Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΑ ΤΥΦΛΑ

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος fidakos, στις 1 Ιανουαρίου 2008.

  1. fidakos

    fidakos New Member

    Λοιπόν από εδώ και πέρα θα ανεβάζω τις ιστορίες μου (που έχω πολλές έτοιμες οφείλω να ομολογήσω αλλά, σίγουρα θα γράψω και άλλες), με μικρά γράμματα τουλάχιστον (έχω ακόμα κάμμια μικροπροβλήματα ταχύτητας με τους τονισμούς), και θα φροντίζω να τις χωρίζω σε κεφάλαια.
    Η παρακάτω ιστορία μου είναι ένα αληθινό περιστατικό εκτός από μία παραλλαγή που πρόσθεσα κατα την διάρκεια του γραψίματος. Θα σας δώσω μόνο ένα μικρό στοιχείο που ίσως σας βοηθήσει να καταλάβετε την "αλλαγή" που έκανα. Αυτή η αλλαγή εμφανίζεται σχεδόν σε όλη την ιστορία σταθερή και αμετάκλητη (μάλλον σας παραβοήθησα οπότε το βουλώνω!)
    Διαβάστε την λοιπόν και περιμένω μαζί με τις απαντήσεις σας για το πως σας φάνηκε και αν εντοπίσατε ποιά είναι αυτή η αλλαγη.


    ΠΡΟΛΟΓΟΣ​


    "Μονο εφοσον με εμπιστευεσαι τοτε μπορεις να συμφωνησεις μαζι μου και να δεχτεις αυτου του ειδους την συναντηση." Σταματησα να σου μιλαω στο τηλεφωνο και περιμενα να μου απαντησεις. Μετα απο αρκετα δευτερολεπτα μιλησες. Δισταχτικα αλλα στον τονο της φωνης σου υπηρχε μια εξαψη. "Φιδακο μου, ξερεις οτι η καθε φαντασιωση σου μαζι μου με τρελαινει, με κανει μουσκεμα, με απογειωνει. Την ζω με ολο μου το ειναι. Αλλα, να... δεν ειμαι ακομα σε θεση... οπως να σε εμπιστευτω. Δεν μπορω να παρω το ρισκο να πραγματοποιησουμε μια απο αυτες οσο και αν το θελω, οσο και αν το αποζηταει το μυαλο και το κορμι μου." "Απλα σκεψου το, γλυκο μου κοριτσι. Οταν νιωσεις ετοιμη και αποφασισμενη εγω εδω θα ειμαι να μου το πεις. Δεν σε πιεζω καθολου." σου απαντησα. "Σε ευχαριστω πολυ Φιδακο μου. Να εισαι σιγουρος οτι θα σκεφτω πολυ σοβαρα την προταση σου. Ξερεις οτι κατα βαθος μολις μου το ειπες καυλωσα και μονο στην σκεψη. Αλλα θελω χωρο και χρονο να το σκεφτω.". Μιλησαμε για λιγο ακομα και κλεισαμε το τηλεφωνο.

    Περασαν αρκετες μερες συνεχιζοντας να μιλαμε ειτε ιντερνετικα ειτε τηλεφωνικα. Δεν ξαναεθιξα το ζητημα της συναντησης σεβομενος την παρακληση σου. Ενα βραδυ, ενω μιλουσαμε στο τηλεφωνο, μετα απο μια εντονη φαντασιωση που τα χερια και τα δαχτυλα μας αναγκαστικα καναν πραγματικοτητα, δινοντας διεξοδο στις καυλες μας, μου ειπες: "Το σκεφτηκα ξανα και ξανα το θεμα συναντησης μας. Πηρα την αποφαση μου. Θελω να ζησω αυτο που μου προτεινες απο κοντα. Αλλα μονο με τον τροπο που σκεφτηκες. Τιποτε αλλο." Σχεδον τιναχτηκα ορθιος απο την χαρα μου. Απαντησα αμεσως μολις περασε η πρωτη φλασια της εκπληξης μου. "Θελω να σου φυγουν ολοι οι ενδοιασμοι. Να καταλαβεις οτι θελω να πραγματοποιησουμε αυτην την φαντασιωση κατα γραμμα χωρις να προσθεσουμε ή να παραλειψουμε κατι. Εξαλλου αμα ηθελα κατι αλλο... παλι θα στο ελεγα!" "Οκ... λοιπον... αλλα μενει να βρουμε το μερος που θα γινει η συναντηση. Το δικο μου σπιτι αποκλειεται γιατι θα σου δωσει στοιχεια μελλοντικης αναγνωρισης μου. Το ξενοδοχειο παλι δεν μου αρεσει. Σκεφτηκα να δανειστω το διαμερισμα καποιας φιλης μου αλλα...." την εκοψα, την αποστομωσα λεγοντας. "Το δικο μου διαμερισμα ειναι ο πιο καταλληλος χωρος! Σκεψου το. Εμενα δεν με ενδιαφερει οσα και να μαθεις για μενα. Ετσι και ανετα θα ειμαστε και θα διατηρησεις την ανωνυμια σου." Εδειξες ενδιαφερον σε αυτην μου την προταση και κανονισαμε την ωρα για το ραντεβου την μεθεπομενη μερα. Κλεισαμε το τηλεφωνο. Οι επομενες ωρες θα περνουσαν με λαχταρα και αγωνια μεχρι την στιγμη της συναντησης μας. "Νασαι σιγουρη κοριτσακι μου οτι θα ακολουθουσω κατα γραμμα τους κανονες που εγω ο ιδιος εθεσα... Στο χερι σου ειναι να μην τους παραβουμε" Με σκεψεις σαν και αυτες και αλλες διαφορες με πηρε ενας γλυκος βαθυς υπνος.

    ΚΕΦΑΛΑΙΟ ΠΡΩΤΟ


    Την μεθεπομενη γυρω στις 9 η ωρα ημουν πανετοιμος και σε περιμενα. Φορουσα κατα δικη σου προτιμηση ενα πουκαμισο και ενα μποξερακι μονο. Τα παντα ηταν ετοιμα. Μεχρι ακομα και το ποτο της προτιμησης σου ηταν ετοιμο πανω στο τραπεζι. Τιναχτηκα απο λαχταρα οταν ακουσα το θυροτηλεφωνο να χτυπαει. Απαντησα και σου ανοιξα. Μεχρι να καλεσεις τον ανελκυστηρα εκανα τις τελευταιες προετοιμασιες. Ανοιξα την εξωπορτα και εβαλα το κλειδι απο την μεσα μερια. Εκλεισα ολα τα φωτα αφηνοντας ανοιχτο μονο ενα στορι μπροστα απο την καρεκλα στην οποια καθισα εχοντας την πλατη μου γυρισμενη στην πορτα. Το μονο φως ηταν αυτο που εμπαινε απο εξω. Ακουσα τον ανελκυστηρα να σταματα. Η καρδια μου αρχισε να χτυπα σαν τρελη καθως τα βηματα σου πλησιασαν την πορτα. Κοντοσταθηκες λιγο στην εισοδο περιμενοντας να σβησουν τα φωτα της σκαλας. Μετα μπηκες μεσα. "Καλησπερα" ειπες απαλα κλεινοντας πισω την πορτα και κλειδωνοντας την. "Γεια σου γλυκεια μου αγνωστη σου απαντησα εχοντας παντα την πλατη μου γυρισμενη σε σενα. Πλησιασες αργα αργα συνηθιζοντας το μισοσκοταδο. "Αν γυρισεις..." "Δεν προκειται να το κανω και το ξερεις πολυ καλα αυτο." σε εκοψα και ανασηκωσα πισω απο το κεφαλι μου το ενα μου χερι. Μεσα στην παλαμη μου κρατουσα μια μαυρη μασκα. "Φορεσε την μου εσυ." σου ειπα. Την πηρες και μου την φορεσες φροντιζοντας να ειναι καλα τοποθετημενη πανω στα ματια μου. Εγω τοτε ανασηκωθηκα αργα και γυρισα την καρεκλα προς τα σενα. Εσκυψες και με φιλησες ρουφωντας τα χειλη μου. Η γλυκεια γευση των χειλιων σου μεταδοθηκε σε ολο μου το κορμι κανοντας τον πουτσο μου να παλλεται και το αιμα να αρχισει να συγκεντρωνεται μεσα του σκληραινοντας και μεγαλωνοντας τον.

