Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ποιος είναι ο πιο έντονος πόνος που έχετε λάβει ή σας έχει δοθεί;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος íɑʍ_Monkeץ, στις 22 Μαϊου 2015.

  1. nikossub93

    nikossub93 Contributor

    Αν δεν γίνομαι αδιάκριτος η περιτομή ήταν κατοπην διαταγής?
     
  2. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    Ναι, του γιατρου!
     
  3. MrEntropy

    MrEntropy Regular Member

  4. Zacharias

    Zacharias New Member

    Προσωπικά δεν θα μπορούσα ποτέ να ξεχωρίσω έναν οξύ πόνο. Δύο τρεις ίσως, αλλά ποτέ έναν.
    Αν χρειαζόταν να ξεχωρίσω, τότε σίγουρα τα κατά καιρούς μαστιγώματα στοχευμένα στην κεφαλή του πέους. Ενιωθα ολο τον πόνο του σύμπαντος να ερχεται πάνω μου, το θεωρούσα και ελαφρώς άδικο.

    Ο ψυχικός πόνος, όταν με άφησαν με εφτάρι βελονισμένο ρεύμα και πήγαν να δουν ψηφοφορία σαρβαηβορ(πρώτη φορά που νόμιζα οτι θα πεθάνω)

    Και επίσης θα έβαζα, μια εμπειρία της παραπροηγούμενης δεκαετίας. Όντας ανάσκελα με τα πόδια δεμένα πανω σε ορθή γωνία και τους όρχεις σε χαμπλεράκι απο πίσβ, ανέμενα τις σύνηθες βελόνες από ομάδα αρκετά μεγαλύτερη σε ηλικία. Αντι αυτού, πέταξε μια κυρια "ας λιποθυμήσει, εχει μπροστά του ζωή". Θυμαμαι οτι εκανα εμετό απτο ουρλιαγμα. Να μην τα πολυλέω, όταν ξαναπέκτησα τις αισθήσεις μου εμαθα οτι πρέπει να αφαιρεθούν 3-4 σακοράφες, αυτες για πουλερικά, για ψήσιμο. Φυσικα ξαναλιποθύμησα κατα την αφαιρεση.

    Γενικα πάντως, ΟΣΟ δυνατός και ναναι ο σωματικός πόνος, δεν συγκρίνεται με την αυτούσια καθαρόαιμη αγωνία επιβίωσης. Ειδικά οταν συναντάς ομάδες για πρώτη φορα.

    Και φυσικά, ΟΣΟ δυνατη και ναναι η καθαρόαιμη αγωνια επιβιωσης, δεν συγκρίνεται με τον πόνο μιας απώλειας. Διότι τα παιχνίδια μας είναι στιγμιαία, παρόδικα. Η απώλεια μένει
     
  5. Seras Victoria

    Seras Victoria My "give a fucks" are on vacation Contributor

    Σήμερα, στην απονεύρωση του δοντιού μου.
    Ο χειρότερος με διαφορά.
     
  6. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    Εγώ πάντως δεν μπορώ να πω ότι είχε τόσο μέγιστη πόνο.
    Πιο πολύ ήταν ο φόβος...
     
  7. Prefusion

    Prefusion New Member


    Respect.
    Χειρουργικός πόνος σε οστά του κρανίου για εμένα. Διάφραγμα , μια παλιά τεχνική που σου χώνουν 100 κιλά γάζες μέσα στην μύτη. Έπειτα σου χώνουν την αναρρόφηση μέσα στην μύτη και στις διάφορες κοινότητες που επικοινωνούν με την μύτη ή τουλάχιστον αυτή είναι η αίσθηση.
    Έτρεχε ιδρώτας, δάκρυα και σάλια μαζί. Ετρεμα από τον πόνο. Κι ο γιατρός να λέει "ε δεν κάθεσαι όμως κι εσύ".
    Πραγματικά, ένιωθα να μου ξύνει τα οστά του κρανίου.

    Πρόκληση πονου;
    Σίγουρα όχι λιποθυμίες και αιμορραγίες. Ούτε λαμβάνω ούτε και δίνω. Το ίδιο και στα γεννητικά όργανα, αποφεύγω. Υπάρχουν τόσα άλλα μέρη του σώματος, θα πάω εκεί που κάποιος είναι ανατομικά κατασκευασμένος να παίρνει ηδονή;
    ...
    Αλλά νομίζω πως έχω ραπίσει πάρα πολύ άγρια πατούσες, έχω ακούσει εντυπωσιακά ουρλιαχτά.
    Πατούσες ειναι. Τι μπορεί να πάθουν;
    Το ίδιο και πρωκτικό. Έχουν ζητήσει να μπω χωρίς καμία προετοιμασία. Σκληρό και επίπονο γαμήσι.
     
  8. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Μπορούν
     
  9. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Για ρώτα αυτούς που πέρασαν από Μπουμπουλίνας να σου πουν.
     
  10. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Τα πέλματα αποτελούνται από 26 οστά, 33 αρθρώσεις και περίπου 120 τένοντες, όλα απαραίτητα για το βάδισμα και την όρθια στάση.
    Ο φάλαγγας έχει αφήσει δια βίου αναπηρίες.
     
  11. Prefusion

    Prefusion New Member

    Είναι ο γραπτός λόγος... και κακό χιουμοράκι, αυτοσαρκαστικό .
    Καλά κάνετε και το επισημαίνετε γιατί στον γραπτό λόγο μπορεί να φαίνεται ότι προτρέπω να το κάνει οποιοσδήποτε και χωρίς κανέναν κίνδυνο.

    Να το εξηγήσω ακόμα περισσότερο το χιουμορακι
    Η βλακεια για την ηδονή φτάνει σε απερίγραπτα σημεία. Απροφύλαχτο σεξ χωρίς λιπαντικό και προκαταρκτικά, επιτηδευμένα, γιατί μας άρεσε το σκληρό σεξ. Αποτέλεσμα μύκητες. Τουλάχιστον τους ξεπέρασα γρήγορα, ενώ η σύντροφος ήταν σταθερή και κάναμε εξετάσεις. Αλλά η βλακεία της κάβλας μπορεί να σε παρασύρει ανά πάσα στιγμή. Έτσι κι εγώ που παραπάνω γράφω ότι ταχαμου δεν φτάνω σε άκρα, ε, πιστεύω πως έχω παρασυρθεί από την διέγερση που μου έφερνε η πρόκληση πόνου. Υπέροχα ουρλιαχτά, αλλά ας το ξανασκεφτούμε.
     
  12. Prefusion

    Prefusion New Member

    Οστά έχει σίγουρα περισσότερα! Το έχω δει στο Bing που είναι καλύτερο από την Google!