμάτα βασανιστήρια.


    Παντου υπαρχει ενα μυθος....
     
  11. Kits

    Kits Contributor

    Να την δεσεις γυμνη ωστε να μην μπορει να κουνηθει, να της κλεισεις τα ματια , και να της ψιθηρισεις στο αυτι τι θα της κανεις με ανατριχιαστικες λεπτομερειες.... αυτο να κρατησει ωρες περιγραφοντας οσο καλυτερα μπορεις....


















    στο τελος να μην κανεις τιποτα!!
     
  12. tangerine

    tangerine Regular Member

    Απάντηση: Μπουντρούμια(post) γεμάτα βασανιστήρια.

    Aπο τα καλυτερα φιλε!!!

    Μπιεστ οβ δε μπιεστ σλεωωωω!!