    "Βλεπω οτι εχεις ετοιμασει και το ποτο μου" ειπες. Καταλαβα οτι το πηρες στα χερια σου. Μετα σε ενιωσα παλι μπροστα μου. Ακουσα το θροϊσμα της φουστας σου. Σε ενιωσα να με καβαλλας. Καθισες πανω μου και μου προσφερες παλι τα χειλη σου. Αυτη την φορα ειχαν την γευση απο το ποτο που επινες. Τα ρουφηξα λαιμαργα βυθιζοντας την γλωσσα μου μεσα στην δικη σου. Γελασες πειραχτικα, πονηρα οταν τα χερια μου χωθηκαν κατω απο το φουστανι σου και χουφτωσαν τα γυμνα σου κωλομερια. "Εισαι ενα παμπονηρο φιδακι που θελεις να χωνεις την μουρη σου παντου." συνεχισες στον ιδιο τονο. "Μηπως δεν σου αρεσει αυτο?" σε ρωτησα ενω την ιδια στιγμη τα χειλη μου γλιστρησαν στο λαιμο σου φιλωντας και γλειφοντας ολη την περιοχη μεχρι τους λοβους των αυτιων σου. Βογγηξες απο ευχαριστηση καθως τα δαχτυλα μου ζουληξαν με λαχταρα τα τροφαντα σου κωλομερια κι ενιωσες τις ακρες τους γεματες περιεργεια να χωνονται μεσα απο το στριγκακι σου. "Μμμμμ... καθε αλλο φιδακο μου... αχχ... βρισκομαι εδω ακριβως γι αυτον τον λογο. Ααχχ, ναι μην σταματας συνεχισε ετσι. Μου αρεσει." Ειχες ηδη ξεκουμπωσει 2-3 κουμπια απο το πουκαμισο σου και εσπρωχνες το απαλα το κεφαλι μου πανω στο στηθος σου και στο σουτιεν σου. Τα δαχτυλα μου βρηκαν το κουμπωμα απο το φουστανι σου και σε δευτερολεπτα το πεταξαν απο πανω σου. Τωρα ενω εσυ στριφογυριζες πανω μου τα δαχτυλα μου σκαρφαλωναν αργα αργα στην μεση σου μεχρι ψηλα στους ωμους σου και παλι πισω αφηνοντας απαλα τα νυχια μου να γρατζουνισουν την πλατη και την σπονδυλικη σου στηλη. Ανατριχιασες ολοκληρη νιωθοντας την επαφη των νυχιων μου πανω στην πλατη σου. Αρπαξες το κεφαλι μου το σηκωσες αποτομα και κολλησες τα χειλη σου στα δικα μου χωνοντας την γλωσσα σου μεσα στο στομα μου αναστεναζοντας και βγαζοντας λιγωμενες φωνουλες. Στριφογυριζες το κορμι σου τριβοσουν πανω στο δικο μου, ενιωθα το κυλοτακι σου να πιεζεται πανω στο εξογκωμα που ειχε δημιουργησει στο μποξερακι η καυλα μου για σενα και αυτο με φουντωνε ακομα πιο πολυ. Τα δαχτυλα μου στην τελευταια μου αναρριχηση πανω σου σταθηκαν στο κλιψ του στηθοδεσμου σου. Το ελυσα αμεσως και μετα γλιστρησε τις μπρατελες απο τους ωμους σου. Εσυ τοτε ξεκουμπωσες το πουκαμισο σου και το εβγαλες. Μετα εβγαλες και το σουτιεν σου. Εμενα ακινητος με το στομα μου μισανοιχτο και την γλωσσα μου να ξερογλειφει τα χειλη μου υγραινοντας τα περιμενοντας. Σε ενιωσα να σκυβεις πανω μου και την μια σου ρωγα κατασκληρη ηδη να γαργαλαει τα χειλη μου. Πριν προλαβω να την παρω αναμεσα τους εσυ τραβηχτηκες αποτομα. Εκανες το ιδιο με την αλλη σου γλωσσα. Επανελαβες αυτο το πειραχτικο παιχνιδι δυο τρεις φορες φροντιζοντας σε καθε σου μεταφορα να τριβεις τα στηθη σου πανω στα μουτρα μου. Μου ηταν πανευκολο να σε αρπαξω και να κολλησω τα χειλη μου πανω στις ρωγες σου, αλλα ολο αυτο το τριβελισμα που μου εκανες μου αρεζε πολυ και φουντωνε την καυλα μου. Σε μια στιγμη ενιωσα και τις δυο ρωγες σου να ακουμπανε στις ακρες των χειλιων μου. Καταλαβα οτι ειχες ενωσει τα στηθη σου ζουλωντας τα με τα χερια σου. Σαν τρελος αρχισα να ρουφαω να γλειφω και να δαγκωνε την μια μετα την αλλη. "Ετσι αγορι μου... το κανεις υπεροχα... ααχχ... με τρελαινουν τα χειλη και η γλωσσα σου. Ναιαιαιαιαι δαγκωσε τες πιο δυνατα. Τρελαινομαι καυλα μου. Αααχχχ ρουφα τες, φατες, καντες οτι θες. Δικες σου ειναι!!" Εφερα τα χερια μου μπροστα σου και αντικατεστησα τα δικα σου πανω στα βυζια σου. Βογγωντας απο ευχαριστηση και λιγωμα αρχισα να μαλαζω λαιμαργα αυτες τις δυο βαριες σαρκινες μπαλλες των μαστων σου ενω απολαμβανα με την ανεση μου την γλυκα και την ηδονη της καθε μιας σου ρωγας. Ρουφουσα οσο περισσοτερο μερος απο το βυζι σου μεσα στο στομα μου και μετα σιγα σιγα τραβιομουν πισω μεχρι που μονο η ρωγα σου εμενε μεσα στο στομα μου. Την βασανιζα με οσους τροπους μου ερχοντουσαν στην σκεψη εκεινη την στιγμη. Αλλοτε απλα την πιπιλουσα με τα χειλη μου. Αλλοτε αφηνα την γλωσσα μου να μαστιγωνεται γρηγορα πανω της και αλλοτε σαν να με επιανε αμοκ την δαγκωνα και την τραβουσα με τα δοντια μου. "Αχχ! με πονας... οχι τοσο δυνατα... ναι ετσι γλειψε τις ρωγες μου ρουφα τες... θελω και τα δοντια σου αλλα οχι τοσο αγρια. ααχχχ ετσι τωρα το κανεις υπεροχα, συνεχισε φιδακο!" Τα χερια σου ηδη ειχαν χωθει μεσα στο μισανοιχτο πουκαμισο μου και ετριβαν τσιμπωντας τις δικες μου ρωγες. Απο την ενταση των δαχτυλων σου καθοδηγουσες την δικη μου ενταση του στοματος μου πανω στις δικες σου ρωγες.

