Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Στάτους Switch: Ο φερετζές της αντρικής υποτακτικότητας

Συζήτηση στο φόρουμ 'Switches' που ξεκίνησε από το μέλος cornilios, στις 19 Μαρτίου 2016.

  1. Στο ερώτημα του νήματος είχαμε μείνει στο σημείο εκεινο το οποίο μετά απο μακροσκελέστατη ανάλυση κατέληξες πως όλοι είμαστε άνθρωποι
     
  2. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Ναι, με τις ανθρώπινες ανάγκες και αρετές, κατ΄ εμέ.

    Αλλά ανάλυση από κοινού κάνουμε.

    Μετά από αυτό?

    Καμιά γνώμη παραπάνω?
     
  3. Μετά απο αυτό, τι παραπάνω να πει κανείς;
     
  4. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Κάτσε ρε συ, δεν είσαι μόνος σου εδώ μέσα.

    Ας ακούσουμε κι άλλους.
     
  5. Εγω τους εμποδίζω?
     
  6. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Μπα, κανείς.

    Τεσπα.

    Tραγουδάκι με τίτλο switch  

     
  7. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Είχα έναν γνωστό που όποιον άνδρα έβλεπε να πηγαίνει και με άνδρες και με γυναίκες τον έλεγε πούστη διότι όπως υποστήριζε "ε δεν μπορεί να γαμιέται με άνδρες κι ύστερα να μου πλασάρεται και για γκόμενος στις κοπέλες"  
     
  8. Ναι, και;
     
  9. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Άσε τσαχπινοσυντεκνάρα, δε θέλω να τα θυμούμαι  
     
  10. Μην τα θυμάσαι διότι με το αρχικό θέμα δεν έχουν την παραμικρή σχέση. όπως φυσικά κι αυτά που γράφει ο Rope-bondage-fan δεν έχουν σχέση με το αρχικό θέμα
     
  11. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Ησύχασα, τσαχπινοσυντεκνάρα. Δε θα σκαλίσω άλλο το παρελθόν, είναι επώδυνη ψυχαναλυτική ακρίδα  
     
  12. οτι ποιο επικαιρο εχω διαβαση......διανοουμενος ειναι καποιος που αναλακλυψε κατι ποιο ενδιαφερον απο το απλο σεξ,,ειναι το μονο πραγμα που σε διασκεδαζει τοσο πολυ χωρις να γελας οτι στατους κα αν εχεις