Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Νύχτα Μηδέν

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Keiko Mika, στις 18 Οκτωβρίου 2010.

  1. Keiko Mika

    Keiko Mika 愛する人たちに裏切られた Premium Member

    Έκλεισα το τηλέφωνό μου. Είχα αργήσει, είχε μπει μες στην πόλη, τον οδήγησα όσο καλυτέρα μπορούσα αλλά ποτέ δεν ήμουν καλή στο να δίνω ακριβείς οδηγίες. Είχα αγχωθεί, δεν ήθελα να τον αφήσω να περιμένει ούτε λεπτό. Μόλις είχα βγει από το μπάνιο. Ντύθηκα όσο ποιο γρήγορα μπορούσα.

    «Γρήγορα πήγαινε κοντά του» ήταν το μονό που σκεφτόμουνα.
    Το τηλέφωνο ξαναχτύπησε.
    «Πες μου τι βλέπεις. Ναι ξέρω που είναι αυτό είσαι κοντά μείνε εκεί έρχομαι.»

    «Ωραία αρχή» σκέφτηκα.

    Λογικό θα ήταν αν έτρωγα χαστούκι με το 'καλημέρα σας' και όχι για το σπορ. Κατέβηκα τις σκάλες σαν αθόρυβη γάτα, τρέχοντας, σταμάτησα την πόρτα μην
    βροντήσει.

    Έβρεχε, αυτό μου έλειπε! Ξεκίνησα το τρέξιμο. Ποτέ δεν είχα ιδιαίτερη αντοχή ή ταχύτητα στο τρέξιμο μα εκείνη την στιγμή μπορώ να πω ότι θα κατατρόπωνα οποιοδήποτε ολυμπιονίκη μου πήγαινε κόντρα.

    Για πότε βρέθηκα στην άκρη του πάρκου και από κει στον δρόμο, με σκυλιά να με έχουν πάει στο κατόπι και να μην με φτάνουν, ούτε που το κατάλαβα. Όταν έστριψα στον δρόμο που ήταν μισό χιλιόμετρο από το σπίτι μου και ένιωσα τους μύες μου να καίνε και τα πνευμόνια μου να πονάνε κατάλαβα ότι σαν να το είχα παρατραβήξει λίγο με το τρέξιμο.

    Προσπάθησα να ελαττώσω ταχύτητα μα το κορμί μου δεν υπάκουε στις εντολές μου, σαν να είχα βάλει αυτόματο πιλότο για προσγείωση. Πλησίαζα είναι στην επομένη στροφή. Τον βλέπω, το τηλέφωνο μου ξαναχτυπά, δεν κάνω τον κόπο να το πιάσω να το σηκώσω απλά πλησιάζω.

    Γυρνά προς το μέρος μου. Χαμογελά, χαμόγελο κ' εγώ. Φοράει μαύρο κουστούμι, γραβάτα, κρατά μια μαύρη ομπρέλα κ' εγώ είμαι με τα αθλητικά το κολάν και το πλεχτό το πακετάκι. Καθόλου ο τρόπος που ήθελα να τον υποδεχτώ αλλά ποιος νοιάζεται, τρέχω τα υπόλοιπα μετρά που μας χωρίζουν θέλω να πηδήξω στην αγκαλιά του.

    «Συγκρατήσου» λέω μέσα μου «δεν είσαι καμιά παιδούλα.»

    Πήγα κοντά του λαχανιασμένη. Προσπαθούσα να σκεφτώ κάτι να πω.. Μου έλεγαν πάντα ότι δεν έχω τίποτα στο κεφάλι μου αλλά όχι και έτσι.

    «Καλώς σε βρήκα» κατάφερα να πω.
    «Καλώς με βρήκες» είπε και μου άνοιξε την αγκαλιά του. Έπεσα μέσα της.
    «Ήρθε!! Ήρθε! Ήρθε για μένα!!» μονό αυτό ήταν στο μυαλό μου.