    Τα χερια μου γλιστρησαν παλι στα πλευρα σου. Χαϊδεψα τα μπουτια σου γλιστρωντας τα δαχτυλα μου μεχρι χαμηλα στους αστραγαλους σου σκυβοντας πανω σου και μετα τα εσυρα παλι πισω αλλα χρησιμοποιωντας τα νυχια μου για να σε γρατζουνισουν απαλα. Το εκανα δυο τρεις φορες αυτος καθε φορα ομως λυγιζοντας περισσοτερο την μεση σου. Στο τελος γελωντας και οι δυο με παρεσυρες με το βαρος σου στο πατωμα. Προσπαθωντας αδεξια να κρατηθεις πανω μου σηκωσες τα ποδια σου και τα τυλιξες γυρω απο τον λαιμο μου. Η εντονη μυρωδια της καυλας σου καθως το προσωπο μου ζουληχτηκε απο την λαβη των ποδιων σου πανω στο κυλοτακι σου με εκανε να βογγηξω ασυγκρατητος. Τα χειλη μου κολλησαν λαιμαργα πανω στο μουσκεμενο πανακι που καλυπτε το μουνι σου. Ρουφηξα λαιμαργα την νοτισμενη υγρασια του και ανασηκωσα ελαφρα το κεφαλι μου τοσο ωστε τωρα να σφραγισω αναμεσα στα χειλη μου την κλειτοριδα σου. Το γεγονος οτι φορουσες ακομα το κυλοτακι σου με εκανε καπως αγριο. Δαγκωσα δυνατα εκεινο το μερος απο το υφασμα που καλυπτε την κλειτοριδα σου. Τιναξα μερικες φορες καπως αποτομα το κεφαλι μου και μετα συνεχισα να ρουφαω με ολη μου την δυναμη. Το αποτελεσμα ηταν να σε ακουσω να βγαζεις μακροσυρτα βογγητα και ξαφνικα το κορμι σου να τιναζεται σαν να το χτυπησε ηλεκτρικο ρευμα. "ΑΑΧΧΧ... δεν αντεχω αλλο... ΧΥΝΝΝΩΩΩΩ... ΡΟΥΦΑ ΤΑ ΟΛΑΑΑ!!" Ο πρωτος σου οργασμος λεηλατησε το κορμι σου ενω ακομα καλα καλα δεν ειχες ξεντυθει τελειως. Ενω εγω ακομα ημουνα ντυμενος με το πουκαμισο μου ανοιχτο. Μειναμε για λιγο μονο σε αυτη την αβολη θεση με σενα να ακουμπας το κεφαλι σου και τους ωμους στο πατωμα εχοντας το υπολοιπο κορμι σου να κρεμεται στον αερα απο τα ποδια σου περασμενα στους ωμους μου.

    ΚΕΦΑΛΑΙΟ ΔΕΥΤΕΡΟ


    Σου κατεβασα απαλα τα ποδια. Σε βοηθησα να ανασηκωθεις ενω εγω εμεινα γονατιστος μπροστα μου. Οσο και να ηθελα να δω το προσωπο και το κορμι σου δεν εκανα το παραμικρο για να το δειξω. Στην σκεψη μου σε ειχα δημιουργησει απο την ακοη, την αφη, την οσφρηση, και την γευση. Μου εφτανε αυτο. Γονατισμενος σου εβγαλα το κυλοτακι. Ενιωθα να στηριζεσαι πανω στον ωμο μου ανασηκωνοντας εναλλαξ ελαφρα τα ποδια σου για να στο βγαλω. Ανασηκωσα το κεφαλι μου προς τα σενα σκοπομα για να με δεις. Κολλησα το κυλοτακι σου στο προσωπο μου και ρουφηξα δυνατα το αρωμα της ιδρωμενης καυλας σου που κυριολεκτικα το ειχε ποτισει ολοκληρο. Το απομυζησα με τα χειλη μου βογγωντας απο το λιγωμα που μου προκαλουσαν η γευση απο τα υγρα του οργασμου σου. "Φτανει πια... παρα τα το αυτο. Ελα εδω σου εχω φρεσκο πραμα να χορτασεις την καυλωμενη διψα σου" ειπες και σε ενιωσα να απομακρυνεσαι απο μενα. Σε ακουσα να καθεσαι στον καναπε. Απλωσα τα χερια μου στο κενο για να προσανατολιστω. Βρηκα το ανασηκωμενο γυμνο απο τις γοβες ποδι σου. Περπατωντας πανω στα γονατα μου σε πλησιασα ενω αριχα να φιλαω και να γλειφω την πατουσα σου ξεκινωντας απο την φτερνα σου με μικρες δαγκωνιες και ρουφηγματα καταληγωντας μπροστα στα δαχτυλα σου. Ειναι ενα μερος του γυναικειου κορμιου που μου αρεσει να ασχολουμαι μαζι του. Πηρα ενα ενα τα δαχτυλα σου αναμεσα στα χειλη μου. Τα φιλησα, τα εγλειψα, τα ρουφηξα, σαν να ηταν μικροι πουτσοι. Εχωσα πολλες φορες την γλωσσα μου αναμεσα τους και απο κατω τους. Μετα πηρα την αλλη σου πατουσα και εκανα ακριβως το ιδιο. "ααχχχ... ωραια ειναι... αλλα αλλου θελω την γλωσσα σου. Ελα μην με κανεις να περιμενω αλλο... ειμαι ακομα πολυ καυλωμενη!" με παρακαλεσες λιγωμενη.
    Πεταξα το πουκαμισο μου και με μιας βρηκα το πεδιο της επιθεσης μου αναμεσα στα ποδια σου. Για λιγο συνεχισα ομως να σε πειραζω. Ηθελα να νιωσω την επαφη και την γευση της σαρκας των μπουτιων σου. Ηταν ηδη ιδρωμενα και ζεματουσαν απο την αναμονη. Ηταν σαν να μου ελεγαν. "Αυτο που νιωθεις πανω μας δεν ειναι τιποτε σε αυτο που σε περιμενει στην ενωση μας!"

