Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ποιος είναι ο πιο έντονος πόνος που έχετε λάβει ή σας έχει δοθεί;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος íɑʍ_Monkeץ, στις 22 Μαϊου 2015.

  1. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Είμαι λάτρης της πρόκλησης έντονου πόνου. Συνεπώς μου είναι δύσκολο να δώκω περιορισμένη απάντηση επ'αυτού.
    Θα το περιορίσω στην πιο πρόσφατη έντονη εμπειρία πόνου που έχω "χαρίσει":
    Bastinado με το rattan cane μου. Απ'τις αντιδράσεις, θαρρώ πως έτσουξε ικανοποιητικά  
     
  2. gaby

    gaby Guest

    Απίστευτοι πόνοι στις ρόγες, συνδυασμός μαστίγιου και πενσών. Και κάτι άλλο…* Και κάτι ακόμα…*

    Η αξέχαστη πρώτη φορά που προκάλεσα πόνο στον εαυτό μου, σε ένα task που μου είχε ανατεθεί. "Πάρε την μεσαία βέργα για φύλλο και χτύπα μια φορά τα βυζιά σου, το task είναι να παραμείνεις σιωπηλή και να μην ακουστεί άλλος θόρυβος πέρα από το χτύπημα." Είχα σκεφτεί πως δεν είναι και τίποτα και σαν πόσο να πονάει δηλαδη, δεν είχα νιώσει κανέναν φόβο. Φιλότιμη ήμουν εκείνη τη μέρα, κατέβασα την βέργα στα βυζιά μου με όλη μου τη δύναμη. Θόρυβο δεν έκανα, γιατί μουγκάθηκα από την έκπληξη, ήταν απίστευτα δυνατός ο πόνος. Δεν θα το ξεχάσω ποτέ μου…  

    Αν είμαι μαζοχίστρια με την έννοια της παθητικής αλγολαγνείας, ακόμα δεν ξέρω. Νομίζω ότι ο κάθε αλγολάγνος έχει μια τελείως ιδιαίτερη σχέση με τον πόνο και λίγο ως πολύ αχαρτογράφητη, εγώ ακόμα ανακαλύπτω περιοχές πάντως. Νομίζω επίσης πως ο πόνος είναι πόνος και δεν μπορεί να αναχθεί σε τίποτα άλλο, αν είναι πραγματικός πόνος. Για μένα έχω συμπεράνει ότι η παλιά μου υπόνοια πως μέσα από τον πόνο μπορεί κάποιος να φτάσει στην αγάπη ήταν μια φενάκη. Το μέγα ευτύχημα ήταν ότι η αγάπη δεν είναι διόλου φενάκη.

    * Επειδή κάθε Κυρίαρχος έχει τον δικό του τρόπο να αφήνει την υπογραφή του στο σώμα αυτής που του ανήκει και επειδή τις υπογραφές Του πάνω μου τις λατρεύω, δεν θα ήθελα να πω πιο πολλά…  
     
  3. Xarhs

    Xarhs Hard limits: Μπουζούκια, Δράκοι και Μονόκεροι

    Σηκώνεσαι το πρωί και πριν καλά καλά ξυπνήσεις τσακ χτυπάς το μικρό δαχτυλάκι του ποδιού στην γωνία του κρεβατιού/επίπλου @#%#$^@#$^#, τουλάχιστον ξυπνάς αμέσως δεν χρειάζεσαι ούτε καφέ.

    Και άλλο ένα να σου πιαστεί κάποιο δάκτυλο στην πόρτα του αυτοκινήτου.
     
  4. lexy

    lexy .ti.va.

    @Xarhs
    είναι βέβαιο ότι έχεις απρόσεκτα δάχτυλα. Έχεις τιμωρηθεί για αυτό;  
     
  5. κραμπα στη γαμπα.....
     
  6. Xarhs

    Xarhs Hard limits: Μπουζούκια, Δράκοι και Μονόκεροι

    @lexy το κάνω και μόνος μου, από την στιγμή που ξυπνήσω τιμωρώ τον εαυτό μου χτυπάω ένα δάκτυλο, ένα πόδι, ξανά το πόδι κτλ. Τύφλα να χε η μικρή Αννούλα    (EDIT: η να το πω πιο σωστά για να κολλάει με το forum Η μικρή σαδίστρια Αννούλα)
     
  7. gazza

    gazza Regular Member

    Αντι για τη μπάλα να σε κλωτσήσει στα αρχίδια..πόνος ανεκτίμητης αξίας...
     
  8. Xarhs

    Xarhs Hard limits: Μπουζούκια, Δράκοι και Μονόκεροι



     
     
  9. whisperer

    whisperer Regular Member

    οταν προσγειωνεσαι απο αλμα στο ποδι αλλου,αισθανεσαι το πελμα να διαχωριζεται απο το υπολοιπο ποδι ενω παραλληλα ακους το κρακ κρακ απο τα κοκκαλα που τριβονται καθως πανε βολτα σε διαφορετικες κατευιυνσεις,σφαδαζεις ,το ποδι παραμορφωνεται και τα πρωτα λεπτα του αφτερκεαρ με τη σακουλα παγο στο τουμπανιασμενο αστραγαλο ειναι χειροτερα κι απο το χτυπημα το ιδιο.

    χειροπαιδες καρπους αστραγαλους,
    κλιπς στις ρογες και στο μουνακι
    και cane
     
  10. Dapom

    Dapom Contributor

    Spanking με κλιμακόμετρο...σαν διπλό άκαμπτο cane....θα το θυμάται για πάντα
     
  11. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    @whisperer ,@gazza @dark explorer και λοιπά γατάκια, τι να μου πείτε εσείς για πόνο...
    ξέρετε πως πονάει να σου βάζει γκόλ και να σε αποκλείει κάποιος Χάρα ,Μάρα Σάρα, πως τον λέγανε, στο 90, και να στο βάζει οχι με σουτ, όχι με κεφαλιά, με το βυζί ρε πούστη μου!
    ΠΌΝΟΣ,αβάσταχτος πόνος ...ενας μήνας έχει περάσει κι ακόμα τσούζει!   
     
  12. Black Butterfly

    Black Butterfly Αηδιασμένη

    Προσπαθούσαμε ένα τσούρμο άσχετοι να παίξουμε baseball στο σχολείο και αντί να χτυπήσω την μπάλα, χτύπησα ακριβώς εκεί με το ρόπαλο έναν συμμαθητή μου, που είχε σταθεί από πίσω μου. Ελπίζω να έχει καταφέρει να κάνει οικογένεια, γιατί αν θυμάμαι καλά από την έκφρασή του, πρέπει να τον διέλυσα.  

    PS.Δεν είμαι σαδίστρια. Αν ήμουν, δεν θα είχα χτυπήσει αυτόν, αλλά κάποιον άλλον.