    Με φίλησε απαλά μες στην αγκαλιά του, ήμουν μια πορσελάνινη κούκλα που θα έσπαγε, τα απαλά του χείλια δεν με αφήναν να σκεφτώ κάτι άλλο, δεν άντεξα πίεσα την γλώσσα μου στο στόμα του να βρω την δίκια του. Αυτό το φιλί το περίμενα, το ήθελα, είναι δικό μου ή όχι λάθος αυτό το φιλί είναι δικό του.

    «Μήπως να πηγαίναμε σπίτι σου λες;» ρώτησε.
    «Ναι!» απάντησα.

    Πήγαμε στο αμάξι μου άνοιξε την πόρτα να μπω μέσα. «Πάνω από όλα κύριος» σκέφτηκα. Πριν ξεκινήσουμε πέσαμε πάλι ο ένας πάνω στον άλλο. Νομίζω ότι και οι δυο θέλαμε να βεβαιωθούμε ότι δεν ήταν όνειρο.

    Όχι δεν ήταν.



    Καθόταν στο κρεβάτι μπροστά μου.

    «Ξέρεις τι πρέπει να κάνεις» είπε.

    Ήξερα.

    Κάθισα στα γόνατα μπροστά του ακούμπησα το κεφάλι μου στους μηρούς του, τους έσφιξα στην αγκαλιά μου, τους φίλησα. Μετά από τόση σκέψη ήταν μαζί μου χάιδευε τα μαλλιά απαλά. Θα είναι η πρώτη φορά που θα προσφέρω τον εαυτό μου σε Εκείνον, αγωνιά και νευρικότητα σαν παρθένα σε νυφικό κρεβάτι που κάτι τέτοιο περίπου ήμουν.

    «Πάρε με στο στόμα σου» διέταξε.

    Τον έπιασα στα χέρια μου, ακούμπησα την γλώσσα μου στο κεφάλι του απαλά, το έφερα δυο κύκλους πιέζοντας το, έβαλα τα χείλη μου πάνω κατέβασα το κεφάλι μου αργά και σταθερά μέχρι την βάση του και μετά πάλι έξω κι επανέλαβα την κίνηση άλλες δυο φορές. Μια ουδέτερη γεύση πλημύρισε το στόμα μου. Ήταν σκληρός όταν τον πηρά στο στόμα μου μα έγινε πέτρα όταν άρχισα ταυτόχρονα να τον ρουφάω και να παίζω με την γλώσσα μου, αργά και σταθερά τον εξαφάνιζα βάθος του λαιμού μου σφίγγοντας απαλά τα χείλη μου. Πάλεψα με την ανάσα μου να κρατήσω έναν ρυθμό, μια υγρασία ανάμεσα στα ποδιά μου άρχισε να φουντώνει .

    Ικανοποιούσα τις ορέξεις του.

    Αύξησα το ρυθμό μου σταθερά και την πίεση τις γλώσσας μου. Μου έπιασε τα μαλλιά και μου πίεσε το κεφάλι μου προς τα κάτω δυνατά, καρφώθηκε στο λαιμό μου. Πνιγόμουν, μα ήθελα να του δώσω ότι καλύτερο μπορούσα, ο ρυθμός έγινε ποιο γρήγορος ποιο απαιτητικός, βίαιος σαν να ήθελε να σφηνωθεί στον λαιμό μου να βεβηλώσει το στόμα μου. Έχασα τον ρυθμό τις ανάσας μου κόντεψα να πνιγώ από τα σάλια μου αλλά κράτησα τον έλεγχο.

    «Έτσι πουτανάκι μου συνέχισε πιο γρήγορα.»

    Δεν μπορούσα να πάρω ανάσα πια μα δεν με ένοιαζε.

    Καρφώθηκε βαθιά στο λαιμό μου και άφησε το σπέρμα του να γεμίσει το στόμα μου με ορμή, η γεύση του με πλημύρισε. Μου άρεσε, δεν είμαι ο τύπος τις γυναίκας που καταπίνει αλλά μου άρεσε, δεν ήταν πικρό η ξινό ήταν απλά τέλειο.

    «Μην καταπιείς. Κοίτα με στα ματιά άνοιξε το στόμα σου και βγάλε την γλώσσα σου.

