Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μπουντρούμια(post) γεμάτα βασανιστήρια.

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος Ηλίας, στις 7 Ιουνίου 2007.

  1. tangerine

    tangerine Regular Member

    Απάντηση: Re: Μπουντρούμια(post) γεμάτα βασανιστήρια.

    Ηλια εχεις αυτο που λεω "δημιουργικη τρελα"! 

    Κειπ γουοκινγκ φιλε μου!
     
  2. slaveboy`81

    slaveboy`81 Regular Member

    Μου το έχουν κάνει αλλά χωρίς το ηχητικό κομμάτι. Και χωρίς μάσκα. Κολλημένα τα βλέφαρα με τσιρότο για να μην κλείνουν και απέναντι ένας τεράστιος καθρέφτης. Να βλέπω τι με περιμένει. Να βλέπω εμένα να υποφέρω. Θρίλερ live με εμένα πρωταγωνιστή-θύμα.




    1. Να γίνει κλύσμα στον σκλάβο και χωρίς να το βγάλει να του φορεθεί buttplug που θα κλείνει ερμητικά την τρύπα. Ύστερα να τον βγάλει ο αφέντης του έξω για αρκετή ώρα.
    2. Δέσιμο, μάσκα να μην βλέπει βουλοκέρι στα αυτιά και μικρά ζώα, όπως σαμιαμίδια να περπατάνε πάνω της( πρέπει να έχει ξαναειπωθεί κάπου αλλά είναι κλασσικό "κινέζικο" βασανιστήριο)
    3. Το χειρότερο: Μια αφάνταστη συνεδρία. Η τέλεια, η ιδανική. Και μετά τίποτα...Για μέρες. ίσως και βδομάδες....
     
  3. Yiannis

    Yiannis Regular Member

    Απάντηση: Μπουντρούμια(post) γεμάτα βασανιστήρια.

    Nα ειναι 6 το απογευμα να την εχει πιασει τρομερη φλυαρια στο τηλεφωνο με τις
    φιλες της περι ανεμων και υδατων
    και να σε εχει βαλει να τις φτιαξεις και δυνατό καφέ απο πανω !!!    
     
  4. slaveboy`81

    slaveboy`81 Regular Member

    Re: Απάντηση: Μπουντρούμια(post) γεμάτα βασανιστήρια.

    Αυτό είναι καθαρός σαδισμός!!!! Απο μόνο του το πρώτο μέρος φθάνει και περισσεύει... 
     
  5. george_slave_36

    george_slave_36 New Member

    Ζηλεύω τον σκλάβο που θα χρησιμοποιήσεις!!!
     
  6. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Και αποκλείεται να είσαι εσύ αυτός γιατί δεν μου αρέσει να μου μιλάνε στον ενικό άτομα που δεν με ξέρουν και δηλώνουν σκλάβοι.....
     
  7. DeSade

    DeSade Owner of evelin

    Μια γυναικα δεμενη σε μια καρκελα φιμωμενη και με κλειστα ματια. Στο ιδιο δωματιο ενας αντρας και μια γυνάικα . Ο αντρας ειναι ο Κυριος της γυναικας. Θα της δώσει ενα περίστροφο.
    "Πυροβολησε αναμεσα στα ματια αυτη την αγνωστη που ειναι δεμενη στην καρέκλα " της λεει
    Αν δυσκολευτει να το κανει θα της πει :"αν δεν το κανεις θα σου δώσω release και εκεινη θα παρει τη θέση σου"
    Αν και παλι δεν μπορεσει θα της δώσει release. Ετσι θα χασει τον Κυριο της
    Αν το κανει θα εχει χασει τη συνειδηση της
    Σημειωση : το περιστροφο δεν εχει σφαιρες
     
  8. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Ενδιαφέρον...
     
  9. 2 thumbs up DeSade
     
  10. Guest05

    Guest05 Guest

    Εκεί που φτιαχνόμουν μου τα χάλασες...
     
  11. female

    female Contributor



    Απώλεια που αξίζει.

    Εκτός αν βρίσκεται σε εκπαίδευση για τα ειδικά σώματα ασφαλείας / στρατού ή για μαχήτρια guerilla, για snipper ή για εκτελέστρια "συμβολαίων". Βουρ, Lara Croft!

     

     
  12. george_slave_36

    george_slave_36 New Member

    Απολογούμαι, αν σας έθιξα...

    Εγώ απλώς είπα ότι ζηλεύω, όχι οτι θα ήθελα να είμαι εγώ.
    Δεν θα φανταζόμουν εύκολα τέτοια τιμή!!