Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πόσοι από εσάς έχουν κάνει δημόσιο σεξ η κάποιο φετίχ Μπροστα σε κόσμο Γενικά και τι ακριβως ??

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος bislave31, στις 22 Νοεμβρίου 2017.

  1. Λογο μιας εμπειρίας μου είχα σε πολυ γνωστή παραλία γυμνιστών πριν κάνα χρόνο πήρα την απόφαση να γράψω από το θέμα.. λοιπόν εχετε κάνει ποτέ δημόσια σεξ σε παραλία πάρκο η οπουδιποτε αλλου σε κοινή θέα πως νιώσατε και αν θα το ξανά κάνατε.
     
  2. KS

    KS New Member

    Καλησπερα. Φυσικα εχω κανει, κατοπιν εντολης Του, αλλα και με πρωτοβουλια δικη μου την οποια δεν Αρνηθηκε....Θα αναφερω ενα απο αυτα......
    Μεσα σε μπαρ, καλοκαιρι, με Τον Κ μου. Δεν ειχε πολυ κοσμο....Του πηρα πιπα και μετα σηκωσα το φορεμα κι εκατσα πανω!!!
    Αυτο εγινε , πριν καποια χρονια. Με ειδαν , αλλα ποσώς με ενδιεφερε , με την καυλα που ειχα.
     
  3. Alice in wonderland

    Alice in wonderland sui generis Contributor

    Εχω κάνει και ηταν Τελεια εμπειρία!
    Οι περισσότερες φορές δεν ήταν σε BDSM σχέση.
     
  4. sector10

    sector10 Regular Member

    Στην πλατεια κλαυθμώνος... Βράδυ... Οζι πολυ αργα.... Στα παγκάκια.... Την έβαλα να σηκώσει την φούστα και κατσει πανω μου... Οι περαστικοί μας κοιταγαν αλλα με την καυλα που ειχαμε απλα αυτοι δεν υπηρχαν
     
  5. Dimonius

    Dimonius Εγώ είμαι μην απορείς που δεν είσαι εσύ

    στην βουλιαγμένη σε κεντρικό σημείο ενώ περνούσαν περαστικοί (έκανα σουτ με το χέρι μου και σε ένα γέροντα τα είδε όλα) ενώ την έπαιρνα από πίσω . στο σύνταγμα πλατεία βράδυ! στην πλάκα σε όλα τα πεζοδρόμια. θησείο. Καράβια, αεροπλάνο, παραλίες πάρκο και άλλα.
     
  6. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Εκείνο το "Μπρωστα" μήπως να το διορθώσετε?
     
  7. Δεν ξερω πως φίλη μου ναι έχεις δίκιο κ σε ευχαριστώ για την ενημέρωση
     
  8. red&black

    red&black Ότι δεν είναι "ξεκάθαρο" μας γίνεται "εμμονή"...

    Τι πιο καυλωτικο από το δημόσιο σεξ?
    Έχω κάνει Κ συνεχίζω όποτε μου δίνεται η ευκαιρία...
    Αυτό το Θησείο γνωστό στέκι πια... 
    Παραλίες,βουνά και λαγκάδια,έξω από στρατόπεδο(τέλεια εμπειρία...)
    Στην πυλωτή της πολυκατοικίας μου
    Στα περισσότερα παγκάκια στην πλατεία του "λόφου"
    Κτλ...
    Κάντε δημόσιο σεξ είτε σας βλέπουν είτε όχι είναι απλά υπέροχο... 
     
  9. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Συχνά στην Πάρνηθα κοντά σε μονοπάτι ώστε να μας βλεπουν
     
  10. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Τα εν οίκω μη εν δήμω εκτός και αν πρόκειται για πάρτυ  
     
  11. Persephone_red

    Persephone_red Dark ambient

    Χμμμμ έχω κάνει διαφορα παιχνίδια σε δημόσιο χωρο. το πιο τολμηρό συνέβη ένα βραδυ σε σταση του μετρό χωρίς να έχει καθόλου κόσμο που σηκωσα το φόρεμα και του εχωσα το πρόσωπο εκεί που ήθελα. Ήταν ωραία εμπειρία.
     
  12. τασος0

    τασος0 Regular Member

    σε παραλια χωρις πολυ κοσμο με σκηνες λιγο πιο περα κ αλλα ατομα ...η κυρια ηθελε γλυψιμο κ εμενα δεν μου επεφτε λογος ..τα ατομα της κοντινης σκηνης σιγουρα ειδαν αλλα εκεινοι ειχαν δει κ αλλα μεχρι τοτε οποτε προσθεσαν κ αυτο στις εμπειριες τους