    Υπάκουσα.
    Τον κοίταξα στα μάτια.
    «Κάταπιε.»
    Κατάπια και χαμογέλασα.
    «Μου φαίνεται θα τα πάμε καλά εμείς οι δυο άθλιο μειράκιο» χαμογέλασε.

    Το δικό μου χαμόγελο έγινε ακόμα πιο πλατύ, έπεσα πάνω στους μηρούς του, άρχισα να τους φίλα ξανά. Μου χάιδευε πάλι τα μαλλιά φτιάχνοντας τα. Ηρεμία, χαρά. Σε ευχαριστώ, σε ευχαριστώ που υπάρχεις, που ήρθες, που με κρατάς, που με ανέχεσαι, που μου έδωσες ένα όνομα που υπάρχουμε και οι δυο.



    Έπιασε τα χέρια μου. «Σήκω» μου είπε. Με στήριξε για να σηκωθώ πέρασε το χέρι του πάνω από το μάγουλο μου αγγίζοντας με απαλά ένα χάδι λες και ήμουν γυάλινη.
    «Ξάπλωσε.»

    Ξάπλωσα στο κρεβάτι και ξάπλωσε δίπλα μου και με πήρε αγκαλιά. Πως γίνεται να αισθάνομαι τόσο όμορφα, ζεστά για κάποιον που ξέρω τόσο λίγο, ποτέ δεν κατάλαβα τον τρόπο που δουλεύει η κάρδια και δεν θέλω να προσπαθήσω, αυτή την στιγμή θέλω να την θυμάμαι για πάντα. Βρήκε τα χείλη μου, Θεέ μου πόσο απαλά είναι τα δικά του θα μπορούσα να λιώσω τώρα εδώ μέσα στα χέρια του με τα φιλιά του να σταματήσω να υπάρχω και θα ήμουν χαρούμενη, ολοκληρωμένη, γεμάτη.

    Τα χέρια του κατέβηκαν στο στήθος μου, τσίμπησε μαλακά της ρώγες μου το κορμί μου ταράχτηκε, με κοιτούσε στα ματιά έβαλε περισσότερο δύναμη σταδιακά.

    «Αν δεν αντέχεις, πες το όνομα μου.»

    Ποσό πόνο μπορεί να αντέξει ένα κορμί ; Δεν ξέρω αλλά για Εκείνον θέλω να μπορώ να αντέχω. Ο πόνος έγινε αφόρητος γρήγορα κρατήθηκα.

    «Σου είπα αν δεν μπορείς να αντέξεις πες το όνομα μου» είπε ασκώντας περισσότερη δύναμη, δάγκωσα τα χείλη μου ένας δυνατός αναστεναγμός πόνου ξέφυγε από τα χείλη μου, μα δεν τον σταμάτησα. Πρέπει να κατάλαβε ότι πονούσα πολύ και σταμάτησε.

    «Δεν είπες το όνομα μου, γιατί; Δεν πονούσε αρκετά ;»
    «Ναι Αφέντη μου πονούσε» απάντησα.
    «Τότε γιατί δεν είπες το όνομα μου;»
    «Γιατί πιστεύω ότι μπορώ να αντέξω Αφέντη μου»
    Το βλέμμα του σκοτείνιασε.
    «Σήκω»
    Άφησα την αγκαλιά του απρόθυμα.
    «Δώσε μου μια ζώνη»

    Πήγα στην κρεμάστρα πηρά 2-3 του τις έδωσα.

    «Αυτή δεν κάνει, είναι πολύ φθαρμένη» μου είπε «ούτε αυτή, είναι πολύ μαλακή. Χμ αυτή είναι ότι πρέπει.» Κρατούσε στο χέρι του μια ζώνη με ασπρόμαυρα σχεδία την είχα αγοράσει αυτό το καλοκαίρι. Σίγουρα όταν την πηρά δεν είχα κάτι τέτοιο στο μυαλό μου.

