Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ποιος είναι ο πιο έντονος πόνος που έχετε λάβει ή σας έχει δοθεί;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος íɑʍ_Monkeץ, στις 22 Μαϊου 2015.

  1. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Με διαφορα ο πονος της απωλειας αγαπημενου ανθρωπου.
     
  2. noC

    noC she is a teleiophile.

    Λοιπον, μπρουμυτα στο πατωμα ενιωθα τα ακροδαχτυλα μου να καιγονται απο τη δυναμη του παπουτσιου που τα πιεζε.
    Νομιζα θα σκασουν . Οταν αρχισαν να μουδιαζουν αρχισα να σπαρταραω μιας κι ειχε μυρμηγκιασει ολο μου το χερι τοση "ωρα" σε ακινησια σε συνδυασμο με την πιεση .
    Ομολογω οτι το μυαλο μου ηταν διαρκως εκει αν και προσπαθουσα να μη δωσω σημασια, μου φαινοταν τοσο ενοχλητικο κ εκνευριστικο το "γαργαλητο". Μεχρι που αρχισα να τα νιωθω τοσο κρυα κ συνεπως αυθορμητα κουνηθηκα λιγο παραπανω μαλλον απ οσο επρεπε . Εσφιγγα τα ματια μου μεχρι που τα ανοιξα καθως ενιωθα και παλι να κυκλοφορει το αιμα σ εκεινη την περιοχη. Εκει που πηγα να το ακουμπησω ισα ισα με το μαγουλο μου ενιωσα ολα τις νευρικες ινες του κορμιου μου να τεντωνουν. Οχι απλα δεν ενιωθα μουδιασμα, ειχα μεινει ακινητη σε μια ευθεια, τεντωμενη κοιτωντας τον τοιχο. Θα το θυμαμαι για παντα το συγκεκριμενο χτυπημα στους γλουτους με αυτο το καλωδιο .

    Κατι αλλο ομως το οποιο με ποναει απιστευτα ειναι η αδιαφορια.
    Προσπαθουσα καποτε να συμβιβαστω με αυτη αλλα διαπιστωσα οτι δε με βοηθαει .
    Πουθενα.
     
  3. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    οχι bdsm, νοσοκομείο, διασωληνωμένος, στην πεταλούδα, εκαναν μαλακία, τράβηξαν μετά τον αέρα από την φλέβα, μη σου τύχει..
     
  4. Koproskylo

    Koproskylo Regular Member

    ...Μια φορά μου έπεσε ένα πενηντάευρο απο την τσέπη. Ακόμα πονάω  
     
  5. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    σε έδειρε ο Μάστερ στο σπίτι μετά;
     
  6. InsideOut69

    InsideOut69 New Member

    πατησα σε ηλικια γυμνασιου στη παραλια μια δρακαινα.. εχω καλη αντοχη στο πονο αλλα και παλι δεν με θυμαμαι να εχω ουρλιαξει ποτε ετσι  
     
  7. Δεν έχω λάβει ποτέ πόνο από άνθρωπο. Μου αρέσει όμως πολύ να βλέπω τους άλλους να πονανε.
    Ένας από τους αγαπημένους μου σκλάβους έκανε τα παντα προκειμένου να ικανοποιήσει της σαδιστικες τάσεις μου, και να βλέπει την ευχαρίστηση στα μάτια μου με το να υπερβαίνει τα όρια του. έτσι λοιπόν μια μέρα αποφάσισε να τρυπήσει κατα μήκος το πέος του με πινέζες μέχρι μέσα βαθιά και ταυτόχρονα είχε βάλει στην ουρήθρα του ένα στυλό.
    Μετά από όλα αυτά μου ζήτησε αν θέλω να τον πατήσω και με το τακούνι μου.
    Το εκανα. έκλαιγε σαν κοριτσάκι.
    Μετά από λίγο έβγαλε τον στυλό και εχυσε πάνω στο παπούτσι μου. πράγμα για το οποίο τιμωρήθηκε φυσικά.
    Από ότι μου είπε πόνεσε όσο καμία άλλη φορά λίγο πριν χύσει.
     
  8. Όταν μετά από πρώτη σωματική, και επίπονη για αυτήν, γνωριμία με νεαρή άπειρη σκλάβα, με ρώτησε την επόμενη μέρα αν τη σκεφτόμουν έστω και λίγο. Της απάντησα, όχι, σκεφτόμουν κάποια άλλη (με την οποία ήμουν ερωτευμένος).

    Αναρωτιέμαι ποιός από τους δύο πόνεσε πιό πολύ.
     
  9. sylviacross1965

    sylviacross1965 Regular Member

    Από τον πρωτο μου εραστη, για χαρη του το 'χα σκασει από το σπιτι και ειχα ερθει στην Αθηνα να μεινω μαζι του.Για χαρη του ξεπερασα τις αναστολες μου και κυκλοφορουσα δημοσιως ντυμενος με γυναικεια ρουχα, όταν μου ειπε πως με βαρεθηκε και ηταν ωρα να τα μαζευω και να ξεκουμπίζομαι. Εγω εβαλα τα κλαματα κι εκεινος με αρχισε στα χαστουκια, γονατισα και αγκαλιασα τα ποδια του και τον παρακαλουυσα κλαιγοντας να με κρατησει και δεν με ενοιαζε εάν πηγαινε με αλλους. Τοτε αυτος μου ζητησε να γδυθω τελειως , με αρπαξε και με πεταξε στοπατωμα ετσι όπως ημουν γυμνος, αρχισε να με μαστιγωνει με ολη του την μανια με την ζωνη του. Ο πονος ηταν αφορητος δεν με ειχαν ποτε δειρει ετσι. Όταν σταματησε, συνεχισα να τον παρακαλαω να με κρατησει, τοτε κι αυτος με γυρισε ανασκελα και με πηρε εκει στο πατωμα, ηταν η αρχη μιας νεας σχεσης μαζι μας.
     
  10. MALISTA

    MALISTA Regular Member

    ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΣΕ ΕΜΠΟΔΙΖΕΙ?????? ΚΑΝΤΟ...
     
  11. CaptainAfrican

    CaptainAfrican Light. Soul. The essence of One.

    Κολικός του νεφρού...δεν υπάρχει! Ισχυρότερος από της γέννας. Στην περίπτωσή μου ήταν επί 4...
     
  12. Έχεις γεννήσει και ξέρεις να φανταστώ?! ​