Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Προτιμώ να γαμάω........ (poll για άντρες)

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος female, στις 23 Μαρτίου 2008.

?

Προτιμώ να γαμάω... (poll για άντρες)

  1. Μουνί

    48 vote(s)
    31,0%
  2. Κώλο

    55 vote(s)
    35,5%
  3. Στόμα

    32 vote(s)
    20,6%
  4. Βυζιά

    1 vote(s)
    0,6%
  5. Άλλο (εξηγήστε)

    9 vote(s)
    5,8%
  6. Δεν μ' αρέσει να γαμάω

    10 vote(s)
    6,5%
  1. capeaway

    capeaway Regular Member

    Απάντηση: Re: Προτιμώ να γαμάω........ (poll για άντρες)

    Με καλυψες απολυτα!!! Δεν υπαρχει τιποτε πιο απολαυστικο απο αυτο. Το σωμα ακολουθει.
     
  2. JokerGemini

    JokerGemini Regular Member

    Οταν γαμησω το μυαλο,ΟΛΕΣ οι πορτες ειναι ορθανοιχτες μετα....
     
  3. Ride a Woman

    Ride a Woman Regular Member

    Απάντηση: Προτιμώ να γαμάω........ (poll για άντρες)

    Δε λεω μαλλον ετσι πρεπει να ειναι...........εγω παντως ξερω οτι το καλυτερο γαμησι το κανουν οι ''χαζες''.....!!!!!!
     
  4. female

    female Contributor




    Σεβαστή η άποψη περί μυαλών, έχει συζητηθεί άπειρες φορές. Τα δύο συγκεκριμένα νήματα αφορούν στο κυριολεκτικό και ουχί στο μεταφορικό.


    Τον πούτσο σας, σεβαστοί κύριοι, που τον βάζετε, στους εγκεφάλους;

    Η σχέση σώματος - μυαλού δεν υφίσταται;

    Δεν έχει ουδεμία σχέση η στάση, η δίοδος, ο χρόνος, οι συμβολισμοί, οι ρυθμοί, τα αγγίγματα με το μυαλό; Πάει πρώτα το ένα και μετά ακολουθεί το άλλο, και όχι ομού και ως ένα σύνολο; "Γαμάτε" το νου για να μεταβείτε μετέπειτα στο χαμερπές επίπεδο της σωματικότητας, λες και πρόκειται περί καταναγκασμού, σχεδόν; ("Τι να γίνει, έχουμε και σώμα, άντε να χύσουμε μπας και επανέλθουμε στην υψηλή μας πνευματικότητα...")


    Τι περιφρόνηση κι αυτή, που υφίσταται το έρημο το σώμα, το πτωχό σαρκίον το εξοβελισθέν υπό της θρησκείας στην ποταπή αμαρτία, τώρα περιφρονηθέν ως η απόλυτη παρακατιανή ύλη (λες και πρόκειται για λάσπη...) υπό των bdsm συμφορουμιτών... Τι διχασμός ... Άτιμα αμαρτογόνα δόγματα...



     
    Last edited: 27 Απριλίου 2008
  5. zinnia

    zinnia Contributor

    καλα..μη πιστευεις κι οσα λεγονται..τα περισσοτερα ειναι για εντυπωσιασμο . Που ξερεις...λεγε -λεγε ολο και κατι θα μείνει 


    ΥΓ. Οσο και να γαμηθει το ερμο το μυαλο..αμα το ματι μετα δει ενα τερας, να δεις για ποτε ξε-γαμιεται και φευγεις τρεχοντας,..
     
  6. G_E

    G_E Contributor

    Απάντηση: Προτιμώ να γαμάω........ (poll για άντρες)

    Πολύ σωστά Κυρίες μου. Θα συμπληρώσω μια μικρή τεχνική λεπτομέρεια. Για να γοητεύσεις ενα μυαλό θα πρέπει να διαθέτεις ο ίδιος. Και πάλι δεν αρκεί. Αλλιώς ο κάθε ιδιοφυής σπασίκλας θα γινόταν αυτομάτως ακαταμάχητος εραστής.
     
