Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πιες το.....

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος zou, στις 16 Απριλίου 2008.

  1. zou

    zou

    Θα ηθελα κ εγω να μοιραστω μια εμπειρια μου μαζι Σ/σας!
    Ειναι μικρη και σε μερικους μπορει να μην κανει καν αισθηση..

    Ηταν ενα Σαββατο βραδυ, σαν εκεινα τα Σαββατα που ξενυχταμε και τελικα κοιμομαστε αγκαλια...
    Πριν λιγες μερες του ειχα εξομολογιθει την αναγκη μου να νιωσει το αιμα μου στο στομα του.. Το ηξερα οτι του αρεσει αυτη η γευση. Τον κανει αλλο ανθρωπο, τον τρελαινει...
    Εκει λοιπον που φιλιομαστε για καληνυχτα, αγκαλιασμενοι και γυμνοι, ξεθεωμενοι απο την κουραση, αρχιζω να του δαγκωνω τα χειλη... και εκεινος τα δικα μου... Μερικες φορες μ αρεσει πολυ να τον προκαλω... Να του δειχνω με πραξεις τι εχω μεσα στο μυαλο μου!
    Εκεινο το βραδυ ηθελα να νιωσω τα δοντια του βαθεια στο λαιμο μου..
    -Δαγκωσε με.. του φωναξα..

    Με επιασε και σαν ενα πλασμα της νυχτα αρχιζε να με δαγκωνει στο λαιμο.. Νιωθω τα δοντια του να ανοιγουν την απαλη επιδερμιδα του λαιμου μου.. εκει αριστερα που χτυπαει η φλεβα μου! Νιωθω την καρδια μου να χτυπαει δυνατα και παραδινομαι στην αγκαλια του ουρλιαζοντας, οχι απο πονο αλλα απο ηδονη! Ποναγα αλλα δεν με ενοιαζε.. ειχα πλεον ματωσει και εκεινος απολαμβανε το αιμα απο τις μικρες αμιχες που αφησαν τα δοντια του... Με κοιταζει με αυτο το βλεμμα που μου δειχνει ποσο πιο ισχυρος ειχε γινει..

    Ειμαι ετοιμη να παραδωθω ξανα σε αυτο οποιαδηποτε στιγμη το θελησει εκεινος... Τα σημαδια στο λαιμο μου υπαρχουν ακομα 10 μερες μετα..
     
  2. Leykos

    Leykos Regular Member

    Απάντηση: Πιες το.....

    Απλά πρόσεχε. Το ανθρώπινο δάγκωμα σε σημείο αίματος είναι από τα πιο μικροβιοφόρα. Κατ τ άλλα συμφωνώ μαζί σου στην έννοια της ηδονής.
     
  3. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Συμβάλλει στην διατήρηση της υγείας της στοματικής κοιλότητας διότι δρα ως προστατευτικός παράγων κατά της τερηδόνας, της περιοδοντίτιδας, των λοιμώξεων του βλεννογόνου του στόματος κτλ.
    Συμβάλλει στην διατήρηση της γενικής υγείας διότι αποτελεί μέρος της άμυνας του οργανισμού κατά των μικροβίων εξαιτίας διαφόρων παραγόντων που περιέχει (αντισώματα, παράγων αδρανοποίησης του ιού του AIDS κτλ.)

    Αφορα το σαλιο ή πτύελο.

    Πηγη : http://el.wikipedia.org/wiki/Σάλιο
     
  4. Ride a Woman

    Ride a Woman Regular Member

    Απάντηση: Πιες το.....

    ...Ποσο πολυ χαιρομαι.........η αναμετρηση επιτελους αρχισε.........annihilator of vampires,I call your name,come now and use the blade........KILL'M ALL...........!!!!!!!
     
  5. Maley

    Maley Contributor

    ομορφες στιγμες..
     
  6. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Πιες το.....


    Kαι διαταζεις...και φωναζεις....? Παει χαλασαν και οι σκλαβες.....  





    Εγω που νιωθω μια αδυναμια τωρα τελευταια...., αν φαω το φιλετο μου ωμο να εχει δηλαδη αιμα, θα νιωσω δυνατος και ισχυρος.....? 






    Τωρα μαλιστα, εβαλες τα πραγματα και τους ρολους του καθενος στην θεση τους......,μονο το (εκεινος) γραψε το (Ε) κεφαλαιο..... 

    Πλακα κανω μικρη,ζησε την ερωτικη σου ζωη πολυχρωμα και ποικιλομορφα, και κανε το ερωτικο σου ταξιδι να εχει πολλους ηδονικους σταθμους με τους τροπους που αρεσουν και στους δυο σας.
     
  7. erodium

    erodium New Member

    επικίνδυνα παιχνίδια

    αλλά είναι πολύ ερεθιστικό το fear play, μου αρέσει να κάνω την κοπέλα να τρέμει από το φόβο μήπως της κάνω πραγματικά κακό  
     
  8. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Πολυ ενδιαφερον Τερεζουλινι!
     
  9. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Re: Απάντηση: Πιες το.....

    Του γέρου του είπανε να χέσει κι αυτός ξεκωλώθηκε. 
     
  10. Leykos

    Leykos Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Πιες το.....

    Τοχουν αυτό το συνήθειο οι γέροι........, και οι γριές. 
     
  11. Ride a Woman

    Ride a Woman Regular Member

    Απάντηση: Πιες το.....

    Οταν αποφασισεις να προσθεσεις και φετιχιστικο ''ντεκορ''.....μπορεις να διαλεξεις αν θα ρουφας με καλαμακι ή μπουρι της σομπας......!!!!!
     
  12. kkar

    kkar New Member

    δεν είναι και φραπέ...