    «Σκύψε» με διέταξε και υπάκουσα. «Φτιάξε την καμπύλη στην μέση σου… έτσι»

    Έκανε ένα βήμα πίσω όσο του επέτρεπε ο χορός του μικρού μου δωματίου.
    Η ζώνη έπεσε πάνω μου, ο πόνος τις έμοιαζε με αυλάκι φωτιάς πάνω στο δέρμα
    που είχε ακουμπήσει. Κάθισα ακίνητη και προσπάθησα να μην φωνάζω δυνατά, το
    μυαλό μου μπήκε σε μια κατάσταση παύσης ποτέ πριν στην ζωή μου δεν είχα
    ζήσει κάτι τέτοιο.

    Μου άρεσε ή όχι δεν ξέρω ναι ίσως, δεν ξέρω ήταν Εκείνος που κρατούσε την ζώνη το μόνο που ήθελα ήταν να προσφέρω σε Εκείνον τα πάντα. Κάθε που σταματούσε και με κοίταζε να δει πως είμαι του χαμογελούσα, να του δείξω ότι είμαι καλά αντέχω, για σένα αντέχω. Το δέρμα μου κοκκίνισε έκαιγε, δεν ήθελα να κλάψω από φόβο μην του δώσω την ιδέα πως δεν αντέχω και φύγει. Αυτό με τρόμαξε πιο πολύ από κάθε ζώνη του κόσμου.

    Μετά από λίγο σταμάτησε.

    «Αυτές είναι για την προθέρμανση» είπε χαϊδεύοντας το κόκκινο μου δέρμα.

    «Τώρα θα μπούμε στις πραγματικά δυνατές. Μέτρα.»

    Η ζώνη έπεσε πάνω στους γλουτούς μου, πιο δυνατά από πριν, άρχισα να μετρώ. Κάθε χτύπημα πονούσε ποιο πολύ από το προηγούμενο. Στο 10 σφίχτηκα στο 20 προσπαθούσα να ελέγχω την ανάσα μου στο 30 προσπαθούσα να κρατήσω τα δάκρυα μου στο 40 έτρεμε το σώμα μου πάλευα με τον εαυτό μου να το σταματήσω , αντέχω αντέχω, η φωνή μου έσπασε τα δάκρυα μου κύλισαν 50. Σταμάτησε.

    Το τρέμουλο μου ήταν δυνατό τα δάκρυα μου επίσης δεν μπορούσα να ελέγξω τίποτα από τα δυο.

    «Μείνε ακίνητη.»

    Με άγγιξε το χέρι του έφερε περισσότερους λυγμούς, το δέρμα μου δροσιζόταν κάτω από το άγγιγμα του, αυτή η απαλότητα του με έκανε να τρέμω πιο πολύ. Ήρθε από πίσω μου και με μια κίνηση διείσδυσε πίσω μου, κράτησα την ανάσα μου.

    Πόνος. Αφόρητος, δυνατός πόνος, προσπάθησα να ελέγξω τον εαυτό μου να μην κάνω
    ακουσία κίνηση να ξεφύγω ήξερα ότι δεν θα του άρεσε, μου ξέσχιζε τα σωθικά. Deal with it. Καιγόμουν εξωτερικά και εσωτερικά, έσφιξε τους γλουτούς μου ένα νέο κύμα πόνου παρέλυσε, αναμιγμένο με ηδονή. Σε λίγο ο πόνος σταμάτησε έμεινε μονό η ηδονή. Σε κάθε κίνηση του έλιωνα ήθελα να ουρλιάξω από ευχαρίστηση μου έκλεισε το στόμα με το χέρι του.

    «Σου απαγορεύεται να τελειώσεις, μόνο εγώ θα τελειώσω, κατάλαβες πουτανάκι μου;»

    Έγνεψα ναι. Το να μην τελειώσω ήταν κάτι δύσκολο, φυσικά δεν μου το έκανε εύκολο. Βρήκε το σημείο μου και επικεντρώθηκε εκεί δυνατά. Έφτασα στο σημείο να θέλω να τελειώσω 3 φορές κρατήθηκα με μεγάλη προσπάθεια, όταν λίγο πριν χύσει έγινε ποιο άγριος ένοιωσα το κορμί μου να τρέμει, κράτησα την ανάσα μου. Δε παρακούμε εντολές σε αυτό ήταν σαφής από την αρχή. Δεν έπρεπε να τελειώσω. Τέλειωσε μέσα μου δυνατά στο βάθος του κώλου μου δεν σταμάτησε να όμως να κουνιέται, με τρέλαινε.

