Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΡΕ ΤΙ ΕΠΑΘΑΑΑΑΑΑ

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος cornilios, στις 18 Φεβρουαρίου 2008.

  1. Ήμουν 17 και ζούσα μόνος μου σε ένα μικρό διαμέρισμα στα Πατήσια.
    Γνώρισα μια κοπέλα λίγο μεγαλύτερη και είχαμε γίνει φίλοι (εγώ δεν την έβλεπα ακριβός σαν φίλη)
    Είχα κάνει κρούση αλλά και αυτή απέξω μου είχε πει ότι της αρέσουν οι κατά πολύ
    μεγαλύτεροι άντρες. Απτόητος όμως εγώ
    - Έλα να πάμε τουλάχιστο ένα σίνεμα
    -Τι ψυχή έχει μωρέ ένα σινεμα
    -Το οποίον μόνο σινεμα (όταν είσαι μικρός δεν έχεις πρόβλημα να συρθείς)
    -Τι έχεις να χάσεις? (Ατράνταχτο επιχείρημα αυτό)
    Στο τέλος και με τα πολλά δέχτηκε
    Άντε πάμε την Κυριακή.
    Κυριακή. Ξυπνάω πρωί και αρχίζω τη φασίνα . Μπάνια κουζίνα
    πατώματα ξεσκόνισμα λαμπίκο τα έκανα όλα ( έβαλα και fabulosso )
    Αφού λοιπόν καθάρισα, για να είμαι έτοιμος για κάθε ενδεχόμενο, ξεκίνησα να διαβάζω
    ποιήματα ενός παλιού ανατολίτη ποιητή που εξιστορούσε τα πολεμικά και ερωτικά
    κατορθώματα κάποιου Σουλτάνου.
    Σε μια στροφή έγραφε με γλαφυρό τρόπο ότι ο Σουλτάνος ένα βραδύ την "ήπιε" πήγε
    στο χαρέμι του και ''διακόρευσε'' πενήντα παρθένες
    Μμμμ....σκευτικα ενδιαφέρον. Έκανα μια επίσκεψη αστραπή στο σπίτι φίλου και μετά
    γύρισα σπίτι μου οπού φαίνεται ότι το παράκανα.(ίσως να σκευτικα ότι εμένα μπορεί
    να μου τύχουν εκατό παρθένες και θα πρέπει να ανταποκριθώ η ότι αφού
    αυτός πενήντα φαντάξου λέω τι θα πάθει η μια που θα πέσει στα χερια μου)
    Βγηκα και πηρα ταξι
    Άρχισε να στεγνώνει το στόμα μου και έπινα νερό σε όλη την διαδρομή για το
    σινεμα.Μεχρι να φτάσω είχα πιει δυο μεγάλα μπουκάλια και καθώς αργούσε να έρθει
    ήπια και στο φουαγιέ μια κόκα κόλα (το πιο μεγάλο ποτήρι.)
    Επιτελούς ηρθε και μπήκαμε μέσα οπου δεν έπεφτε καρφιτσα,πολυς κόσμος
    Με τα πολλά βρήκαμε θέσεις και καθίσαμε.Μόλις έκλεισαν τα φωτά εγώ άρχισα
    να ζαλίζομαι και κυριος να κατουριεμαι αφόρητα, κουνιόμουν στη καρεκλα και
    κοίταζα ανήσυχος γύρω.
    - Ψάχνεις κάτι? μου λέει
    -Όχι αλλά συγγνώμη μια στιγμή πάω τουαλέτα.
    Για να βγω και να μπω πάλι ενόχλησα δέκα άτομα και δεν προλαβαίνω να κάτσω
    ξανά και πάλι κατουριομουνα αλλά αυτή τη φορά αντιστάθηκα ηρωικά για
    μισή ώρα ώσπου στο τέλος ξανασηκώθηκα και ξαναενόχλησα πάλι για τουαλέτα
    Κάθομαι ξανά και μαντέψατε τι ήθελα μετά από κανά εικοσάλεπτο (σωστά μαντέψατε ) 
    Την τέταρτη φορά είπα ότι πάω να πάρω μια σοκολάτα (ήταν και τρίωρο το αναθεματισμένο το έργο)
    αλλά ξέρετε εσείς που πήγα και για να μην βγω ψεύτης πήρα και σοκολάτα.
    Η κοπέλα βεβαία από την αρχή με κοίταζε με απορία και γω δεν μπορούσα να της πω
    τι έχει γίνει γιατί ήξερα ότι ήταν φανατικά κατά του διαχωρισμού.(Κνιτισα γαρ)
    Τελειώνει κάποτε το μαρτύριο βγαίνουμε έξω και παίρνω στα γρήγορα ένα ταξί να γυρίσω
    σπίτι μου. Ούτε να ""διακορεύσω"" ήθελα ούτε τίποτα.
    Το μονό που ήθελα ήταν να πάω σπίτι οπου θα μπορώ να κατουραω με την ησυχία μου.
    Έτσι λοιπόν ένα παιδί έμαθε ότι δεν είναι Σουλτάνος αλλά παιδί και γι αυτό δεν
    πρέπει να κάνει μαλακιες.   Απο τοτε εχω κανει χιλιαδες αλλες μαλακιες αλλα αυτο
    παρακαλω να μην το κανουμε θεμα και να μεινει μεταξυ μας.
     
