Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ποιές τα πίνουν?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος pistachio, στις 14 Ιανουαρίου 2011.

  1. pistachio

    pistachio New Member

    Καλησπέρα σε όλους!

    Σκέφτηκα οτι εδώ μπορώ να μάθω από άτομα πιο έμπειρα από εμένα, κατα πόσο οι γυναίκες τους/ κοπέλες τους τα πίνουν, αν θεωρείται πουτάνα πχ να στα πίνει η άλλη από το 2ο ραντεβού:lol2: κ γενικά τι άποψη έχετε περί του θέματος ανάμεσα σε στρέιτ ζευγάρια.
     
  2. ddragon

    ddragon Regular Member

    Νομίζω η ερώτηση αυτή θα έπρεπε να γίνει το 1991. Όχι το 2011... αν είναι δυνατόν να χαρακτηριστεί η άλλη πουτάνα για μια σεξουαλική της δραστηριότητα. Που ζούμε;
     
  3. pistachio

    pistachio New Member

    Απάντηση: Ποιές τα πίνουν?

    δεν απαντας στην ερωτηση ομως...
     
  4. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Ποιές τα πίνουν?

    στην υγεια σου !!!!
     
  5. JokerGemini

    JokerGemini Regular Member

    χικ χικ ακομα ενα ποτηραακι ακομαα ενα σφηνααακι....χικ χικ


    Αειντε βρε!! και ενα για τον δρομο!!! χικ χικ
     
  6. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Ποιές τα πίνουν?



    Κάποιες τα πίνουν, φίλε, και κάποιες δεν τα πίνουν. Άλλες τα πίνουν απ' την πρώτη φορά, κι άλλες μόνο μετά την τρίτη, αυστηρά. Και κάποιες κάποτε δεν τά 'πιναν και τώρα πιά τα πίνουν, ενώ άλλες δεν θα τα πιούν ποτέ. Απ' όλα έχει ο μπαχτσές, εδώ στο GR. Εκεί στο UK, τί γίνεται; Είναι αλλιώς;

    Το σίγουρο είναι πάντως, πως είτε τα πίνουν είτε δεν τα πίνουν, κι ασχέτως του πόσο γρήγορα τα πίνουν αν τα πίνουν, δεν τις θεωρούμε πουτάνες, ανάλογα μ' αυτό το γεγονός.



    Οι μόνες που εμείς εδώ θεωρούμε πουτάνες, είναι αυτές που αρνούνται να τα φάν' ως ντρέσσινγκ, στα κεφτεδάκια... Οι άθλιες! Οι καταραμένες!! Οι πουτάνες!!! Δεν ξέρεις, φίλε μου, τί έχουμε τραβήξει εδώ μέσα, εξ αιτίας τους...  


     
  7. Απάντηση: Ποιές τα πίνουν?

    Πόσο είσαι;
     
  8. skia

    skia Contributor

    Απάντηση: Ποιές τα πίνουν?

    άκου να δεις τι έπαθε μία φίλη μου. ο φίλος της της ζήτησε να χωρίσουν επειδή τη θεώρησε πουτάνα όταν αυτή πήρε πρωτοβουλία να γλείψει τους γεννετήσιους αδένες του    
    έπαθε εγκεφαλικά η κοπέλα. πριν μερικά χρόνια. δεν κάνω πλάκα.
    προσοχή στις ανύπανδρες λοιπόν.... μπορεί να παρεξηθεί η ηθική σας από εκεί που δεν το περιμένετε    
     
    Last edited: 15 Ιανουαρίου 2011
  9. DocHeart

    DocHeart Δυσνόητα Ευνόητος

    Απάντηση: Ποιές τα πίνουν?



    Θα με πεθάνεις ρε αθεόφοβε...  

    Λοιπόν, ρε σεις, αυτό εδώ πρέπει να γίνει poll.


    "Πόσα ραντεβού απαιτείται να έχουν προηγηθεί ώστε αυτή που τα πίνει να μη θεωρηθεί πουτάνα;"

    - 0
    - 1
    - 2
    - Περισσότερα από 2 αλλά λίγότερα από 50
    - Tόσα όσα οι ψήφοι που πήρε ο Παπαντρέας το '81
    - Όσα και να έχουν προηγηθεί, πάλι πουτάνα θα'ναι
    - Όσα και να έχουν προηγηθεί, πουτάνες είναι όλες
    - Άλλο (διευκρινίσθε)
     
  10. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Ποιές τα πίνουν?


    Με το μπαρδόν, διευκρίνισις: Εννοείς πως του τά 'γλυψε εγκεφαλικά; Αν είναι έτσι πες το να την αναζητήσουμε ταχέως, γιατί πρέπει να ήταν μεγάλη ταλεντάρα αυτή στο σωστό bdsm, μην την αφήσουμε να πάει χαμένη...



     
  11. DocHeart

    DocHeart Δυσνόητα Ευνόητος

    Απάντηση: Ποιές τα πίνουν?


    Έλα, δε θέλω κινδυνολογίες!

    Δεν υπάρχει περίπτωση κανένας άντρας που γνωρίζω να χωρίσει μια γυναίκα επειδή του'γλειψε τ'αρχίδια. Γνωρίζω όμως 2-3 που είναι τόσο θρασύπουστες που θα το χρησιμοποιούσαν σα δικαιολογία -- και αργότερα θα το έλεγε στους κολλητούς του και θα σκάγανε στα γέλια.

    Ίσως ήταν ένας απ'αυτούς.

    Ή, ίσως, η φίλη σου του είπε "έλα άντρα μου, λεβενταρά μου, να σου γλείψω τους γεννετήσιους αδένες". Οπότε καλά έκανε και τη σούταρε, αφού η γυναίκα είναι ιατροφετιχίστρια και δικαιωματικά πρέπει να είναι μαζί μου.

    Όπως και να'χει, νομίζω οτι η προειδοποίηση είναι υπερβολική. Μη φοβάστε, κορίτσια. Γλείψτε γεννετήσιους αδένες ελεύθερα. Επίσης: ηβικές συμφύσεις, επιδιδυμίδες, όρχεις, βαλάνους, αδένες του Cowper και βολβοσπραγγώδεις μύες: ρουφήξτε τα όλα.

    Χαιρετισμούς,
    DH
     
  12. elfcat

    elfcat . Contributor

    Απάντηση: Ποιές τα πίνουν?