    Τα δαχτυλα σου μπλεχτηκαν μεσα στα μαλλια μου. Αρπαξες το κεφαλι μου και το τραβηξες πανω στο μουνι σου ενω ταυτοχρονα γλιστρησες το κορμι σου χαμηλοτερα πανω στον καναπε. Δεν αντεξα να σε πειραζω κι εγω. Βγαζοντας ενα βογγητο ευχαριστησης και λαιμαργιας κολλησα τα χειλη μου πανω στα μουνοχειλα σου ρουφωντας τα υγρα σου. Η γλωσσα μου τιναχτηκε σαν φιδι και τρυπωσε μεσα στην καυτη υγρη σπηλια σου. Αρχισε να ψαχουλευει τα εσωτερικα τοιχωματα του κολπου σου προσπαθωνας να βυθιστει οσο πιο βαθια μπορουσε. Χτυπησε με την ακρη της πολλες φορες της ουρηθρα σου και τριφτηκε στα πανω τοιχωματα λιγο πιο μεσα απο την κλειτοριδα σου. Την ιδια στιγμη η μυτη μου τριβοταν πανω στην κλειτοριδα σου ξεφυσωντας για να μην σταματησω να δουλευω την γλωσσα μου παιρνοντας ανασα απο το στομα μου. Τα δαχτυλα μου ηδη χαιδευαν την κοιλια και τον κωλο σου. Η γλωσσα μου βγηκε ζαλισμενη απο την ηδονη σου για να παρει αερα. "Παραπατωντας" πανω στο μουνι σου αρχισε σκοπιμα να "σκονταφτει" χτυπωντας "αδεξια" την κλειτοριδα σου. Η μεση σου ανασηκωνοταν καθε τοσο ζητωντας με να γινω πιο αγριος πιο εντονος... πιο γρηγορος. "Ααχχ.. ετσι... ελα... τριψε την γλωσσα σου εκει πιο αγρια. Τρελανε με με τα κολπα σου!" Τα χειλη μου αγκαλιασαν την κλειτοριδα σου. Την εσφιξαν ρουφωντας την με δυναμη. Τα δοντια μου βουρτσιστηκαν πανω της. Δυο δαχτυλα μου εκαναν εφοδο στον κολπο σου. Ενιωσα τους μυες του να τα αρπαζουν και να τα σφιγγουν καθως οι ακρες τους λυγισαν και ακουμπησαν τα πανω τοιχωματα γυρω απο την ουρηθρα σου λιγο πιο μεσα απο την κλειτοριδα σου. "Δεν αντεχω, Μην σταματας... Θα χυσω παλι!" Τα δαχτυλα μου κινηθηκαν γρηγορα πιεζοντας δυνατα τα πανω τοιχωματα του μουνιου σου. Πιεσα οσο πιο δυνατα την γλωσσα μου πανω στην κλειτοριδα σου τριβοντας την με μανια. Ο αντιχειρας απο την παλαμη μου που κρατουσε τα κωλομερια σου χωθηκε αποτομα μεσα στην κωλοτρυπιδα σου. "ΑΑΧΧΧ!! ΧΧΧΧΥΥΥΥΝΝΩΩΩ!!!" Το κορμι σου τιναχτηκε στον αερα. Τρεμουλιασες για λιγο και μετα αρχισες μεσα απο φωνες και βογγητα να χυνεις. Δεν περιμενα να ηρεμησεις... να χορτασεις τον οργασμο σου. Ανασηκωσα τα ποδια σου ανοιχτα στον αερα. Ενιωσα τα χερια σου να τα αρπαζουν και να τα κρατουν σε αυτην την θεση. Εσκυψα περισσοτερο. Η γλωσσα μου εξαφανιστηκε με ευκολια μεσα στην μικροσκοπικη τρυπα του κωλου σου βοηθουμενη απο τα υγρα σου που γλιστρουσαν πανω στον κωλο σου. Το κεφαλι μου πηγαινονερχοταν μπρος πισω καρφωνοντας βαθια την γλωσσ μου μεσα στην κωλοτρυπιδα σου. Η μυτη μου αναπνεε δυνατα πανω στο μουνι σου. Μιας και τα χερια μου ηταν ελευθερα μπορουσα τωρα και ετριβα με το ενα μου την κλειτοριδα σου και με το αλλο χαϊδευα τα βυζια του τριβοντας και τσιμπωντας τις ρωγες σου. Το προσωπο μου πλημμυρισε απο τα υγρα του μουνιου σου. Η μασκα μου εγινε μουσκεμμα. Τα βογγητα και οι στεναγμοι σου γεμισαν ξανα τα αυτια μου. Σε γυρισα ξαφνικα στα τεσσερα. Μονη σου στηθηκες αμεσως. Το κεφαλι σου με τα χερια σου πανω στον καναπε. Το υπολοιπο κορμι σου εκανε ενα τοξο προς τα κατω με αποτελεσμα εχοντας αρκετα ανοιχτα τα ποδια σου ο κωλος να τουρλωσει στον αερα. Ξανα η λαιμαργη γλωσσα μου αρχισε τις επιθεσεις μεσα στην κωλοτρυπιδα σου. Μονο που τωρα την κρατουσα αρκετα δευτερολεπτα μεσα σου παιζοντας την οσο μπορουσα. Τρια δαχτυλα μου ενωθηκαν και λυγισμενα χωθηκαν μεσα στο μουνι σου. Αμεσως αρχισα να τα βαζοβγαζω γρηγορα και δυνατα. Ο συνδυασμος αυτος των κινησεων μου ολοκληρωθηκε με το αλλο μου χερι αφηνοντας τα δαχτυλα μου να τρελανουν στο τριψιμο και το τσιμπημα της κλειτοριδας σου. Ενας αποκοσμος ηχος σαν βρογχος και ταυτοχρονα σαν κλαμα μωρου ξεχυθηκε απο τα σωθικα σου στον αερα. Ο επερχομενος οργασμος σου ερχοταν αργα αργα αλλα εμοιαζε να ειναι τρομερα θυμωμενος. Ξεσπασες σχεδον κλαιγοντας. Φωναξες τσιριξες εβρισες καθως πρεπει να ειχες τωρα ισως και απανωτους οργασμους. Το κορμι σου τρεμουλιαζε για αρκετα λεπτα μετα. Οι μεταοργασμιακοι σπασμοι διαρκεσαν πολλοι. Καθισα διπλα σου και σε κρατησα σφιχτα αλλα τρυφερα στην αγκαλια μου. Κρατησα το κεφαλι σου πανω στο γυμνο δασυτριχο στηθος μου. Οση ωρα χρειαστηκες για να ηρεμησεις εγω σου χαϊδευα τους ωμους και την πλατη φιλωντας τα μαλλια σου και ψιθυριζοντας γλυκολογα.

    Συνηλθες και αναμεσα σε γελακια χαρας σε φιλια γεματα παθος αλλα τρυφερα, ενιωσα το χερι σου να γλιστραει γρατζουνωτας το στηθος μου πανω στην κοιλια μου. Σε αφησα να συνεχισεις. Ημουν σιγουρος οτι τωρα ηθελες να με ευχαριστησεις κι εσυ. Εξαλλου μου το ειπες. "Μην κουνηθεις καθολου αγορι μου. Ασε με να σε απολαυσω τωρα κι εγω. Ασε με να σε χορτασω". Τα χειλη σου γλιστρησαν πανω στο στηθος μου. Τα δοντια σου αρχισαν να δαγκωνουν στην αρχη απαλα αλλα δυνατοτερα στην συνεχεια ποτε την μια ρωγα μου και ποτε την αλλη. Το χερι σου ηδη ειχε σταματησει πανω στο μποξερακι που φορουσα μαλασωντας τον μισοκαυλωμενο πουτσο μου. Σε λιγα δευτερολεπτα αρχισα να βογγαω απαλα καθως τα δαγκωματα με εναλλαγες τα γλειψιματα απο την γλωσσα σου και τα ρουφηγματα απο τα χελη σου γινανε πιο βιαια. Το χερι σου χωθηκε μεσα απο το μποξερακι μου. Η επαφη των υγρων ζεστων δαχτυλων σου με εκανε να αναπηδησω. "αααχχχ... εχεις απιθανο αγγιγμα μωρο μου" σου ειπα ενω τωρα τα χειλη σου γλιστρουσαν πανω στην κοιλια μου. Το ενα μου χερι το ειχα πανω στον καναπε ενω με το αλλο χαιδευα την πλατη σου μεχρι τον κωλο σου. Ηθελα να αρπαξω και να πεταξω μακρια το μποξερακι μου, το οποιο με ενοχλουσε αφορητα τωρα και να σε αρπαξω απο τα μαλλια βυθιζοντας τον πουτσο μου βαθια μεσα στο στομα σου. Κρατηθηκα παλι ομως. Μου αρεσε ο τροπος που με επαιζες.