    Έτρεμα πιο πολύ ακόμα και από την ζώνη, αυτή η στέρηση της ευχαρίστησης με βασάνιζε πιο πολύ και από τον πόνο. Νόμιζα...

    «Τελείωσες καμάρι μου;» με ρώτησε περνώντας το χέρι του από το στόμα μου.
    «Όχι αφέντη μου.»
    «Ωραία, ξάπλωσε. Τώρα θα τελειώσεις αλλά όπως θέλω εγώ.»
    «Μάλιστα Αφέντη μου.»
    «Ανάσκελα στο κρεβάτι γρήγορα.»

    Ξάπλωσα, ήρθε δίπλα μου κάθισε το κρεβάτι. Ήταν σιωπηλός το βλέμμα του ένα αίνιγμα μια αγωνία και ένας φόβος ξύπνησε μέσα μου.

    «Τώρα τι ;»Σκέφτηκα.

    «Θα πρέπει να μάθεις πώς να τελειώνεις κατά εντολή. Τέλειωσε.»
    Πήγα να αγγίξω το με το χέρι μου την κλειτορίδα. Με σταμάτησε πιάνοντας τα χέρια μου και φέρνοντας τα πάνω από το κεφάλι μου. Τον κοίταξα μπερδεμένη.
    «Σου είπα να Τέλειωσε όχι να παίξεις με το μουνάκι σου.»
    Εξακολουθούσα να μην ξέρω τι να κάνω. Μου φάνταζε αδιανόητο πως μπορεί κάποιος να τελειώσει πραγματικά χωρίς άλλους παράγοντες; Εδώ δεν το κατάφερνα καλά ούτε καν με αυτούς τις περισσότερες φορές.
    «Μήπως δεν με άκουσες;»
    «Σε άκουσα Αφέντη μου.»
    «Τότε τι περιμένεις, τέλειωσε.»
    Μην ξερώντας τι να κάνω και πως έμεινα παγωμένη στη θέση μου.
    «Κουφή δεν είσαι το διαπιστώσαμε. Μήπως είσαι ηλίθια;»
    Πάγωσα περισσότερο, φόβος, σκέψου πώς να το κάνω αυτό.
    «Όχι Αφέντη μου δεν είμαι.»
    «Ωραία, γιατί σιχαίνομαι τις ηλίθιες γυναίκες.»

    Άρχισα να σφίγγω και να χαλαρώνω τους μύες του κόλπου μου ίσως αυτό βοηθήσει.

    Τίποτα, πανικός.

    «Αργείς και περιμένω και δεν μου αρέσει να περιμένω. Τέλειωνε!» Παρά τον ερεθισμό μου από πριν το σώμα μου αρνιούταν πεισματικά να ενδώσει. «Δεν εκτελείς. Ακόμα περιμένω.»

    Τίποτα.

    «Δεν μπορώ Αφέντη μου.»
    «Τι είπες; Μου φάνηκε ότι είπες Δεν μπορώ;»
    «Μάλιστα Αφέντη μου.»
    «Δεν υπάρχει δεν μπορώ. Μονό δεν θέλω, αυτό εννοείς;»
    Τα ματιά μου βούρκωσαν.
    «Όχι Αφέντη μου. Προσπαθώ μα δεν μπορώ μόνη μου.»
    «Θέλεις να σε αγγίζω για να τελειώσεις;»
    Δεν απάντησα.
    «Απάντησε μου. Θέλεις να σε αγγίξω για να τελειώσεις; Δεν μπορείς να το
    κάνεις αλλιώς;»
    «Ναι Αφέντη μου, δεν μπορώ να τελειώσω χωρίς να αγγίζομαι η να με αγγίζουν.

