Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Π@π@ρολογίες

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος Master Electro-pain, στις 17 Απριλίου 2019.

  1. Master Electro-pain

    Master Electro-pain Staff Member

    Ειλικρινά, δεν είμαι σίγουρος για το κατά πόσον αυτό το νήμα ανήκει στο section humor.
    Έστω... ας το δούμε από την αστεία του πλευρά, λοιπόν.

    Πόσους/ες λοιπόν έχετε δει να προσπαθούν να γαμήσουν ή να βρουν τον... γαμπρό τον καλό, αποπειρώμενοι να καλύψουν -ανεπιτυχώς, βεβαίως βεβαίως- την πρόθεσή τους αυτή, με το να μιλούν γενικόλογα επάνω σε θέματα για το BDSM ή με το να απαντούν, π@π@ρολογώντας, σε διάφορα ποστ. Η π@π@ρολογία αυτή, πολλές φορές επεκτείνει τα όρια δράσης της σε άτομα που απλά θέλουν να "δειχτούν", σε εξέχουσες μορφές που -καθώς κατέχουν την απόλυτη αλήθεια- καταβάλλουν κάθε προσπάθεια να την επιβάλλουν και στους άλλους, σε κάτι "φάρους λαμπρούς" του BDSM, οι οποίοι απορρίπτουν -ελαφρά τη καρδία- άλλα lifestyles και η λίστα, μάλλον, δεν... έχει τέλος!!!

    Για όλους αυτούς, λοιπόν, έχουμε να προσφέρουμε ένα νέο βοήθημα στο forum. Από το να κάθονται να παιδεύονται, τους δίνουμε -δωρεάν- την μέθοδο, που θα τους επιτρέψει να π@π@ρολογούν ακατασχέτως, εμφανίζοντας μια σχετική "γνώση" και ενδιαφέρον για τα θέματα του forum, ενώ στην ουσία δεν θα λένε ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ!!!

    Ιδού, ο... μπούσουλας:
    Αρχίστε να διαβάζετε από οποιαδήποτε φράση της Α στήλης και συνεχίστε σε οποιαδήποτε φράση της Β και Γ και της Δ στήλης. Έτσι θα έχετε πάρα πολλούς συνδυασμούς (πραγματικά δεκάδες χιλιάδες - κάν'τε τον πολλ/μό) που θα σας επιτρέπουν να μιλάτε επί πολλές ώρες χωρίς να λέτε τίποτα.

    Θα μπορούσε, άραγε, το νήμα να πάρει την μορφή: Εσείς, ποιά @π@ρολογία σιχαίνεστε και που την έχετε εντοπίσει???

    P.S. Η ιδέα είναι από έναν σχετικό πίνακα που δημοσιεύτηκει στην «Επιθεώρηση ΠΟΛΙΤΙΚΑ». Όπως, αρχικά, αναφέρει:
    Πρόκειται για ένα είδος «εγχειριδίου» για νέους ρήτορες ή γενικά πολιτικούς συζητητές που με την εναλλαγή μερικών λέξεων δημιουργεί άπειρες δυνατότητες πολύωρης αοριστολογίας.
     
  2. D Q Juls

    D Q Juls Αρχή...Διαδρομή...Ηδονή...

     
     
  3. Xarhs

    Xarhs Hard limits: Μπουζούκια, Δράκοι και Μονόκεροι

    Ως παπαρολογος extraordinaire... δεν κατάφερα να φτιάξω ολόκληρη πρόταση...


    Χμμμ χμμμ
    Α. Φίλοι του φόρουμ...
    Β. Όλη την στήλη Β...
    Γ. συμβάλουν με αποφασιστικό τρόπο για να σηματοδοτήσουν...
    Δ. ένα BDSM προσαρμοσμένο στην νέα ψηφιακή εποχή.

    Xarhs υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος Κάτω Μπιντιεσεμιτσας

     ​
     
  4. D Q Juls

    D Q Juls Αρχή...Διαδρομή...Ηδονή...

    Εγώ θα σε ψηφίσω...  
     
  5. Invisible Ypsilon

    Invisible Ypsilon Regular Member

    Το παρόν νήμα θα έπρεπε να είχε γεμίσει πολλές σελίδες τις τελευταίες μέρες!
    Ας αφήσω λοιπόν κι εγώ τη δική μου π@π@ρολογία χρησιμοποιώντας την αλάνθαστη μέθοδο που μας προτείνει ο @Master Electro-pain .  

    Φίλοι του φόρουμ, ο τρόπος και το ήθος με τα οποία ορισμένοι σχολιάζουν εδώ μέσα, μας υποχρεώνουν να ορίσουμε και να καθορίσουμε νέες μεθόδους για ένα άρτια δομημένο σύστημα αλληλεπίδρασης στο power exchange.
     
  6. iolanda

    iolanda Contributor

    Επίκαιρο.
     
  7. Master Electro-pain

    Master Electro-pain Staff Member

       
     
  8. estarian

    estarian New Member

    Ωωωωωω
    Συμφωνω κ εγω!!! Παπαρολογια φορ δε γουιν... Γκιωσαμε
     
  9. angel42

    angel42 Regular Member