    Βρεθηκες γονατισμενη αναμεσα στα ποδια μου. Η μασκα δεν με αφηνε να δω τιποτα. Υπεθετα τι εκανες απο τους ηχους και τα αγγιγματα σου. Ενιωσα την καυτη σου ανασα να τσουρουφλιζει τις τριχουλες χαμηλα στην κοιλια μου ενω την ιδια στιγμη τα δαχτυλα σου επιασαν απο τα πλαγια το μποξερακι μου και αρχιαν να το κατεβαζουν. Το κεφαλακι του πουτσου ξεπροβαλε με την τρυπουλα του ορθανοιχτη σαν να προσπαθουσε να ανασανει. Σταματησες να κατεβαζεις το μποξερακι μου και απλωσες τα νυχια σου γρατζουνωντας το ερεθισμενο πουτσοκεφαλο μου. Ενιωσα κατι σαν ηλεκτρικη εκκενωση να διαπερνα το κορμι μου. Τρανταχτηκα σαν πραγματικα να την ειχα δεχτει βογγωντας παραπονιαρικα. Δεν μιλησα ομως. Ηξερα... ηξερα οτι στο τελος θα απολαμβανα ισως εναν απο τους πιο αγριους και δυνατους οργασμους που ειχα ποτε μου. Τα νυχια σου τα αντικατεστησε η γλωσσα σου τωρα, απλα κατεβασες λιγο περισσοτερο το μποξερακι μου. Ετσι τωρα ολο το κεφαλακι του πουτσου μου ηταν εξω. Για αρκετα δευτερολεπτα το εγλειφες το ρουφουσες και το δαγκωνες απαλα κανοντας με να τιναζομαι απο την γλυκεια οδυνηρη καυλα των παιχνιδιων σου αυτων.

    Το μποξερακι μου βρεθηκε ξαφνικα στα γονατα μου καθως με μια γρηγορη αποφασιστικη κινηση το τραβηξες κατω. Γρηγορα μου το εβγαλες. Ενιωσα τα δαχτυλα σου πανω στα μπουτια μου να με γρατζουναν ξανα με τα νυχια τους ανοιγοντας τα. Η ανασα σου καυτη στα αρχιδια μου. Η γλωσσα σου να πεταριζει πανω τους. Τα χειλη σου υγρα ρουφουσαν ποτε το ενα και ποτε το αλλο. Σε λιγο πηρες και τα δυο. Τα δαχτυλα του ενος χεριου σου αγκαλιασαν τον σαρκινο πασσαλο μου και αρχισαν να ανεβοκατεβαινουν με εναν τετοιο τροπο που ενω με καυλωναν πολυ, δεν με αφηναν να παω παραπερα... να φτασω στον οργασμο μου! Το αλλο σου χερι χαϊδευε γρατζουνοντας το εσωτερικο μερος των μπουτιων μου φτανοντας μεχρι χαμηλα κατω απο τα αρχιδια μου. Δισταχτικα ενιωσα το ενα σου δαχτυλο να γλιστραει απαλα λιγο πιο χαμηλα χαϊδευοντας με την ακρη του την κωλοτρυπιδα μου! Αμεσως μετακινηθηκα λιγο πιο εξω στον καναπε ανοιγοντας περισσοτερο τα ποδια μου. Ουτε καταλαβα οταν το δαχτυλο σου βυθιστηκε σχεδον ολο μεσα στον κωλο μου πως ειχα πιασει τα ποδια μου με τα χερια μου και τα ειχα ανασηκωσει για να εχεις περισσοτερη ελευθερια με τον κωλο μου. Θυμαμαι μονο τα λογια μου. "Μην δισταζεις. Μου αρεσει αυτο που μου κανεις. Μην φοβασαι. Πονεσε με.. γαμησε με!!" Μου μιλησες με αλλαγμενο τονο στην φωνη σου. Γεματος προστυχια, γεματος λατρεια. "Ωστε ετσι ε? Θελεις να σου γαμησω το κωλαρακι σου βρωμιαρικο πουστρακι? Θελεις να σε κανω να καυλωσεις αγρια και απο τον κωλο και απο τον πουτσο για να χυσεις ακομα πιο αγρια ε? ε? Πες μου αυτο θελεις καριολη?" Λεγοντας αυτα εχωσες αποτομα δυο δαχτυλα στον κωλο μου ενω τα χειλη σου εκλεισαν γυρω απο το πουτσοκεφαλο μου. "αααχχ... Ναιι... με πονας... με καυλωνεις... με τρελαινεις καυλα μου!! Μην σταματας... Ετσι πιο γρηγορα πιο αγρια!! Κανε με οτι θελεις παλιοβρωμα!" Τα δαχτυλα σου πηγαινοερχοντουσαν δυνατα μεσα στον κωλο μου. Τα χειλη σου ρουφουσαν δυνατα το πουτσοκεφαλο μου δαγκωνοντας τον που και που αφηνοντας αμεσως την γλωσσα σου να απαλυνουν τον πονο με το καυλωτικο της γλειψιμο. Το αλλο σου χερι ειχε κλεισει τα δαχτυλα του σαν μεγγενη γυρω απο τον κορμο του πουτσου μου και ανεβοκατεβαιναν γρηγορα εκτελωντας ταυτοχρονα μια ημιπεριστροφικη κινηση γυρω του. Ολη σου η προσοχη ειχε συγκεντρωθει στις κινησεις σου αυτες. Τα αγκωμαχητα σου αναμεσα στις αναπνοες σου δηλωναν την προσπαθεια σου να με κανεις να καυλωσω κι εγω τοσο πολυ οσο ειχα κανει εγω σε σενα. Ενιωσα τον οργασμο μου να πλησιαζει να χτυπαει τα μηνυγγια μου. Το αιμα μου να βραζει. Η ανασα μου επιταχυνθηκε. "ΤΩΡΑ! ΜΗΝ ΣΤΑΜΑΤΑΣ! ΡΟΥΦΑ ΜΕ! ΓΑΜΑ ΜΕ! ΤΩΡΑΑΑ!! ΧΥΝΩΩΩ!!!!! ΑΑΑΧΧ!". Τα χειλη σου εγιναν μεγγενη. Η γλωσσα σου πιεστηκε με δυναμη πανω στο πουτσοκεφαλο μου. Τα δαχτυλα σου μεσα στον κωλο μου με σκαλιξαν αγρια. Τα δαχτυλα σου πανω στον πουτσο μου σφιχτηκαν με ολη τους την δυναμη. Βογγωντας δυνατα με κλαψιαρικο τονο στην φωνη μου ενιωσα τα αρχιδια μου να αδειαζουν. Ο οργασμος μου με τιναξε στο απειρο. Κατω απο τη μασκα χιλιαδες πολυχρωμα αστερια φωτισαν το σκοταδι της. Ενιωθα το σπερμα μου να πεταγεται με δυναμη προς την ελευθερια ξανα και ξανα. Ακουγα πισω απο τις κραυγες και τα βογγητα μου σχεδον τους ηχους που εκανε το λαρυγγι σου καταπινοντας. Επεσα αδειος τελειως πανω στον καναπε. Συνεχισες να με ρουφας πιο ηρεμα τωρα. Ειχες βγαλει τα δαχτυλα σου απο τον κωλο μου. Μου χαϊδευες απαλα τα αρχιδια και τον πουτσο ενω συνεχισες να γλειφεις και να ρουφας το πουτσοκεφαλο. "Φιλα με μωρο μου. Ελα διπλα μου και φιλα με στο στομα" σου ζητησα με μισοσβησμενη φωνη. Αμεσως σε ενιωσα να καθεσαι διπλα μου. Τα χειλη μου αρπαξαν λαιμαργα τα δικα σου. Η γλωσσα μου επαιξε με την δικη σου. Η γευση του σαλιου σου ανακατεμενη με την γευση απο τα υπολοιματα σπερματος μου ηταν κατι το πολυ "γλυκο" για μενα εκεινη την στιγμη της μεταοργασμιακης μου χαλαρωσης.....

