Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ποιος είναι ο πιο έντονος πόνος που έχετε λάβει ή σας έχει δοθεί;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος íɑʍ_Monkeץ, στις 22 Μαϊου 2015.

  1. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

     
     
  2. Lacrima

    Lacrima Regular Member

    Και στο καλάμι λόγω στραβομάρας, δεν είναι λίγος ο πόνος.
    Είναι πολλά χρόνια που έχουν περάσει, αλλά θυμάμαι οτι είχα πέσει κάτω απο τον πόνο κι έβριζα  
     
  3. Maze_

    Maze_ Maze

    Όταν διαπέρασε η βελόνα την γλώσσα μου ο πόνος μεταφέρθηκε μέσω αυτής στον εγκέφαλο μου.Ενώ η αίσθηση ήταν ακόμα δυνατή ετοιμάστηκα για την δέυτερη τρύπα,αυτή την φορά ο πόνος ήταν εντονότερος....(είναι σαν να τρώως σφυρία,σήμερα την έφαγα στο νύχι οπότε είναι κάπως παρόμοια η αίσθηση).
    Το τρύπημα στην ρώγα είναι σαν να σε περνάει ηλεκτρική τάση και τσιτώνει όλο το κορμί σου!
     
  4. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Καλα.....με εχει χτυπησει αυτοκινητο....εχω σπασει γονατο και δεξι γοφο....σας τρωω λαχανο  
     
  5. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    εκλεισε με δυναμη η πορτα του σπιτιου μου (αλουμινενια αν θυμαμαι καλα) στα δαχτυλα ολου του χεριου μου ημουν 11 χρονων με μηδαμινες αντοχες στον πονο... απορω ακομη που δεν εσπασα τιποτα.
    το σοκ ηταν μεγαλο. δεν ενιωσα τοτε τον πονο αλλα οταν ανοιξε η ξαδερφη μου την πορτα και εβγαλε το χερι μου.. κοντεψα να πηδηξω στο ταβανι.
     
  6. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    εγω παντως δε πονεσα τοσο πολυ εκεινη την ωρα! απλως ενιωσα τη βελονα να με τρυπαει. μια ενοχληση.
    μετα πονουσα... :Ρ
     
  7. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    κολικος νευρου.στο νοσοκομειο παρακαλουσα να μου κανουν ενεση με παυσιπονο και δεν γινοταν γιατι στις 12 θα εβγαιναν τα αποτελεσματα απο τις εξετασεις.απο τις 7 πηγαινα σαν το εκρεμες δεξια αριστερα
     
  8. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    δε μπορω ειλικρινα να θυμηθω ποιος ηταν ο χειροτερος μου πονος.
    θα ελεγα ο μετεγχειρητικος, ή ο κολικός.
    αλλα και παλι δεν ειμαι σιγουρη.
    πλεον εχω αλλο επιπεδο αντοχης πονου.
    α , ναι. κολικός. εκεί καταλήγω.
     
  9. Black Butterfly

    Black Butterfly Αηδιασμένη

    Έχω 5 διδακτορικά σ' αυτόν τον πόνο. Κανείς δεν με ξεπερνάει.  
     
  10. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    ευχαριστως να σου παραχωρησω το χρυσο μεταλλιο 
     
  11. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Νομίζω ότι η απάντηση του @peleas με κάλυψε...
    Το να χάσω την εμπιστοσύνη μου για άνθρωπο που δεν περίμενα ποτέ ότι θα το επιτρέψει αυτό να γίνει..
     
  12. Nomad

    Nomad Keyser Sose

    Οτιδήποτε συντριπτικό. Ολα τα αλλα κουμανταρονται.