Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πολιτικές / Ακτιβιστικές / Παράνομες (Φαντασιακά)

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος Seirios_79, στις 1 Απριλίου 2015.

  1. Πολιτικές / Ακτιβιστικές / Παράνομες πράξεις που (φαντασιακά) θα συμμετείχατε ή σας ανεβάζουν την libido, όταν τις ακούτε (βάλτε και ένα αντίστοιχο link από εκείνες ως παραπομπή).
    Τα παράδειγματα / παραπομπές να είναι αληθινά περιστατικά / πρόσωπα.

    Πχ κάποια φαντασιώνεται ότι είναι η Μπάθορι....

    http://el.wikipedia.org/wiki/Ελισάβετ_Μπάθορι
     
    Last edited: 1 Απριλίου 2015
  2. brenda

    brenda FU very much

    Λουκρητία Βοργία....πάθη, έρωτες, ραδιουργίες, φημολογούμενη αιμομιξία, εγκλήματα, δολοφονίες....Μάλλον επειδή σ΄αυτήν την ζωή η όποια ηθική μας δεν μας επιτρέπει να λειτουργούμε κατ΄αυτόν τον τρόπο, η προσωπικότητά της μοιάζει μυθική, θα ήθελα να ζήσω λίγο από την ζωή της, το έχω φαντασιωθεί επανειλημμένα, κυρίως επειδή ήταν ανενδοίαστη, δεν ξέρω αν θα το άντεχα για πολύ, αλλά το πρόσωπό της μου ασκεί γοητεία.... 
        


    http://el.wikipedia.org/wiki/Λουκρητία_Βοργία
     

    Συνημμένα Αρχεία:

  3. Τι...έβαλαν στο εξώφυλλο την Κατερίνα Διδασκάλου?
     
  4. brenda

    brenda FU very much

    Μάλλον έπαιξε τον ρόλο στο θέατρο, μου αρέσει όμως, έχει μία συνετή παραφροσύνη στο μάτι, δε νομίζεις? 
     
  5. Δεν την έχω δει στο θέατρο, αλλά σε κάποιες σειρές και μια ταινία.
    Έχει μια εσάνς γυναίκας - παγίδας (ήταν καλή σε ένα επεισόδιο του Κόκκινου Κύκλου όπου έκανε την γυναίκα εκτελέστρια της Εταιρίας Δολοφόνων) μπολιασμένη με ερωτισμό πάντα.

    Αλλά.. ξεφύγαμε.

    Πίσω στο θέμα.
     
  6. lexy

    lexy .ti.va.

    Στην εφηβεία μου είχα διαβάσει τυχαία για μια τραπεζική ληστεία που συνέβη στη Σουηδία την δεκαετία του '70. Εκ τότε, φαντασιακά, είμαι όμηρη των ληστών  
    Δεν ταυτίζομαι με κανέναν εκ των πρωταγωνιστών -ληστών ή ομήρων. Με εξιτάρει - φαντασιακά - αυτή η κατάσταση 6ήμερης ομηρίας και ακόμα περισσότερο το γεγονός πως οι όμηροι στο πέρας της ομηρίας τους, υποστήριξαν τους ληστές κσθώς συναισθηματικά είχαν "δεθεί" με εκείνους (βλ. σύνδρομο της Στοκχόλμης -ο όρος προέρχεται από την συγκεκριμένη ληστεία).
     
  7. Yπέροχα  
     
  8. lexy

    lexy .ti.va.

  9. Ορίων

    Ορίων Omnia mors aequat

    Ο κυβερνοπόλεμος και το κυβερνοέγκλημα είναι αρκετά ενδιαφέροντα έχουν αυτό το διεγερτικό
    της επίθεσης άμυνας κατά την διεξαγωγή τους και την γενικότερη καταδίωξη τους από τις
    υπηρεσίες παντός τύπου, αναλόγως το έγκλημα μπορεί να είναι από την δίωξη ηλεκτρονικού,
    την ΕΥΠ, την interpol και πάει λέγοντας...


    Χάκερ κλέβει εικονικά poker chips του Zynga Poker αξίας $12 εκατομμυρίων!

    http://pokerlandgr.com/24415/poker-chips-zynga-poker-12
     
    Last edited: 3 Απριλίου 2015