Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πρὠτη kinky εμπειρία (switch)

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Curious_1992, στις 28 Φεβρουαρίου 2019.

  1. Curious_1992

    Curious_1992 New Member

    Καλησπέρα! Νέος στο "χὠρο" και χωρίς πολλές εμπειρίες αποφάσισα να μοιραστώ τη μία απὀ τις δύο εμπειρίες που με οδήγησε στα πιο.. περίεργα ας το πούμε γούστα στο sex.

    Ήταν με την τότε κοπέλα μου. Ήταν στα γόνατα και έπαιζε με το πέος μου, τόσο με τα χέρια όσο και με το στόμα. Όσο χρησιμοποιούσε τη γλώσσα της στο κεφάλι του, κρατιόταν απ'τους γλουτούς μου για να έχει μια σταθερά. Κρατιόταν και χαίδευε. Μόνο χαίδευε, μέχρι που κάποια στιγμή, δε ξέρω πως της ήρθε, όπως μου έπαιρνε πίπα, άρχισε να πλησιάζει πιό κοντά στη τρύπα και τελικά ξεθάρρεψε και γλίστρησε δυό δάχτυλα μέσα! Ήταν η πρώτα φορά που κάτι εισερχόταν εκεί πέρα και ήμουν σοκαρισμένος. Ένιωθα ότι είχε ξεπεράσει ένα όριο που ονειρευόμουν να ξεπεράσει κάποια γυναίκα. Απ'το σοκ προσπάθησα αντανακλαστικά να ξεφύγω κινούμενος προς τα μπρός, πνίγοντας την καθώς έμπαινα πιο βαθιά στο λαρύγγι της. Αυτό της άρεσε πολύ και έβαλε τα δάχτυλα της πιό μέσα, κάνοντας με να νιώθω τόσο περίεργα όσο και ευχάριστα. Καταλαβαίνοντας οτί πήγαινε έτσι η φάση, άρχισα συνειδητά να την πνίγω πιο πολύ με τον πούτσο μου και αυτή χωνώταν πιο βαθιά στο πρωκτό μου, δημιουργόντας ένα είδος ''αγώνα'' του ποιός θα εξαντλήσει τον άλλον πρώτο. Κάποια στιγμή δεν άντεξα άλλο και τελείωσα μέσα στο στόμα της. Τα κατάπιε κατευθείαν και χαλαρώσαμε.

    Ίσως το καλύτερο ήταν το σχόλιο της μετά. Εγώ καθόμουν και έλεγα μέσα μου "μαλάκα απο πού προέκυψε αυτό?" και αυτή γυρνάει και μου λέει:"απόψε ήταν πολύ ωραία... δε καταλαβαίνω, δε κάναμε και τίποτα ιδιαίτερο.." Ακόμα δεν έχω καταλάβει αν με τρόλλαρε ή όχι, ποτέ δεν είχαμε ξανακάνει κάτι τόσο kinky
     
  2. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Περίεργα γούστα..?
    Πέος..?
    Πρωκτός..?
    Χαλάρωσε...
     
  3. Alice in wonderland

    Alice in wonderland sui generis Contributor

    2 δάχτυλα από την πρώτη φορά;
    Όπως λεν και οι φίλοι μας τα αμερικανάκια you're a natural...  
     
  4. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Σεξ. Αντε έστω και κινκυ σεξ.
    Το switch, τι δουλειά έχει?
    Switch είναι ένα άτομο που εναλλασει ρόλο, μια είναι. Top και την άλλη είναι bottom. Πρακτικό παράδειγμα, δένει και μαστιγώνει και την άλλη το δένουν και μαστιγωνουν. Τα δύο δάκτυλα δεν έχουν καμία σχέση μ αυτό.
     
  5. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Δε σε trollαρε.
     
  6. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Ρε σεις μην τον αποπαίρνετε τον άνθρωπο, νέος και χωρίς εμπειρίες δήλωσε, για όνομα!

    Ερωτήσεις προς τον O.P.:

    1. Είπες ότι αυτό ονειρευόσουν να το ξεπεράσει κάποια κοπέλα. Το "αυτό" ήταν το να σου βάλει δάχτυλο πίσω ή η ιδέα του να πάρει τον έλεγχο και να σε χρησιμοποιήσει;
    2. Κάνατε κάτι πιο προχωρημένο από αυτό;

    ΥΓ: Για τους παροικούντες το δάχτυλο πίσω μπορεί να μην είναι τίποτα το ιδιαίτερο αλλά μην υποτιμάτε το σοκ που μπορεί να φάει κάποιος αν του γίνει για πρώτη φορά και του αρέσει και από πάνω.
     
  7. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Δεν αντιλέγω.
    Αυτό γιατί υποδηλώνει switchάρισμα; Είναι γύρισμα μπιφτεκιού;
     
  8. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Όχι, δηλώνει άγνοια του O.P, κάτι που δεν έκρυψε.
     
  9. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Καλά, κι αυτοί που δήθεν γνωρίζουν, έχουμε δει τι θεωρούν για τον άνδρα που δίνει τον πισινούλι του.
    Ελπίζω ο νέος μας ντελικανής να τα βάλει στη σειρά.
     
  10. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Who cares? Σε όποιον αρέσει αρέσει και λογαριασμό δεν έχει να δώσει σε κανένα.

    Υπάρχουν και οι προβληματικοί σαν εμένα που τους αρέσει η ιδέα αλλά στην πράξη ζορίζονται, όχι φυσικά για λόγους ιδεολογίας, αλλά για καθαρά πρακτικούς  
     
  11. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Δυο δακτυλα, και τρια, απο την κοπελια δε συνιστουν ουτε εγκλημα κατα της κινκυ ανθρωποτητας, ουτε ειναι switch, ουτε gay, ουτε bisexual, ουτε gender fluid, δεν ειναι τιποτα τιποτα τιποτα για να γινεται νταβαντουρι και χαμος. Αμα το γουστραρει με γεια του και χαρα του, αντι να ανοιγετε παρτιδες, ανοιχτε καλυτερα κανα φυλλο. Η κινκυ ανθρωποτητα εχει αναγκες, και σε τυροπιττα και σε μπακλαβα.
     
  12. JohnPA

    JohnPA Regular Member

    Εμένα ή γυναίκα μου μου το κάνει χρόνια αυτό ξεκίνησε με ένα δύο δάχτυλα και κατέληξε με όλο τον καρπό δεν βρίσκω τίποτα τό σοκαριστικό από την στιγμή που το θέλουμε και οι δύο