Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πως ξεκινήσατε

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος LeoNaRDo, στις 25 Ιουνίου 2015.

  1. LeoNaRDo

    LeoNaRDo New Member

    Οπως ξερουμε ενα ερωτικο παιχνιδι δεν θεωρειται BDSM, παρ'ολα αυτα υπαρχει ενα σημειο που καποιος μπορει να πει οτι πλεον συμμετεχει σε κατι τετοιο.

    Ποια κ πως ήταν ή πρώτη σας φορά που εμπλακηκατε σε BDSM κατάσταση? Τι σας εμεινε από αυτό?
     
  2. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    *Πως ξεκινήσατε*;

    Mπουσουλώντας, step by step.-
     
  3. aethereal

    aethereal Guest

    "πάνω απ τα σύννεφα.."
     
  4. astarti

    astarti Love beyond Reason

    Δεν αποκαλύπτω τέτοιες πληροφορίες δημοσίως...Πάντως, αυτό που μένει μετά την πρώτη φορά ποικίλλει αναλόγως του ατόμου που επέλεξες για partener..Αν δεν είναι γνώστης ή άπειρος ή μπηκε στο χώρο για να βγάλει τα προσωπικά του απωθημένα , την έκατσες κοινώς...
     
  5. Την έκατσες... και την "πληρώνουν" οι επόμενοι
     
  6. katerina

    katerina Regular Member

    σοκαριστικα ομορφη... μου εμεινε η ανοριμοτητα του  
     
  7. Koproskylo

    Koproskylo Regular Member


    Γεννήθηκα.
     
  8. Ήταν Άυγουστος....
     
  9. dimst

    dimst New Member

    Πολύ ωραίο νήμα!! εγώ επειδή αναγκαστικά δεν έχω κάτι να απαντήσω θα περιμένω εδώ για λίγο διάβασμα!
     
  10. yagos69

    yagos69 Live with a dream, not a substance

    Ντροπαλά... πολύ ντροπαλά...
     
  11. Sir_Aristotelis

    Sir_Aristotelis New Member

    Δεν ξερω αν ξεκίνησα απο τα βαθιά αλλα η πρώτη μου φαντασίωση σχετική με τον χώρο ειναι αυτη του cuckold αντρα σε σχετικά πολυ μικρή ηλικία με μια κοπέλα που προφανώς με τιποτα δεν μπορούσε να παίξει το ρόλο της mistress αφού καλα καλα κ αυτη ηταν στα πρώτα στάδια της σεξουαλικης της εμπειρίας με καμία ένδειξη να πιθανολογώ οτι μπορεί να αρέσκεται σε κάτι τετοιο.
     
  12. Dapom

    Dapom Contributor

    Η πρώτη φορά; Στο νηπιαγωγείο με την Φωτεινή...για κάποιο λόγο συνέχεια πείραζε τα μαλλιά μου κι εγω την χαστούκιζα...και αυτή συνέχιζε και με ακολουθούσε παντού.

    Τι μου έμεινε απο αυτό; Οτι τα χαστούκια είτε στο πρόσωπο είτε στον κώλο (αυτό βέβαια αργότερα) είναι άκρως αισθισιακά όπως ενα φιλί.