Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πρώτη bdsm εμπειρία

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος dp77, στις 9 Ιουνίου 2019.

  1. dp77

    dp77 male 77

    Είμαι άνδρας αρρενωπός ευπαρουσιαστος με τρόπους και γενικά πολύ ευχάριστος στη παρέα . Πέρα όμως από την εξωτερικη μου εμφάνιση μέσα μου βράζω σεξουαλικά. Από καιρό αναζητούσα να βρεθώ με ζευγάρι ή με γυναίκα μονη και να είμαι εγω σε παθητικό ρόλο να με δέσουν και να με πηδήξουν. Έπειτα από πολλές αναζητήσεις στο ίντερνετ χθές το βράδυ συμβαίνει το μοιραίο. Ανταποκρίθηκε ένα ζευγάρι που το ενδιέφερε το προφίλ μου. Κανονίσαμε να βρεθούμε σε ένα ξενοδοχείο χωρεί καν να έχουμε αλλάξει φωτογραφίες ή να έχουμε μιλήσει στο τηλέφωνο πέραν των κάποιων αναγκαίων μηνυμάτων για τις συννενοησεις. Έφτασα πρώτος και τους περίμενα. Όταν χτύπησε η πόρτα με περιμενε μια ευχάριστη έκπληξη. Η κοπέλα πολύ όμορφη και ο άνδρας της ένα συμπαθητικό παιδί στη ηλικία μου ( 40) των Κ και Ε. Αφού ήπιαμε ένα ποτό και χαλαρωσαν ξεκίνησα να χαϊδεύω την Ε στην πλάτη και εκείνη έπαιζε με τον Κ. Την εγδυσα και αποκαλύφθηκε ένα πολύ όμορφο καθαρο σώμα ..την έστησα στα 4 και άρχισα να της γλείφω το μουνάκι της που το είχε περίποιημενο με κάποιες τριχουλες. Αφού την έγλυψα μου λέει.
    Έλα εδώ αγόρι μου να γλυψουμε μαζί τον Κ
    Εγώ αμέσως ανταποκριθηκα και επισα θέση δίπλα της. Ο Κ είχε ένα καυλι πιο χοντρό και μακρύ από το δικό μου και ήταν πέτρα. Πρώτη φορά έγλυφα πουτσα και το έκανα σαν να το ήξερα χρόνια.ηταν τέλειο η Ε και εγώ να του γλυψουμε την πουτσα και τα αρχιδια.
    Έπειτα μου λεει η Ε
    Γλυψε τον καλά έτσι του αρέσει. Εγώ θα σας κοιτάω και θα βλέπω τα αγόρια μου.θελω να τον κάνεις πέτρα να σε γαμησει.

    Εγώ έγλυφα παθιασμένα την πουτσα του όσο εκείνοι φιλιωντουσαν.

    Μετά με ξάπλωσαν ανάσκελα κ με έδεσαν ώστε να μην κουνιέμαι και Κ μου έδωσε το καυλι του στο στόμα μου και η Ε με έγλυφε και ετοίμαζε την τρύπα μου με τα δάκτυλα της ώστε να με γαμησει ο Κ.
    Έτοιμος είναι άνδρα μου! Του λέει. Η τρυπουλα του σε περιμένει να την σκίσεις.
    Και έτσι έγινε.

    Με έστησαν σαν 4 μου άνοιξαν τον κώλο και για βλέπει καλά η Ε και έχωσε το καυλι του
    στον κώλο μου μέσα βάζοντας λιπαντικό.

    Ξεκώλιασε τον ! Έλεγε εκεινη ενώ με χτύπαγε στον κώλο και εγώ βογκουσα.

    Αφού με πηδηξε σε εκείνη την στάση με κλοτσαει να γυρίσω.
    Τώρα εγώ στηνω στα 4 την Ε και με βάζει και την πηδάω όσο εκείνη γλύφει τον Κ.
    Θελω να γίνω η πουτανα σας .. έλεγε
    Σου αρέσει που σε πηδάω μπροστά στον άντρα σου πουτανακι?
    Ναι απαντούσε
    Δεν θα με πηδάτε μόνο εσείς αλλά και εγώ!

    Συνεχίσαμε έτσι μέχρι που σταμάτησαμε. Ο Κ είχε καυλώσει σαν τρελός και ήθελε να χύσει στον κώλο μου.
    Αφού με ξάπλωσαν ανάσκελα και με έγλυψε ξανά η Ε ήρθε το τελειωτικό σκισιμο. Μου σηκώνουν τα πόδια κ μου μετα δένουν με τα χέρια και καρφωνει ο Κ δυνατά.
    Σκίσε τον.!
    Θέλω να σε βλέπω να γαμας τον κώλο του έλεγε η Ε όσο επαιζε το μουνάκι της
    Τελικά εχυσε στον κώλο μέσα και ήταν τέλειο.

    Η Ελένη έπειτα ήρθε πάνω μου κάθισε ανάποδα ώστε να βλέπω το μουνι της και με έγλυφε και έχυσα και εγώ στο στόμα της.
    Ήταν μια υπέροχη εμπειρία και θέλω να τους συναντησω ξανα.
     
  2. MAZOCH

    MAZOCH θα ήθελα να είμαι gay BDSM πουτάνα ( παθ. )

    αυτή δεν είναι BDSM εμπειρία
     
  3. dp77

    dp77 male 77

    Ίσως για εσενα να μην είναι. Όμως για εμένα που ένιωσα υποταγή ήταν. Σε ευχαριστώ για το σχόλιο.
     
  4. anima0

    anima0 Regular Member

    Ευχαριστώ που τη μοιράστηκες
     
  5. Jemme53

    Jemme53 Regular Member

    Ωραιος! Και το ζευγαρακι υπεροχο που σου χαρισε τόση απόλαυση. Μακαρι να τους γνώριζα και εγω)