  7. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: Προτιμώ να γαμάω........ (poll για άντρες)


    +1 .....
     
  8. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Μα ειπα και εγω ? .... μονο εγω τα σκεφτομαι ? ... 
     
  9. cider

    cider Kitchen master

    Μιας και, καταπώς φαίνεται, η παρεξήγηση με τα μυαλά έχει λυθεί, να συνταχθώ κι εγώ με την πλειοψηφία. Ας όψεται αυτή η ρημάδα η περιτομή που έχει ελαττώσει τραγικά την ευαισθησία κει κάτω.
     
  10. Elysium

    Elysium Contributor

    Ρε παιδιά το μυαλό πως το γαμάει κανείς; Υπάρχουν τεχνικές, στάσεις, χρειάζεται προφυλακτικό, λιπαντικό κλπ; Έψαξα για σχετικό thread αλλά δε βρήκα. Μήπως εννοείτε τη γοητεία που ασκεί κάποιος ως "πήδημα μυαλού";

    Κι όχι τίποτα άλλο αλλά φαίνεται πως στις γυναίκες αρέσει κιόλας.

    Παρακαλώ βοηθήστε...
     
  11. JokerGemini

    JokerGemini Regular Member

    Οκ λοιπον.Αφηνω το μυαλο κατα μερος. Αλλωστε δεν εχω και καμια αναγκη να εντυπωσιασω οπως καποια κοπελια ανεφερε ποιο πανω μιλωντας στο γενικοτερο...

    Εχω το λοιπον να πω οτι,
    Οποιος τον κωλο δεν γαμει,πρεπει να υποφερει....
    Κωλοι γαμημενοι,ΠΑΝΤΑ δοξασμενοι..!!!
    Του κωλου η δοξα και του μουνιου η λοξα

    Και ολα αυτα διοτι , ετσι ειναι φιλοι μου η ζωη.Στενη,σα μονοπατι. Απο τον κωλο στο μουνι,δυο δαχτυλα...και κατι !!!!

    Αειντε παλι με καβλωσατε και πσχνω παλε κωλο... byeee ,bi , buy ,by,.....κλπ
     
  12. zinnia

    zinnia Contributor

    Μπα.. είναι ανέξοδο. Ούτε τεχνικές, ούτε λιπαντικά και προφυλακτικά. Λέγειν να διαθέτει, πολύ μπλα-μπλά, την ικανότητα να φτιάχνει εικόνες από τη μία, - να υπόσχεται το αδύνατο που θα το κάνει δυνατό- και από την άλλη έναν δέκτη ανοιχτό, κάποια έτοιμη να ακούσει το παραμύθι που έχει στο μυαλό της . Αυτό ελάχιστα έχει να κάνει με τον άνθρωπο στην πραγματικότητα , παρά μόνο με την ανάγκη του δέκτη να παραμυθιαστεί και να νοιώσει ψυχική ευφορία, έστω κι έτσι.

    Μερικές φορές δε χρειάζεται ούτε ξεχωριστό λέγειν. Φτάνει και το «καλημέρα» ή «το τι κάνεις», ένα κοπλιμάν και μια απλή χαζοκουβέντα, λίγο τουπέ, ένα στυλ διαφορετικό του μέσου όρου, για να λιώσει η άλλη και να φαντάζεται πως βρήκε τον Μάστερ των ονείρων της.

    Συμπέρασμα: Το θέμα είναι να θέλει κάποιος να παραμυθιαστεί, άρα να γαμηθεί «μυαλικώς». Αν το θέλει, τότε θα βρεθεί κι ο κατάλληλος που θα γίνει το μέσον για να το πετύχει. Πολύ λίγο έχει να κάνει μ αυτόν, (με την προσωπικότητα του, την εμφάνιση του, το αν στην πραγματικότητα ταιριάζουν τα χνώτα τους). Έχει να κάνει με το πόσο την εξυπηρετεί να ζήσει το σενάριο που θέλει να είναι η πρωταγωνίστρια.

    ΥΓ. Όλα τα παραπάνω, αλλάζοντας απλά το άρθρο, ισχύουν μια χαρά και στους άνδρες.