    ΚΕΦΑΛΑΙΟ ΤΡΙΤΟ


    Εχοντας συνελθει και οι δυο μου ζητησες να πας στο μπανιο. Σου ειπα οτι θελω κι εγω να ξεπλυθω μαζι σου. Με οδηγησες μεσα στην μπανιερα. Το χλιαρο νερο μας συνεφερε και τους δυο. Σαπουνισες πρωτα εσυ εμενα και μετα εγω εσενα. Ακομα φορουσα την μασκα μου. Οπως σε ξεπλενα χαμηλωνοντας το τηλεφωνο στην κοιλια σου γονατισα κι εγω. Ανεβασες το ενα σου ποδι και το ακουμπησες στο χειλος της μπανιερας. Σε ξεπλυνα καλα μπρος πισω κι ενω αφηνα το νερο να πεφτει πανω στο μουνι σου αρχισα να σε γλειφω παλι λαιμαργα. Το ενα μου χερι ομως αρχισε να κανει συγκεκριμενες κινησεις χαμηλα στην κοιλια σου πιεζοντας την σταδιακα με δυναμη πανω στην κυστη σου. Αρχισες να σε ενοχλει αυτη η πιεση. Μου το ειπες μισοαστεια μισοσοβαρα οτι αν δεν σταματησω να σου παταω την κοιλια θα κατουρουσες πανω μου. Μακαρι να μην ειχα την μασκα επανω μου να κοιτουσες το βλεμμα μου εκεινη την στιγμη. Θα καταλαβαινες οτι αυτο ακριβως ηθελα. Τραβηξα για λιγο το στομα μου απο το μουνι σου και σου ειπα. "Καντο μου! Ειναι ενα φετιχ που μου αρεσει περιστασιακα να το απολαμβανω." Ξανα τα χειλη μου κολλησαν πανω στο μουνι σου. Εσυ αρχισες να δυσανασχετεις. Προσπαθουσες με ελαφρα σπρωξιματα να με απωθησεις. Αλλα εγω επεμενα. Απο την μια η αυξανομενη καυλα που ενιωθες απο την γλωσα μου απο την αλλη η ασταμητη πιεση της παλαμης μου πανω στη κοιλια μου σε εκανε να διωξεις τους τελευταιους δισταγμους λεγοντας. "Αφου το θες τοσο πολυ θα στα χαρισω. Αλλα σταματα να με γλειφεις γιατι με καυλωνεις και δεν μπορω να συγκεντρωθω." Απομακρυνα λιγο το προσωπο μου απο το μουνι σου. "Ελα κοριτσι μου συγκεντρωσου και χαλαρωσε. Ανακουφισου πανω μου. Ξεδιψα σε με." σου ειπα και κρατησα μισανοιχτο το στομα μου. Σε ακουσα να αναστεναζεις. Ξαφνικα ενιωσα ενα ζεστο γνωριμης γευσης υγρο να τιναζεται στα χειλη μου. Αρχισες να κατουρας αργα αργα διακεκκομενα αφηνοντας να δοκιμασω την γευση σου. Μετα οι καταραχτης απο το απαλα χρυσοκιτρινο υγρο σου σταδιακα αυξηθηκε ποτιζοντας παντου τοπροσωπο μου. Μιας και φορουσα ακομα την μασκα κατευθυνες το κατουρο σου παντου στο προσωπο με την ανεση σου. Εγειρα λιγο πισω για να νιωσω την πιεση του υγρου σου πανω στο στηθος μου. Σε αφησα να ανακουφιστεις τελειως και μονο οταν ενιωσα οτι ειχες τελειωσει, λαιμαργα παλι κολλησα το στομα μου στο μουνι σου γλειφωντας και ρουφωντας το καθαριζοντας σε παντου. Η καυλα σου φουντωσε αποτομα και συντομα σε ενιωσα να μου χαριζεις ακομα εναν δυνατο οργασμο σου. Ρουφηξα και καταπια αυτο το κοκτειλ απο τα υγρα του οργασμου σου και τα υπολειμματα του κατουρου σου. Μετα σε ξεπλυνα παντου και σε αφησα να βγεις απο το μπανιο.

    Εβγαλα την μασκα επιτελους. Ανοιγοκλεισα τα ματια μου για να συνηθισω στο φως. Λουστηκα και ξεπλυθηκα καλα. Λιγο πριν ανοιξω την πορτα του μπανιου φορεσα μια αλλη μασκα μαυρη παλι καθαρη και στεγνη. Ανοιξα την πορτα του μπανιου και σε φωναξα να με οδηγησεις. Κι εσυ το εκανες με εναν πολυ ευχαριστω και διασκεδαστικο τροπο. Χουφτωσες τον μισοπεσμενο πουτσο μου και τραβωντας με απαλα απο εκει αναμεσα σε γελια και πειραγματα με πηγες στο δωματιο μου αυτην την φορα.