    Κάτι στο βλέμμα του με φόβισε ακόμα πιο πολύ.
    «Ωραία λοιπόν. Τέλειωσε» είπε τσιμπώντας τις ρώγες μου δυνατά.
    Ο πόνος έκανε το κορμί μου να τιναχτεί. Μια κραυγή ξέφυγε από τα χείλη μου.
    «Τέλειωσε, μην με κάνεις να το επαναλάβω.»
    «Μάλιστα Αφέντη μου» απάντησα με κομμένη την ανάσα από τον πόνο που όλο δυνάμωνε.

    «Αργείς… τέλειωσε τώρα!» είπε και σφαλιάρισε δυνατά την κλειτορίδα μου. Το κορμί μου αντέδρασε με βίαιο τίναγμα δάκρυα ήρθαν στα ματιά μου. Έριξε άλλες 2 και στο καθένα στήθος μου.

    Ηδονή.
    Τσίμπησε δυνατά την κλειτορίδα μου το κορμί μου έγινε σαν τόξο.
    Πόνος.

    Τέλειωσα με δυνατούς σπασμούς, με άφησε να ηρεμήσω.

    «Μπράβο, άθλια σούμπα.»
    Χαμογέλασα προσπαθώντας να κερδίσω πάλι την ανάσα μου και τον έλεγχο του κορμιού μου. Με πηρέ αγκαλιά. Σκούπισε τα δάκρυα μου φίλησε την κορυφή του κεφαλιού μου.

    «Ηρέμησε.» είπε με γλυκιά φωνή γεμάτη τρυφερότητα. Χαμογελούσα.
    «Τι θα κάνω με σένα μου λες;»
    Το χαμόγελο μου έγινε ποιο ζωντανό.
    «Ό,τι θες, Αφέντη μου. Ό,τι θες.»
     
  2. Απάντηση: Νύχτα Μηδέν

    Ωραιοο!
     
  3. Keiko Mika

    Keiko Mika 愛する人たちに裏切られた Premium Member

    Απάντηση: Νύχτα Μηδέν

    Ευχαριστώ  !!
     
  4. Ninevi

    Ninevi Regular Member

    Απάντηση: Νύχτα Μηδέν

    Πολύ όμορφα! Και εις ανώτερα σας εύχομαι  
     
  5. lina

    lina Regular Member

    Απάντηση: Νύχτα Μηδέν

    ΠΟλύ όμορφο... γλυκό και... και...
    Πάντα να έχετε όμορφες, κοινές εμπειρίες...
     
  6. Απάντηση: Νύχτα Μηδέν

    απίστευτη αφήγηση πραγματικά

    να είσαι καλά κούκλα μου 
     
  7. Seduction

    Seduction Regular Member

    Απάντηση: Νύχτα Μηδέν

    Μπράβο παιδιά. Είναι όμορφο να ζούνε τις στιγμές οι άνθρωποι
     
  8. Melantha

    Melantha New Member

    Απάντηση: Νύχτα Μηδέν

    Πολύ όμορφο κείμενο... 
     
  9. zoyzoy_

    zoyzoy_ Contributor

    Αχ τι μου κάνεις μεσημεριάτικα!!!
    Μπράβο, τρομερή αμεσότητα, γρήγορη εναλλαγη εικόνων,
    ένταση και τρυφερότητα!)
    Πάντα τέτοια εύχομαι και στους δυο σας 
     
  10. kati

    kati Regular Member

    Απάντηση: Νύχτα Μηδέν

    Πολύ όμορφο..

    Άντε σύντομα να διαβάσουμε και το sequence  
     
  11. Keiko Mika

    Keiko Mika 愛する人たちに裏切られた Premium Member

    Απάντηση: Νύχτα Μηδέν

    Σας ευχαριστώ όλους για τα καλά σας λόγια και για τις ευχές σας.
    Χαίρομαι πραγματικά που το μοιράστηκα μαζί σας  
     
  12. thanasis

    thanasis Contributor

    Ουφ, μεσημεριάτικα...