Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Προσωπικές εμπειρίες από κλυσματα, υπόθετα, ενέσεις...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος conner, στις 10 Ιουνίου 2015.

  1. conner

    conner Contributor

    Γεια σας. Ανοίγω αυτό το θέμα με σκοπό να πούμε τις εμπειρίες μας από κλύσματα, υπόθετα, ενέσεις. Πιστεύω οι γυναίκες που έχουν γεννήσει να συνδράμουν στην προσπαθεια μιας και όλοι γνωρίζουμε το κλύσμα στο οποίο υποβάλλονται. Όσο πιο αναλυτικά οι εμπειρίες, τόσο πιο καλά...
         
     
  2. Άντε να συνδραμω και σε αυτο το νήμα με την μεγάλη εμπειρία μου..

    Υποθετο:υποθετα μου έβαζε η μαμα μου όταν ήμουν πολύ μικρή και δεν έπινα το σιροπακι για τον πυρετό. έκτοτε δεν χρειάστηκε να βάλω ξανά γιατί προτιμούσα να πινω το σιροπακι απο το να μου βαλουν κατι στον κωλο..!

    Κλυσμα: μια φορά στην ζωή μου έχω υποβληθεί σε κλυσμα όταν γέννησα το πρωτο μου παιδι. Δε Θυμάμαι και πολλά γιατί πονουσα.. με γύρισε στο πλάι η καλή νοσοκόμα μου έβαλε το κλυσματακι στον πωπουδακο και με οδηγησε στην τουαλετα.εκεί, με μια ηρωική και πολύ γρήγορη προσπάθειά άδειασε εντελώς το εντερακι μου και γεννησα Κυρια. Στην δεύτερη γέννα δεν πρόλαβα να κανω κλυσμα γιατι σπασαν τα νερα μεσα στο αυτοκίνητο.. μόλις πήγα στην κλινική γεννησα αμέσως. Μουνι ολα τους τα εκανα. Τσισακια,κακακια,πλακουντας ολα σε ενα ...ρεσιτάλ οπτικοακουστικοοσφρηντικο...!

    Ενέσεις: όλα ξεκίνησαν όταν ήμουν νεογέννητο.. εκεί μου έκαναν την πρώτη ένεση konakion ,έπειτα ακολούθησαν τα εξής εμβόλια
    Διφθεριτιδας,κοκκυτη
    Πολιολμυελιτιδας
    Αιμοφιλου της ινφλουεντσας
    ηπατιτιδας β
    Ιλαρα
    Παρωτιτιδα
    Ερυθρα
    Φυματίωση

    Και δεν φταναν αυτα..ο παιδιατρος μου συνεστησε στην μαμα μου να κανω και για
    Ανεμοβλογια
    Μηνιγγίτιδα
    Ηπατίτιδα α
    Πνευμονιοκοκο
    Εποχιακης γρίπης
    Ροτα'ι'ο (3 δοσεις.με πεθανε ο πουστης..!.)
    Τα οποία και έκανα..

    Τέλος θα ήθελα να αναφέρω τις ενέσεις που μου κάνουν στον κωλο όταν με πιάνει γαστρεντεριτιδα και βοηθάν στον εμετό.

    Ελπίζω να σε καλυψα φιλε κονερ ...αν και κατι μου λεει πως δεν ήθελες ακριβώς τέτοια απάντηση,,.,,!
     
     
  3. conner

    conner Contributor

    Δεν ξέρω αν είναι αλήθεια, αλλά στο παρελθόν, κάνανε κλύσμα με σαπουνάδα. Και φυσικά τα κλύσματα δεν ήταντα μικρά του φαρμακείου αλλά 2 λίτρων...
     
  4. conner

    conner Contributor

    Επίσης να προσθέσω ότι καλό θα ήταν να γράψουν και όσες-όσοι έχουν κάνει κλύσμά ή ένεση σε άλλους, ή έχουν βάλει υπόθετα σε άλλους. Περιμένω όλες τις "νοσηλεύτριες" να συνδράμουν ...      
     
  5. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Κλυσματακι συχνα-πυκνα μονη μου. Το καλωδιο του ντους παει συννεφο. Επισης οταν εχω κεφια και μια φορα στο τοσο, προληπτικα, εχω αγορασει μια συσκευη Betadin για κολπικες πλυσεις μαζι με το υγρο για απολυμανση.
    Κανω και με χαμομηλι με την ιδια συσκευη για καθαρο κωλαρακι.
    Ποιος κανεις σημερα πρωκτικο χωρις πλυσεις ;!

    Εχω φαει κατι ενεσεις.....οσφυικες δισκοκηλες.....πονο στην μεση, στα ποδια, μαυρα τα κωλομερια 10 μερες!!!!
     
  6. conner

    conner Contributor

    Πολυ ενδιαφέρουσες εμπειρίες
     
  7. conner

    conner Contributor

    Συμφωνώ, κανένας και καμμία δεν κάνει πρωκτικό χωρίς κλύσμα. Επιβάλλεται για λόγους υγιεινής. Καμμία εμπειρία πιο πιπεράτη πχ νοσοκομεία κλπ? Να είσαι όσο πιο περιγραφική μπορείς αν γίνεται ...
     
  8. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Οχι, λυπαμαι δεν εχω κατι πιο πιπερατο  
     
  9. conner

    conner Contributor

    κρίμα  από υπόθετα - ενέσεις???
     
  10. Όταν λες πιο πιπερατη εμπειρία ??..!!!!!! Ότι τι?!? Βγήκαν υποθετα με πιπερι, μπουκοβο ,παπρικα και τετοια??!!?!!@  
     
  11. conner

    conner Contributor

    Απλά νομίζω ότι καλό θα ήταν να είμαστε πιο αναλυτικοί-περιγραφικοί. Εσύ για παράδειγμα θα μπορούσες να μας πεις πως σε ενημέρωσε η νοσοκόμα για το κλύσμα, αν έφερες αντίρρηση κλπ. Ή αν στα υπόθετα που σου έβαζε η μαμά σου καθόσουνα ή σε κυνηγούσε κλπ... Για τις ενέσεις πάλι, να μας πεις αν σου τθις κάνει άνδρας ή γυναίκα κλπ...
     
  12. ΔΕΝ ΠΑΣ ΚΑΛΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!