Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ντιπ ζλαπ εισι συ!

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος sweet_release, στις 19 Μαϊου 2019.

  1. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    Τι ωραία μέρα σήμερα! Αντε να ξυπνήσει να με βγάλει βόλτα! Περιμένω υπομονετικά....

    Ξυπνάει χωνομαι στην αγκαλιά του.

    -Θα με πας βόλτα στο άλσος; έχει κ τέλεια μέρα!
    -ΟΧΙ
     
    -Το βράδυ θα κάνουμε τίποτα;
    -ΟΧΙ
    -Μα έχουμε καιρό να βγούμε  
    -.....

    Σηκώνομαι νευριασμενη απτην αγκαλιά του. Μου ζητάει το κινητό του και τον κοιτάζω υποτιμητικά πετώντας το δίπλα του.

    Του αναβουν τα λαμπάκια, σηκώνεται με βάζει να κάτσω στην καρέκλα με τα γόνατα και αρχίζει να μου ρίχνει ξυλιές στον κωλο μέχρι να δακρισω. Ξαφνικά σταματάει με πιάνει απτό σαγόνι και μου λέει να ετοιμαστώ γρήγορα να με παεί εκεί που θέλει αυτός για καφέ.

    Κανόνισε να έρθουν και φίλοι του, με αποτέλεσμα να είναι απτους πιο βαρετους καφέδες εβερ!
    (Τουλάχιστον με κοίταζε και με χαϊδεύε συνέχεια)

    Αργότερα...
    Καθισμένος στο γραφείο παίζει στον υπολογιστή και με έχει πιάσει μια μανία να τον πείραξω.

    Παω δίπλα σιγά σιγά με την καρεκλιτσα μου κι αρχίζω να του δαγκωνω τα χέρια και να του αφήνω σάλια. Με αγνοει ή στην καλύτερη μου δίνει χαστουκακια και φουντωνω πιο πολύ.

    Πεφτω στα 4 κι αρχίζω να τριβομαι στα πόδια του, βγάζω ήχους σκυλιού και τον κοιτάω μες στα μάτια και όταν σταματάει να με κοιτάει δαγκωνω.
    Χαμογελάει... Αρχίζω να του πηδαω το πόδι λαχανιασμενη όπως κάνουν τα σκυλάκια και γελαει πιο πολυ.

    Πέφτω πάλι στα 4 και αρχίζω να τρίβω την μούρη μου ανάμεσα απτά πόδια του.
    Σκύβει και αρχίζει να μου βγάζει το κολάν μέχρι να φανερωθει το στριγκακι μου... Με θαυμάζει από πάνω και χαϊδεύει τα κωλομερια μου.
    Με σηκώνει με φιλάει και σηκώνει την μπλούζα μου και το σουτιέν.
    Τα βυζια μου πιέζονται κι είναι έτοιμα να βγουν.

    Κατεβάζω το παντελόνι του και αρχίζω να τον γλειφω...
    Με σηκώνει και μου δείχνει το κρεβάτι.
    Ανεβαίνω και κινούμαι σαν γάτα τώρα στα 4.
    Μου βγάζει το εσώρουχο και μου τον βάζει κατευθείαν. Μου τραβάει τα μαλλιά κι έρχομαι κοντά του. Σκύβει και με φιλάει στην πλάτη και στον ώμο.

    Με βάζει στον τοίχο όρθια με τα χέρια πίσω. Με φιλάει στο μάγουλο και με δαγκώνει, γυρνάω λίγο ώστε να τον φιλαω κι εγώ και δαγκωνω όσο μπορώ.

    Μου βάζει με δυναμη το πρόσωπο στον τοίχο στο πλάι, μου γραπωνει τα μαλλιά και μου τον βάζει πάλι. Αρχίζει να με πηδαει πολύ γρήγορα. Τα πόδια μου λυγίζουν.

    Σηκώνω το ένα το τεντώνω ώστε να φτάνει το τραπεζάκι δίπλα και να έχει καλύτερη θέα απτον κωλο και το μουνι μου. Με πηδαει με λύσσα κι ίσα ίσα κρατιέμαι να μην πέσω ενώ χυνω!

    Κάθεται πάλι στην καρέκλα. Με θέλει από πανω του. Κάθομαι και αρχίζω να χοροπηδαω και να τον φιλαω..
    Πιάνει και ζουλαει τα βυζια μου και τα δαγκώνει δυνατά. Είναι έτοιμος να χυσει... Μου λέει γλειφτον!
    Πέφτω πάλι στα γόνατα και τον παίρνω στο στόμα μέχρι να χυσει κι αυτός.

    Μπράβο το σκυλάκι μου.. Με χτυπάει απαλά στο κεφάλι και χαμογελάω με την γλώσσα έξω  
     
    Last edited: 19 Μαϊου 2019
  2. whisperer

    whisperer Regular Member

    Tι τσουλακι.....
     
  3. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

     
     
  4. Xarhs

    Xarhs Hard limits: Μπουζούκια, Δράκοι και Μονόκεροι

  5. Higita

    Higita Brain_alcoholic

    Ντιπ για ντιπ!
     
  6. Alice in wonderland

    Alice in wonderland sui generis Contributor

    Μπρατοτσουλο.... 
     
  7. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    Ααα ισι ντιπ φλοερας ισι! θα τσμαις με το ζωναρ μη ζγωνς μπιτ!
     
  8. Higita

    Higita Brain_alcoholic

    Μη μι λες ιμένα ετς μαρη ζαπα!
    Γιατί θα σε γκουντουλησω απ' τς σκαλς με του ζουναρ!
     
  9. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    Μαστα κι ξαφανις μι τσαντισις! :')
     
  10. Higita

    Higita Brain_alcoholic

    Γλεπω το συνεχειζς.
    Θα τς μασ'!
    Βουβαξε μαξουμ!με ξαει το χερ' !
     
  11. Master_Apprentice

    Master_Apprentice Regular Member

    Μαθήματα παραδίνεις.
     
  12. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    Σε τι;