    Σχεδον με εσπρωξες αποτομα να ξαπλωσω στο κρεβατι. Επεσες αμεσως πανω μου και κολλησες λαιμαργα τα χειλη σου στα δικα μου. Το ποδι σου αρχισε να τριβεται πανω στον πουτσο μου καυλωντας τον αμεσως σχεδον. Τα δαχτυλα σου παλι μου γρατζουνουσαν απαλα το στηθος και ετριβαν τις ρωγες μου. Γρηγορα με καβαλλησες. Ενιωσα τα δαχτυλα σου να αρπαζουν τον σκληρο πουτσο μου απο την βαση και την γλυκεια υγρη καψα των μουνοχειλων σου πανω στο κεφαλι μου. Βογγηξαμε και οι δυο απο την ηδονη καθως εσυ καθισες πανω μου παιρνοντας τον ολον μεσα σου. Αρχισες αμεσως να κουνιεσαι πανω κατω στον πουτσο μου. Εγω απλωσα τα χερια μου και βρηκα τα βυζια σου. Αμεσως τα αγκαλιασες με τα δικα σου δινοντας μου να καταλαβω οτι ηθελες να στα χαϊδεψω αγρια. Και αυτο εκανα. Αρχισα να τα ζουλαω με δυναμη τριβοντας και τσιμπωντας σταδιακα τις ρωγες σου. Εσυ κυριολεκτικα αρχισες να καλπαζεις πανω στον πουτσο μου. Καρφωνοσουν πανω του, στριφογυριζες, λυγιζες την μεση σου, ανασαινες λαχανιασμενη και βογγουσες. Σε μια στιγμη επεσες πανω μου ετσι ωστε το προσωπο μου βρεθηκε αναμεσα στα βυζια σου. Αμεσως εγω περασα τα χερια μου πανω στα κωλομερια σου γραπωνοντας τα δυνατα. Αρχισα να σου δινω τον ρυθμο που ηθελα ανεβοκατεβαζοντας σε με δυναμη πανω στον πουτο μου. Ενα μου δαχτυλο βυθιστηκε ξανα μεσα στον κωλο σου. Δεν αντεχες αλλο. Μουγκριζοντας διπλα στο αυτι μου εχυσες ξανα δυνατα λιωνοντας με την καυτη λαβα σου τον πουτσο μου. Δεν σε αφησα να ηρεμησεις. Σε γυρισα ανασκελα απο κατω μου. Περασα τα ποδια σου στους ωμους μου στηριχτηκα στις γροθιες και τα γονατα μου και αρχισα να καρφωνω τον πουτσο μου βαθια μεσα στο μουνι σου χρησιμοποιωντας το βαρος και την δυναμη του κορμιου μου σαν σφυρι. Αναμεσα στα βογγητα και τα λαχανιασματα μας ανταλλασαμε φιλια και λογια που αλλοτε ηταν τρυφερα και γλυκα και αλλοτε προστυχα, βρωμικα γεματα καυλα. Ο οργασμος σου καθυστερησε αυτην την φορα αλλα σε χτυπησε ακομα πιο αγρια απο τον προηγουμενο. Με ενιωθες ομως ακομα σκληρο και ακμαιο μεσα σου. "Πες μου καυλα μου, πες μου πως με θελεις τωρα?" Με ρωτησες με φωνη λιωμενη απο την συνεχομενη καυλα... "Στα τεσσερα... θα σε παρω απο πισω... θα σε γαμησω αγρια ετσι." Γυρισες γρηγορα και στηθηκες μπροστα μου. Μονη σου εφερες το χερι σου αναμεσα στα ποδια σου και πιανοντας τον πουτσο μου τον οδηγησες εσυ μεσα στο μουνι σου. Αρχισα να πηγαινοερχομαι μεσα σου αυξανοντας σταδιακα την ταχυτητα μου. Που και που βαρουσα απο μια σφαλιαρα σε καθε σου κωλομερι. Το καψιμο που ενιωθες αυξανε την καυλα σου. Το ενιωθα απο τον τροπο που οι μυες του κολπου σου κυριολεκτικα ρουφουσαν αγρια τον πουτσο μου. Η καυλα μου φουντωνε αποτομα. Ηθελα να κρατηθω αλλα τα λογια σου μου ζητουσαν αλλο. "Ελα καυλα μου. Κοντευω να χυσω παλι. Μην σταματας μην κοβεσαι. Θελω να σε νιωσω μεσα μου. Χυσε μαζι μου. Σε θελω! Τωρα... θα χυσω οπου ναναι!" Σε αρπαξα σφιχτα απο τους γοφους και αρχισα να μπηγομαι μεσα στο μουνι σου σαν τρελος. Γρηγορα και δυνατα. Αγρια και σχεδον ατσαλα. Αφησα την καυλα μου να κυριαρχησει. "ΤΩΡΑ ΜΩΡΟ ΜΟΥ! ΧΥΝΩ ΣΤΗΝ ΜΟΥΝΑΡΑ ΣΟΥ ΚΑΥΛΑ ΜΟΥ! ΕΛΑ ΚΙ ΕΣΥ!!" Καρφωσα τον πουτσο μου μερικες φορες αποτομα μουγκριζοντας και αφεθηκα μετα στον οργασμο μου. Σχεδον αμεσως ακολουθησες κι εσυ. Το κεφαλι σου τιναζοταν δεξια αριστερα ενω η μια σου παλαμη χτυπησε το στρωμα 2-3 φορες σαν να ηθελε να καταλαγιασει την αγρια καυλα του οργασμου σου. Χυναμε ταυτοχρονα ο ενας τον αλλον με ενωμενες τις ανασες, ενωμενα τα βογγητα, ενωμενα τα κορμια μας.

    Χαλαρωμενοι ξανα με βοηθουσες να πινω το ποτο μου ενω συζητουσαμε. Σιγα σιγα αρχισαμε τα χαδια. Αβιαστα αυτην την φορα. Αναβαμε ξανα τον ποθο μας αλλα απολαμβαναμε την καθε μας κινηση το καθε μας χαδι το καθε μας φιλι. Σε λιγο γυρισες πανω μου σε θεση 69. Δεν με ενοχλησε που το σπερμα μου γεμισε το στομα μου ενω παλι σου εγλειφα το μουνι και ρουφουσα την κλειτοριδα καυλωνοντας σε ξανα. Εσυ με τον ιδιο λατρευτικο τροπο εδινες ξανα ζωη στον πουτσο μου. Το ενδιαφερον μου μετατοπιστηκε στην κωλοτρυπιδα σου, χωρις αυτο να σημαινει οτι αφηνα παραπονεμενο το μουνι σου με την κλειτοριδα σου. Σε προετοιμαζα για την διεισδυση μου στον κωλο σου. Λιπανα την τρυπουλα του κωλου σου με πολυ σαλιο. Για αρκετα λεπτα την εγλειφα με την γλωσσα μου χωνοντας κατα διαστηματα στην αρχη ενα μου δαχτυλο και μετα δυο. Οταν καταλαβα οτι ησουν ετοιμη, απαλα σε εστησα στα τεσσερα (παντα με την βοηθεια σου φυσικα μιας και η μασκα εμενε στην θεση της). Ανοιξες τα ποδια σου, ανυψωσες και τουρλωσες τα κωλομερια σου κρατωντας τα ανοιχτα με τις παλαμες σου περιμενοντας. Ψηλαφωντας με τον αντιχειρα μου βρηκα την κωλοτρυπιδα σου. Αμεσως ακουμπησα το πουτσοκεφαλο μου εκει. Εσπρωξα λιγο. Βογγηξες απο πονο. Εσπρωξα περισσοτερο. Βογγηξες ξανα. 2-3 σπρωξιματα και ο πουτσος μου βρεθηκε ολος μεσα στον κωλο σου. Περιμενα λιγο να συνηθισεις τον σαρκινο πασσαλο μου μεσα στον κωλο σου. Εσυ παραλληλα με το ενα σου χερι ετριβες την κλειτοριδα σου.

