Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Νεος στο 24/7

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος subteo, στις 30 Σεπτεμβρίου 2018.

  1. subteo

    subteo Regular Member

    Καλησπερα να σας συστηθω λεγομαι Θεοδωρος και για χρονια ειμαι υποτακτικος.Τωρα τελευταια αποφασισα να κανω ενα βημα παραπερα και να ζητησω απο την Αφεντρα που για χρονια κανω σεσσιον μαζι της να με εκπαιδευσει για σκλαβο της 24/7.Μου εξηγησε πως εχει η κατασταση.Υπαρχουν ομως μερικα ζητηματα που με κρατανε πισω.
    1.Μπορει να εχω ενα ικανοποιητικο εισοδημα απο ενοικιαζομενα διαμερισματα.Ειμαι ομως χωρις εργασια και συνεπως μη οικονομικα ανεξαρτητος σε εναν βαθμος.
    2.Το συντηριτικο οικογενειακο μου περιβαλλον
    3.Εχω πληρη αγνοια του τι πραγματικα σημαινει 24/7.Οσο με εξιταρει και θελω να βιωσω καταστασεις αλλο τοσο με προβληματιζει εαν μπορω να αντεξω εναν τετοιο τροπο ζωης.
     
  2. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    24/7 είναι να μην κάνεις τίποτα άλλο απλά να ζεις ολοκληρωτικά με/για την αφεντρα σου.

    Μπορεις;
    Θες;
    Αντεχεις;
     
  3. subteo

    subteo Regular Member

    Ξερω οτι θελω.Δεν ξερω εαν μπορω και εαν αντεχω.
     
  4. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Εγω λεω οτι η Αφεντρα σου χτυπησε ΤΖΑΚ ΠΟΤ.
     
  5. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Να το ρωτήσω ποιο διεισδυτικα: θέλεις για τη δική σου καυλα η θέλεις για τη δική της καυλα;
     
  6. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    24/7 είναι να ζεις κάθε τομέα της ζωής σου με τον τρόπο που θα σε καθοδηγήσει η αφέντρα σου. Αν νομίζει θα σε μάθει και μουσική, μαγειρική ή χορό.
     
  7. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Σωστα. Οταν θα γυρνα ανεμελη απο Κυνηγι Αλεπους στο Παλατακι και οι υπηρετες θα της ετοιμαζουν το λουτρο και οι κυριες τω Τιμων το αγαπημενο της φορεμα με το ομπρελινο για τον απογευματινο περιπατο στον Κηπο....
     
    Last edited: 30 Σεπτεμβρίου 2018
  8. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    βλέποντας και κάνοντας... πιστεύω είναι η μόνη ρεαλιστική απάντηση. τα υπόλοιπα του στυλ αν μπορείς/δεν μπορείς, τι είναι 24/7 κλπ είναι φτιαχτά διλλήματα για νάχαμε να λέγαμε. προχώρα!
     
  9. subteo

    subteo Regular Member

    Αυτο ειναι το θεμα οτι θελω να αποκτησω μια φιλοσσοφια να ζω για την καυλα της διοτι δεν την εχω τωρα.Γιαυτο ζητησα πρωτα να με εκπαιδευσει.
     
  10. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Όι, όι μάνα μ'..!
     
  11. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Προχωρά τοτε και προσπάθησε να σου βγει.

    Αν σου βγει θα ανήκεις στη μικρή μειοψηφια που το καταφερε.
     
  12. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Το M/s λογικά (τώρα βέβαια εξαρτάται και με ποιανού την λογική) είναι 24/7.
    Το 24/7 είναι όμως αναγκαία και M/s ?