Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Παρεξηγημένος Οικιακός Υπηρέτης.

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος METALdog, στις 29 Ιανουαρίου 2019.

  1. METALdog

    METALdog Oικιακός Υπηρέτης

    Είναι φοβερό,τρομερό λυπηρό..Η άγνοια του κόσμου..Πόσες αγγελίες έχω βάλει κ σε όσες την έχω πέσει αποκαλύπτοντας ότι είμαι υποτακτικός..σκλάβος..υπηρέτης..μου αρεσει να με διαταζει κ να κάνω δουλειές κλπ..κ να με κοιτάνε κ απαντάνε λες κ είμαι εξωγήινος,απο άλλο πλανήτη..αδερφή!τρομερό...είναι το πρώτο μου ποστ κ το γράφω έτσι απλά για να ξελαφρώσω!   γαβ
     
  2. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Στείλε μου μήνυμα τέλος Απρίλη που θα θέλω να ξεστρωσω,τρελό αγόρι!
     
  3. METALdog

    METALdog Oικιακός Υπηρέτης

    με μεγάλη μου ευχαρίστηση..  γαβ
     
  4. τασος0

    τασος0 Regular Member

    αγαπητε εβαλ κ εγω αγγελια για υπηρεσιες σπιτιου κ καταλαβαινω να μην ενδιαφερει καποιον κατι τετοιο αλλα να γραφει ενα σωρο ηλιθιοτητες δεν το καταλαβαινω ... οποιον δεν τον ενδιαφερει ας μην στειλεςι μηνυμα ... οσο γι αυτο που λες το υσνατησα παρα πολες φορες ... δουλος για το σπιτι ισον γκει
     
  5. METALdog

    METALdog Oικιακός Υπηρέτης

    άστα φίλε ναι δυστυχώς..πολυ ψυχοφθόρο κατάντησε..σε αποκλείει εντελώς απο ρίσκο στα τυφλά..πρεπει να ψαχνουμε safe..εκ του ασφαλούς..του χώρου..
     
  6. τασος0

    τασος0 Regular Member

    δεν ειναι καθολου ψυχοφθορο δεν ειναι υποχρεωτικο να ταιριαζουν ολοι με ολους κ ολα .... απλα ειναι λιγο παρεξηγημενο τιποτα παραπανω....αλλα να ξερεις οτι υπαρχουν ατομα που τους ενδιαφερει αυτο σιγουρα
     
  7. METALdog

    METALdog Oικιακός Υπηρέτης

    κοίτα στα τυφλά που έψαχνα εγω καταντησε αηδια..τα ιδια κ τα ιδια ως αντιμετωπιση βαρεθηκα..θελω να πιστευω οτι υπαρχουν τουλαχιστον εδω μεσα..
     
  8. Persephone_red

    Persephone_red Dark ambient

    Έχω κ το εγώ οίκιακο υπηρέτη. Εσείς βρε είστε τα πιο καλά παιδιά, χρήσιμοι πραγματικά. Σίγουρα θα βρεις αυτό που ψάχνεις φιλτατε. Καλή επιτυχία στην αναζήτηση.
     
  9. METALdog

    METALdog Oικιακός Υπηρέτης

    Ωωω,σας ευχαριστώ πολύ υπέροχη Κυρία..Aμήν!γαβ 
     
  10. subteo

    subteo Regular Member

    Συμφωνω με τους προλαλησαντε υποτακτικους.Το να κανεις τις δουλειες του σπιτιου κατω απο τις εντολες μιας Αφεντρας ειναι ευχαριστηση.
     
  11. Gaijin

    Gaijin Μην μου τον κύκλο τάραττε.

    Το μεγάλο μου όνειρο είναι να κάνω φίλη μια αφεντρα και να μου στέλνει τους υποτακτικους για καθάρισμα και σιδέρωμα. Ειδικά για σιδέρωμα γιατί η Νατασουλα που μου καθαρίζει τώρα τελευταία περνάει ντέρτια και καημους και δεν έχει αφησευ πουκάμισο ζωντανό
     
  12. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    Έχεις σκεφτεί ποτέ ότι μπορεί να φταίει ο τρόπος προσέγγισης που έχεις ;