Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σεξουαλικότητα και υποταγή

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος AmateurGuy, στις 1 Οκτωβρίου 2018.

  1. AmateurGuy

    AmateurGuy New Member

    Γεια σας . Τον τελευταίο καιρό θέλω να ανακαλύψω ακόμη περισσότερο την υποτακτική μου πλευρά . Όμως δεν κατάφερα με κάποια κοπέλα . Να προσθέσω εδώ ότι θεωρώ τον εαυτό μου straight . Παρόλα αυτά έκανα διάφορες συζητήσεις με έναν γνωστό μου dom και ειλικρινά είμαι σε σημείο που αμφιταλαντεύομαι . Θέλω να δοκιμάσω περισσότερο περί υποταγής και ως ένα σημείο είμαι θερμός , αλλά από την άλλη η ιδέα του gay σεναρίου με συγκρατεί .
    Οποιαδήποτε άποψη ευπρόσδεκτη . Θα χαρώ πολύ να τις ακούσω .
     
  2. angel42

    angel42 Regular Member

    Εγώ πάντως δεν κατάλαβα τί είναι αυτό που λες ακριβώς...

    Λες ότι είσαι straight αλλά επειδή δε βρίσκεις γυναίκα Κ σκέφτεσαι να υποταχθείς σε άντρα Κ σεξουαλικά και αυτό σε χαλάει λιγάκι μήπως γίνεις gay αλλά από την άλλη έχεις λυσσάξει να υποταχθείς οπότε το σκέφτεσαι?

    Αυτό είναι το δίλλημά σου?

    Α.
     
  3. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Εαν το καταλαβα σωστα, θεωρει οτι η κοπελλα ειναι "soft" και δεν του βγαινει το υ.

    Χρειαζεται μια σκληρη Αφεντρα.  
     
  4. AmateurGuy

    AmateurGuy New Member

    Κάπως έτσι. Θα έλεγα το ενδιάμεσο των απόψεων σας. Ότι η τελευταία γυναίκα που κατάφερε να μου το βγάλει αυτό ήταν μια πρωην πριν πολύ καιρό. Με όσες έχω προσπαθήσει απλά δεν έβγαινε.
    Ξέρω ότι ο γνωστός μου δεν είναι τόσο soft. Το θέμα είναι ότι ενώ δεν έχω κάνει τίποτα σε θέμα gay sex κτλ , ούτε το απορρίπτω ούτε το δέχομαι εύκολα.
     
  5. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Ο γνωστός σου είναι gay;
     
  6. AmateurGuy

    AmateurGuy New Member

    Ναι.
    Και έτσι μπερδεύομαι Μήπως είμαι bi ή απλά θέλω υποταγή σε βαθμό που με...ανάβει και με άντρα τουλάχιστον σαν ιδέα
     
  7. Mr__despicable

    Mr__despicable Regular Member

    Τις απαντήσεις μπορεί (πιστεύω) να στις δώσει ο Dom φίλος σου. Συζητησε τα μαζί του και δες πως θα νιώθεις εκείνη την ώρα.
     
  8. AmateurGuy

    AmateurGuy New Member

    Δεκτό. Βέβαια θα ήθελα και μια γνώμη από εδώ
     
  9. vanillaki

    vanillaki Regular Member

    Δεν καταλαβαίνω σε τι αμφιταλαντεύεσαι ακριβώς. Θα απαντησεις στο πολυ απλό: θελω να τον φάω ή δε θελω να τον φάω .
     
  10. AmateurGuy

    AmateurGuy New Member

    Δεν θέλω. Αλλά το άτομο μου είπε ότι δεν είναι ανάγκη
     
  11. Nikos_34_Thess

    Nikos_34_Thess Regular Member

    Αν δεν ήσουν gay δεν θα ήσουν θερμός απέναντι σε ενα τετοιο σενάριο .”Λίγο έγκυος “ δεν υπάρχει .
     
  12. AmateurGuy

    AmateurGuy New Member

    Άρα μου λες πως είμαι bi ?