    Αρχισα να κουνιεμαι αργα αργα στην αρχη. Τα βογγητα και οι στεναγμοι σου καθοδηγουσαν την ταχυτητα μου. Ο ρυθμος μου αυξηθηκε κι εγινε πιο εντονος. Τα βογγητα σου δυναμωσαν. Αρχισες να λαχανιαζεις. Καταλαβαινα οτι ετριβες την κλειτοριδα σου πιο δυνατα τωρα. "Ελα αγορι μου. Δεν ποναω πια πολυ. Η καυλα μου φουντωνει παλι. ΞΕΣΚΙΣΕ ΜΕ ΤΗΝ ΠΟΥΤΑΝΑ! ΔΩΣΕ ΜΟΥ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ!" Ηταν μια φραση απο πολλες αλλες παρομοιες και πιο αγριες που επακολουθησαν. Σε επιασα ξανα απο τα κωλομερια και κρατωντας τα ανοιχτα οσο μπορουσα ξεκινησα να γαμαω τον κωλο σου ολο και πιο δυνατα ολο και πιο αγρια. Η στενη του τρυπα με καυλωνε πολυ. Ενιωθα ηδη οτι δεν θα μπορουσα να κρατηθω για πολυ. Αρχισα να σου λεω κι εγω διαφορα. Η μια φραση του ενος εδενε με την φραση του αλλου με την απολυτη αρμονια της καυλας μας. "ΧΥΝΩΩΩΩ. ΜΗΝ ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΠΟΥΣΤΗ! ΞΕΣΚΙΣΕ ΤΗΝ ΚΩΛΑΡΑ ΜΟΥ! ΤΩΡΑ!! ΧΥΝΩ ΣΟΥ ΛΕΩ ΠΑΛΙΟΜΑΛΑΚΑ!" Βρισιες που στην συγκεκριμενη στιγμη ηταν τα επικα λογια του επερχομενου οργασμου σου. Τιναχτηκες πανω μου σαν λαβωμενο αγριμι. Το κεφαλι σου ανασηκωθηκε. Εκανες να ανασανεις αλλα σου κοπηκε η ανασα. Και μετα... Το κορμι σου εμοιαζε για αρκετη ωρα σαν βαρκα σε τρυκιμια. Φωναζες μουγκριζες τιναζοσουν κι εχυνες. Δεν αντεξα κι εγω. Χρησιμοποιντας αντιστοιχες "επικες λεξεις" για τον δικο μου οργασμο καρφωσα τον πουτσο βαθια μεσα στο κωλαντερο σου και αφησα το καυτο σπερμα μου να σε γεμισει. Ενω εχυνα ειχα πεσει σχεδον πανω σου και σε δαγκωνα στον λαιμο. Αδειασα οτι ειχα και δεν ειχα πια. Ενιωσα οτι ειχα στερεψει. Ξαπλωσαμε μαζι στο πλαι προσπαθωντας να βρουμε τις ανασες μας. Παλι εγω σε αγκαλιασα τρυφερα και σε φιλουσα στον λαιμο και στον ωμο απαλα ψοθυριζοντας γλυκολογα. Εμεινα για λιγο μεσα σου. Μετα ανακαθισαμε. Με πηγες στο καθιστικο οπου ηπιαμε λιγο ακομα. Ενω συζητουσαμε εσυ σηκωθηκες ντυθηκες και ενω ησουν ετοιμη να φυγεις με φιλησες για τελευταια φορα στο στομα. Δεν μπορεσα να κρατησω τον πειρασμο των χεριων μου να μην χωθουν κατω απο την φουστα σου για να σε χαϊδεψουν για τελευταια φορα. Ανοιξες την πορτα και την εκλεισες πισω σου. Μονο οταν ακουσα τον θορυβο του ανελκυστηρα να κατεβαινει εβγαλα την μασκα μου.

    ΕΠΙΛΟΓΟΣ

    Περασαν μερικες μερες χωρις νεα σου. Μια μερα ελαβα ενα e-mail απο εσενα. Μεσα σε λιγες γραμμες με ευχαριστουσες για τις υπεροχες ερωτικες στιγμες που περασαμε μαζι και μου εξηγουσες οτι καλα θα ηταν να μην επικοινωνουσαμε πια με κανεναν τροπο. Οι εξηγησεις σου ηταν σωστες και σαφεις. Στεναχωρεθηκα μεν... αλλα η συνεχεια το e-mail αλαφρυνε καπως την στεναχωρια μου. Υπηρχαν συνημμενες αρκετες φωτογραφιες. Φωτογραφιες τραβηγμενες με το κινητο σου. Σκηνες απο πολλες στιγμες εκεινη την ερωτικη νυχτα. Ειχες φροντισει μονο να καλυψεις το προσωπο σου ή οτι αλλο θα προδιδε την ταυτοτητα σου. Στο τελος ειχες ενα υστερόγραφο. "Αυτές τις φωτο στις στελνω για να θυμασαι αυτο το μοναδικο και αξεχαστο βραδυ που περασμε και οι δυο. Οπως θα τις κοιταζω και θα θυμαμαι εγω. Θα σε θαυμαζω και θα σε εκτιμω που σεβαστηκες την επιθυμια μου να μην αποκαλυφτω. Τελικα ειχες δικαιο σε οτι ελεγες. Σου αρεσουν οι ερωτικες παραλλαγες. Σε πολλα και διαφορετικα επιπεδα...."

    ΤΕΛΟΣ
     
  2. Chloe

    Chloe New Member

    Απάντηση: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΑ ΤΥΦΛΑ

    Συγγνώμη τι ήταν αυτό?!
     
  3. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Ναι φιδάκο, την εντοπίσαμε την αλλαγή. Είχε ανεβεί η ίδια ιστορία πριν 2 χρόνια περίπου ως απαίτηση κάποιου Μάστερ σε μια πιτσιρίκα να πάει σε ένα ξενοδοχείο και να τον περιμένει φορώντας μια μάσκα ώστε να μην τον δει. Φαίνεται πως ο μπαγάσας γούσταρε να διατηρεί την ανωνυμία του. Προσωπικά με γκαυλώνει αφάνταστα το να κάνω σεξ και ότι προκύψει με κάποιον τον οποίον δεν βλέπω, δεν γνωρίζω ποιος είναι κλπ. Η πιτσιρίκα της τότε ιστορίας μάλλον είχε φρικάρει και δεν ακολούθησε τον Μάστερ. Κακώς. Έχασε πολλά κατ' εμέ.

    Θεωρώ ότι η ιστορία σου επικεντρώνεται πολύ σε βανιλοειδές γαμίσι και γι αυτό ίσως είναι λίγο βαρετή. Προσωπικά δεν μου έκανε κλικ αλλά εμένα μου αρέσει το βδσμ, όχι τα γαμίσια. θα ήθελα να δω από την μεστή σου πένα κάτι πιο διαστροφικό. Ίσως κάτι που να επικεντρώνεται στην ανταλλαγή ελέγχου.

    Σκέψου κι αυτό εναλλακτικά. Τι θα γινόταν αν ένας άντρας που έχει τον έλεγχο της σχέσης παραδώσει για λίγο τον έλεγχο στην υπό του; Ενδιαφέρον; Ή βλακεία;
     
  4. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Συμφωνώ 100% με τη Δώρα. Θα σε συμβούλευα επίσης να κρατάς ένα ρυθμό κόβοντας τις φράσεις σου όταν θέλεις να δώσεις ένταση. Μικρές φράσεις που εναλλάσσονται με μγαλύτερες οι οποίες θα είναι περιγραφικέ όταν θα πρέπει να περιγράψεις πράγματα ή καταστάσεις που δεν ξέρουμε για την ιστορία σου. Μου αρέσει πάντως ο τρόπος που αφηγείσαι και η μερική έλλειψξ των διαλόγων που θα δημιουργούσαν μια βαρεμάρα, διευκρινίζοντας τα ήδη γνωστά.
     
  5. Kits

    Kits Contributor



    εεεε καλα!!
    τι θα ελεγες εσυ??
     
  6. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Είδες τι κάνει η βίτσα για άλογα; Τα κάνει αρνάκια...