Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πράγματα για τα οποία κανείς δε σε προετοιμάζει

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Relegand, στις 7 Μαϊου 2019.

  1. Relegand

    Relegand New Member

    Τι περίεργα πράγματα σας συμβαίνουν πάνω σ ένα session ή στο σεξ, για τα οποία κανείς δε σε προετοιμάζει ν αντιμετωπίσεις;

    Συνειδητοποιείς οτι στον γάτο της αρέσει να κοιτάει, κι αν ξεπεράσει τις cuckold τάσεις του μπορεί να νιώσεις κάνα πατουσάκι νότια.

    Bonus:

    Η πρόταση "Δεν λυγίζω απ αυτή τη μεριά"
     
  2. zaratoustras

    zaratoustras Regular Member

    Αυτο με γατο το επαθα και εγω !!!
    Στην αρχη οταν μπηκα στο δωματιο ολα ηταν καλα , τον χαιδεψα , τριβοταν στα ποδια μου, κατα την διαρκεια και αφου ειχε ανεβει η ενταση με την κοπελα στα τεσσερα και εγω πισω της , ενιωσα το βλεμμα του να με διαπερνα, να μου τρυπαει την πλατη.
    Κοιταω πισω μου και τον βλεπω, το βλεμμα του σαν βγαλμενο απο ταινια θριλερ να ειναι καρφωμενο πανω μου! Νομιζα οτι απο στιγμη σε στιγμη θα μου ορμησει και θα με ξεσκισει . Οταν πηγα στο τελος να τον χαιδεψω, πιο πολυ για να δω αν οντως ηταν ετσι η ηταν της φαντασιας μου, μου ξεσκισε το χερι χαχαχα
     
  3. Apocryphos

    Apocryphos Γένεσις 4:9-15

  4. whisperer

    whisperer Regular Member

  5. zaratoustras

    zaratoustras Regular Member

    Ετσι και χειροτερα χαχαχα
     
  6. Apocryphos

    Apocryphos Γένεσις 4:9-15

    Είναι που κάνει check στη γκόμενα ο γάτος του στυλ ""κάτω τα κουλά σου από το αφεντικό μου ειδάλλως σε γάμησα...".
     
  7. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Αφεντικό; το γατί;
     
  8. Apocryphos

    Apocryphos Γένεσις 4:9-15

    Έχεις δίκιο. Δε μπορώ να διαφωνήσω όντας και εμού γατάνθρωπος (έχω κηδέψει δύο φορές γατούλες ετών 16 και 17 αντιστοίχως, οπότε νοώ).
     
  9. Ken Jackson

    Ken Jackson Imperious, choleric, irascible

    Τον αγαπάω !!