  2. thanasis

    thanasis Contributor

    Χμμμ, ενδιαφέρον ως ιδέα...

    2Χ1,5 λίτρα νερό.
    0,5 λίτρα ανθρακούχο ποτό.
    Οι 7 Σαμουράι του Κουροσάβα, χωρίς τουαλέτα!!!

       
     
  3. Maley

    Maley Contributor

    Απάντηση: ΡΕ ΤΙ ΕΠΑΘΑΑΑΑΑΑ

    δεν βαριεσαι..τουλαχιστον ειδες καθολου την ταινια? αυτην την πηδηξες εστω και μεταγενεστερα?η ουσια μετραει..
     
  4. Wildcat_13

    Wildcat_13 New Member

    Ε ναι, το παρασύνθημα είναι που μετράει.......  
     
  5. Re: Απάντηση: ΡΕ ΤΙ ΕΠΑΘΑΑΑΑΑΑ

    Ουτε το ενα ουτε το αλλο
    Αλλα δε βαριεσαι... μετραει και το διδαγμα  
     
  6. babeerass

    babeerass Guest

    την πατησες πολυ ασχημα ρε γαμωτο
     
  7. Archon

    Archon sometimes sickness has fun

    δεν ειναι ολοι γεννημενοι για
    σουλτανοι τελικα...

    και τελικα τι ειναι πιο σημαντικο ?
    η ποιοτητα ή η ποσοτητα?

    τωρα ποσο χρονων εισαι?
     
  8. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Χριστουλη μου, παλι καλα που δεν εσκασες, να πεταχτουν στα μουτρα των θεατων εντοσθια μαζι με κοκα-κολα, και καποιοι να ψιθυρισουν:" Για light μου κανει αλλα δεν βαζω και το χερι μου στο ευαγγελιο".  
     
  9. Puma

    Puma Regular Member

    Χαχα! Κρίμα μωρέ... by the way, τον Τιτανικό βλέπατε?  

    Υπάρχουν και χειρότερα! Ένας γνωστός μου, πολλές φορές όταν έβγαινε ραντεβού, τον έπιανε... κόψιμο! Το οποίο ίσως να ήταν και ψυχολογικό τελικά   Μια φορά πήγε με την... καινούρια του κοπέλα να φάνε και... τον έπιασε ξαφνικά! Εκείνη τη στιγμή η κοπέλα του του έλεγε διάφορα για τον πρώην της κι εκείνος στη φάση που ήταν, σφιγγόταν και είχε γίνει κατακόκκινος! Οπότε γυρνάει εκείνη και του λέει 'τι έπαθες και κοκκίνησες? Σε πειράζει που σου λέω για τον πρώην?'  
     
  10. blindfold

    blindfold Contributor

    άρα καλά κάνω και κάθομε στον διάδρομο ...
     
  11. Eri

    Eri

     

    Πολυ καλα κανεις.....Επισης ελπιζω να σου γινε μαθημα το καλοκαιρινο κ να χεις παντα χαρτι μαζι σου.....    
     
  12. Lady_in_Red

    Lady_in_Red Regular Member

    το χειροτερο πραγμα στον κοσμο ειναι να θες να πας τουαλετα και να μην μπορεις ευκολα..ποσο μαλλον να εισαι και με αγνωστο και να θες να κανεις και εντυπωση..
    Εγω κατουριεμαι απο μονη μου καθε τεταρτο..αμα εχω και λιγο αγχος καθε 5 λεπτα τρεχω και δεν φτανω....αμα παιζει γκομενος σου λεει "κατουρηθηκε η δικια σου απο τη χαρα, που ειμαι και πολυ ωραιος ο τυπος"....έτσι εξηγειται και η απορια στο ματι όταν λεω "να ξαναβρεθουμε;;;;; εεε θα δουμε μωρε"